Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Code
    2023.02.06 15:34:42  38.2663   38.2253        4.2      -.-  4.8  -.-   GUNDUZBEY-YESILYURT (MALATYA)                     İlksel
  • Böylelerinin bacaklarını kiracaksin sinir oldum ya

Pandemiye ilk girdiğimizde discordda rastlamıştım bunlara.Bu sunucunun başında bi eleman vardı bu aralar rapçi ve baya ünlendi adı Deha Tuzcu Reckol ve Cakal'ın da olduğu Perros Blancos'a üye şu an.

• Resmi kurumların ve konuyla doğrudan ilgili bilim insanlarının beyanları dışındaki yazılanları lütfen burada paylaşmayın. Panik ortamı yaratılıyor, insanların zaten psikolojisi dağılmış. Yapmayın, lütfen yapmayın.

• Adapazarı 5.5 emin miyiz ben kesin hissederdim İstanbuldan.

yok hocam dakka başı yeniliyorum sayfayı ama olsa mutlaka çevreden hisseden çok olurdu .

Asla Pes Etme :/8103*

• İkinci depremle beraber personelime izin verdim yazı gelmedi ancak onların güvenliğini göz ardı edemem. Kültür ve Turizm bakanlığına yazı gönderdim yarın için de izin almak adına. Karadeniz olarak bu kadar hissettiysek deprem bölgelerimizi düşünemiyorum travmatik bir gün yaşıyoruz gerçekten Allahım bizleri afetlerinden koru bu cennet vatana afet ihsan eyleme yarabbi. İkinci depreme toplantıda yakalandık ancak deprem konusunda o kadar bilinçsiziz ki asansöre binip kaçmak isteyenleri gördüm çök kapan tekniği uygulaması gerçekten o an hiç akıla dahi gelmiyor

• Değerli arkadaşlar bilinçli veya bilinçsiz bilgi kirliliği yapan birçok kişi ve site olacaktır lütfen resmi kurumları esas alalım insanlar çok gergin Ordu'da sokakta gözü yaşlı ir çok insan var sakin kalmaya ve kurumları takip etmeye çalışalım