Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Fenerbahçe ye öncelik stoper lazım. Gustavo lüks ve israf olur.

Ekleme: sol bek için rıza durmisi ile anlaşıldığı yazılıyor.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

Edited once, last by Besiktas ().

• sura16 Sol bek işini FB Rıza Durmisi ile çözecek gibi görünüyor. Lig seviyesinde Hasan Ali'de iyileşince bir şekilde idare edecektir.

Bu arada Gustavo iyi oyuncu, hayırlı olsun. Maliyet konusunda piyasa bu şekilde, pek yapacak birşey yok.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Valla ben de anlamadım Emre-Jailson-Ozan(ki formda oyuncu bence)-Tolga varken niye hala aynı pozisyona 5. oyuncuyu alırsın ki...Hadi stoperi hallettik Rami ile.Dirar'ı ben hiç beğenmiyorum zaten sol bek onun pozisyonu da değil öncelik sol bek olması lazımdı.Şimdi takım orta saha doldu mecbur 5 orta saha oynicaz yine

• luis gustavo aslında müthiş bir transfer diyebiliriz. Fenerbahçe çok büyük hatalar yapmazsa bu sezonun açık ara şampiyonu diyebiliriz kesinlikle... luis gustavo feneri 2 level yukarı taşıyacaktır çok iyi transfer hayırlı olsun fenerimize... Şampi...... :)) dipnot: durmisi alınacak muhtemelen.

• Fenerli hocalarıma sormak istiyorum. Kendim şu sorunun cevabını bulamıyorum. Tolgay, Tolga, Alper, Ozan, Emre, Jailson, Zajc, Kruse, Ekici, Ferdi yeri gelir Deniz olmak üzere 11 tane orta saha var. Gustavo harika oyuncu tartışılmaz ama bu kadar orta saha varken öncelik sizce sol bek olması lazım değil miydi? Eldeki jailson-ozan orta sahası dinamiklik, sertlik her türlü idare ederdi. Ama sol bek şu kadro kalitesine göre yetersiz kalıyor. Ersun Yanal trabzonspor'da böyle yapmıştı. Eldeki oyunculardan verim almayı denemiyor. Bir oyuncu alıyor o bölgede tutmuyor bir daha alıyor tutmuyor 10 tane orta saha oldu takımda. Onun yerine eldeki orta saha rotasyonunu kullanarak sol bek almak daha mantıklı değil miydi?

Bizde o soruya cevap bulamıyoruz bunun gelecek seneyle alakası yok oynatmadigin oyuncuları ne yapacaksın onların değeri düşmeyecek mı.nasil satacaksin eğer akıllı plan olsaydı rami hiç alınmaz gustavo alınırdı adam joker sol bek de hasan ali gelene kadar idare ederdi.diyelim ki sol bek hasan ali nin alternatifi genç biri olmalı o olmadığında oynamalıydı neden o oyuncu yok neden cebrail e sabredilmez veya hazırlanmaz.