Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sabaha Ttk ekibi olarak biz de gideceğiz Zonguldak'tan. 2000 kişi olmuş olacağız deprem bölgesinde, daha da artacak sayımız gün içinde intikallerle. Yeraltı tecrübemizle faydalı olacağız inşallah kurum olarak

• Abi paraşütsüz, paraşüte yazık

Cok cahilce tavırlar, sizi yetiştiren ailelere ne demeli,linç de etmek istemiyorum ama bu nasıl bir gevşekliktir. Akıllarınca sosyal medyada eğleniyorlar. Bir bebeğin enkaz altındaki ağlamasını, duymadan, yüreğinde hissedebilseler, günlerce kafayı yerler.

• icenow123 hocam guzel bir yere degindiniz, bugun bir doktorunda konusmasini gordum, ozellikle tibbi malzeme ve ilac konusunda sorun varmis.

Hocam forumca bulunduğumuz yerlerden bolca alıp yollayalım inşallah. Belediyelerin yardım tırları vasıtasıyla. Birazdan görmeyen arkadaşlar için tekrar paylasacağım.

• Offizieller Beitrag

Hocam forumca bulunduğumuz yerlerden bolca alıp yollayalım inşallah. Birazdan görmeyen arkadaşlar için tekrar paylasacağım.

aynen hocam bende yarin birseyler gonderecegim icine koyacagim tesekkurler

• teşekkürler hocam çok açıklayıcı olmuş. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

• Cok cahilce tavırlar, sizi yetiştiren ailelere ne demeli,linç de etmek istemiyorum ama bu nasıl bir gevşekliktir. Akıllarınca sosyal medyada eğleniyorlar. Bir bebeğin enkaz altındaki ağlamasını, duymadan, yüreğinde hissedebilseler, günlerce kafayı yerler.

Abim biz böyle değildik işte bu kadar duyarsız, kalpsiz, gamsız adına ne dersen de ne :|

• Sabaha Ttk ekibi olarak biz de gideceğiz Zonguldak'tan. 2000 kişi olmuş olacağız deprem bölgesinde, daha da artacak sayımız gün içinde intikallerle. Yeraltı tecrübemizle faydalı olacağız inşallah kurum olarak

Sizlerin tecrübesi sahada çok önemli, Zonguldak doğumlu biri olarak, herşeyi başarmak üzere azimli olduğunuza yürekten inanıyorum. Allah yardımcınız olsun.

• Abim biz böyle değildik işte bu kadar duyarsız, kalpsiz, gamsız adına ne dersen de ne :|

hocam ben bir genç olarak söylüyorum yeni nesil çok cahil tabii ki herkes böyle değil ancak yeni nesil gerçekten her şeyle dalga geçme potansiyeline sahip. Çok cahil bir nesil geliyor çok.