Beiträge von izmitli-41

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

ilimtepe üstünde kaldı vortex körfeze derinceye izmite inmiyor ve artık hafifleme evresine de girdi gibi. İnşallah 1 saate gelir çok ağır ilerliyor mesafesi daralsa da kütlenin birşeyler bırakır diye bir umut daha var. Sonrası Dek oluşumu başlarmı acaba ordan ekmek yeriz belki varsa kismetde

bu kartepe umuttepe ilimtepe olayı şehir merkezindeki olayı bitirdi kar yağmaz oldu buralar ülke çapına doğru gittikçe.. bilemiyorum ama kütleler bu noktalardan sonra malesef yok oluyor 26 sında 20 cm yakın kar umuttepede vardı buralar sıfır gene aynı olucak gibi harbiden nedendir.. istanbulun ısı adacıklarını anladık bizde ne var abi körfez derince izmit kartepe şehir merkezi taa sakarya kadar tuhaf.. Rabbimin bir bildiği var belliki hayırlısı bilimin dışı bi durum var aşikar.

Hava_Forum  Havaforumdan ayrılmayan varlık  HavaforumAşıgı başta sizleri ve diğer tüm arkadaşları tebrik ederim emeğiniz yeter.! Sizlerden ricam istanbulu ayrıntılarken kocaeliyi unutmamanız evet kartepe var ama evimizin önü kac senedir sıkıntılı izmit kırılıyor hastalıktan Rabbimin bu güzel bereketine çok ihtiyacımız var.. sistem ayrıntısında yer edinmek üzere inşallah izmitten selamlar..Allah ın Rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun.. bu oluşumlar bu sinoptikler inşallah tüm türkiyeme yeni başlangıçlara vesile olucaktır.. #OseneBuSene Allah ın izniyle

bunada şükür elime yüzüme sürdüm ya.. taşa toprağa suya değdi ya hamdolsun.. ve kar finito nasipte bu sene bu kadarı varmış.. lakin bu kadar özlem ve duygulanmayı yaşıyacamıda hiç düşünmemistim.. çocukluk günlerimdeki karları tekrar nasip etsin Rabbim olmuyor yapamıyoruz çünkü bu sevda başka bişi hava-kars323 hava-kars323 uzays3271653126 uzays3271653126 :( Allah a emanet havaforum bol karlı gün ve günler geçirmeden yaza girmeyin inşallah..! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Biyerlerde okumuş duymuştum 1. si ülkemizde hava olayları için çinde bizaman olmuştu bomba atıldığı havaya ve deney yapıldığı araştırdım sonuca varamadım.. dibimize gelen her sistem bir sebeble bazen bilimsel bazende anlamsız eriyebiliyor ben anlayamıyorum.. 2. si bu gerçekse neden kuraklık istensin oda bence 2 yıldır kısmi olarak savaş durumundayız gerçekten havaya bomba atıyormuyuz olabilirmi bu sebebten.. 3.sü ise suriyede atıldi denilen kimyasal bombalar bizim havalarada etki etmiş olabilirmi diyorum.. 4.sü ise bh en önemlisi yaradan bu zor zamanları kolaylaştırmayamı çalışıyor daha bugün çığ düşmesi sonucu 5 şehidimiz var mekanları cennet olsun, var bu işte bir hayır diyorum mevlam neylerse güzel eyler diyorum.. bizleride kuraklıkla sınamasın toprağımızın ihtiyacı olanı bizlerin ihtiyacı olanı bizlere nasip etsin inşallah.. birde şahsi bir düşünce birkaç yıldır azalan kar yagışları durağanlık amansız bir değişiminde habercisi olabilir çarkı tersine çevirmek için yavaşlatmak durdurmak sonra tersine monte ederek hareket ettirmek gerekir.. saglıcakla kalın.. bol karlı bir kış bereketli bir kış gecirmek ümidiyle.. askerimizinde Allah yar ve yardımcısı olsun fetihleri de mübarek olsun inşallah.. La galibe illallah..!

Kocaeli derincedeyim 1 cm bile kar yok çığ butarafa düşerse belki kar görürüz izmit merkez 9 km dogumuzda aradaki farka bakın cok ilginc tekrardan gültepeye taşıncam bu gidişte derincede bi cacık yok

Izmit izmit hocam bişiy anlamadık neden bulutlar es geçiyor gelmiyor burda eriyor bu gece olsun bir siklon dek hiçbişi vurmıcakmı biri bişi desin anladığım ekmek yok varsa tersi biri cvp versin lütfen

EFSANE semih herkesten bir ses çıkıyor sisteme girdik artık allah ın izniyle gönlümüzdeki malum lakin sıcaklık sıkıntısı iyice net bir sorun halinimi aldı ? yağmura devam mı acaba rakım kurtarmıcakmı çok yeri marmarada ? şu son çıktılar eşiğinde sanırım senin bir yol göstermene herkesin ihtiyacı var

maşallah üstad yorumun yazın gerçekten çok özel takdir yüce yaradanın lakin kul olarak çalış uğraş demiş yaradan sen bunu mantığınla yapıyordun lakin bu sefer gönlünce yapmışsın.. karşımızda prof olsa yarısını demezdı rabbim yüreğinle olsun allah seni bu yolda layık olduğun mertebeye tez ulaştırsın inşallah allaha emanet yürektensemih

en doğru veriyi perşembe bu saatlerde alıcaz.. büyuk orta küçük balık herşeye gebe bir sistem belli olan tek şey soğuk yağış ve beklentimiz perşembe budur diyebilir lakin ab yide bekliyoruz kasımda şubat ı dibine kadarda yaşayabiliriz rabbim neylerse güzel eyler.. yağmurda sonra yağan o cisenti kar ve cephesel hiç durmadan olanından nasip etsin rabbim ull olsun inşallah ülkemin her canlısının buna ihtiyacı var..

semih usta bu akşam sayfa açmıyacakmıydı madem sistem geliyor neden hala bir sayfası yok soru işaretleri sürüyor belliki.. hakkımızda hayırlısı rabbim en gönlümüzde yatanı versin.. bizimde 87 lik anılarımız olsun ..