Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Y.Denizlispor 0 - 2 G.saray

DG. Sivasspor 1 - 3 Besiktas

Kasimpasa 0 - 0 Trabzonspor

F.bahce 1 - 0 G.Gaziantep FK

Katılan Herkese Başarılar:)

Ah be meğer sayıların yerini değiştirmem lazımmış neyse sağlık olsun.Bi yanım Galatasaray kaybettiği için seviniyor diğer yanım tahmini tutturamadiğım için üzülüyor:)

• Anlayamıyorum ben hiçbir şekilde hakaret etmedim veya dalga geçmedim doğal olarak mutluluğumu belirttim bir emojiyle.Fenerbahçenin iki önemli rakibi bu hafta kolay maçlar kaybetti mutluluğumun sebebi de bu zaten.Kötü bir şey yaptigimi düşünmüyorum?(

ki zaten geçen sene Fenerbahçe de kaybettiğinde yapılan çoğu esprilere gülen biriyim

• Anlayamıyorum ben hiçbir şekilde hakaret etmedim veya dalga geçmedim doğal olarak mutluluğumu belirttim bir emojiyle.Fenerbahçenin iki önemli rakibi bu hafta kolay maçlar kaybetti mutluluğumun sebebi de bu zaten.Kötü bir şey yaptigimi düşünmüyorum?(

ki zaten geçen sene Fenerbahçeb de kaybettiğinde yapılan çoğu esprilere gülen biriyim

Bende hakaret ettim diye bir şey demedim komik mi diye sordum çünkü komik değil

• Bir Fenerbahçeli, hemde hasta bir Fenerbahçeli olarak, Hasan Şaş'a yapılan hakareti, şiddetle kınıyorum.

Geçmişte ve o anda kendisinin de hataları olmuşsa bile, yanlışa yanlışla cevap vermek, hayatın her alanında çok lüzumsuz bir davranıştır. Umarım bir daha böyle şeyler yaşanmaz.

Unutmayalım ki Adalet söz konusu olduğunda, renk, dil, din, ırk ayrımı olamaz. Yanlış her zaman yanlıştır.

• Galatasaray ve Beşiktaş maçlarından puan alan yok maalesef, bakalım Trabzonspor ve Fenerbahçe maçlarının skorlarını doğru tahmin eden olacak mı?

• DoquKaradeniz28 İstifa ediyorum tek taraflı bir beyanat. Hasan Şaş istifa mı ettirildi? Fatih Terim git demese gidecek biri değil Hasan Şaş. Kulüp istifayı kabul ediyoruz diyip konu hakkında açıklama yapana kadar aydınlanması gereken bir konu var ortada bence şuan. Eğer ki Galatasaray kulübü aldıysa bu kararı bu bazı şeylerin değişebileceğinin sinyalidir ki o zaman mutlu olabilirim karardan. Tabi darısı Abdülrahim ve başkana demeyi de esirgemem.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.