19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

 • 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Milli Mücadele’nin 100. yıl dönümünde Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.atatürk bandırma vapuru ile ilgili görsel sonucu

 • genç fikirli demek, doğruyu gören ve anlayan gerçek fikirli demektir”. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.


  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Yaşımız ne olursa olsun fikrimizin her zaman genç kalması dileğiyle.

 • 19-Mayıs-100.-Yıl-Sözleri.jpg

  0x0-1558185386420.jpg


  100 yıl önce karanlık ve emperyalist güçlere karşı Ulusal egemenlik mücadelesini Samsun dan başlatarak,silah arkadaşlarıyla birlikte din dil ırk ayırmaksızın tüm halkımızın birlik içinde mücadele etmesini sağlayarak bize bağımsız,çağdaş ve demokratik bir ülke kazandıran ulu önderimizi ve silah arkadaşlarını minnet saygı ve rahmetle anıyoruz.Ulu önderimizin gençliğe armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nice 100 yıllar boyu kutlanması dileğiyle tüm ulusumuza kutlu olsun.

 • Ey Türk Gençliği!

  Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!<3:)

 • Bir Samsun'lu olarak bu gün benim için daha özel :) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.Düşmanı Anadolu toprağından attığımız Kurtuluş Savaşımızın başlangıcının 100. yılı :)


  19-May%C4%B1s-100.-Y%C4%B1l-S%C3%B6zleri.jpg

 • 19 Mayıs bir tarihin bir kaderin döndüğü andır, yüzyıllarca 3 kıtaya hakim olmuş ecdadımızın, yine büyük bir liderle, onun korkusuz silah arkadaşlarıyla ve boyunduruk altına girmeyi reddeden genetiğe sahip aziz vatanın kahraman evlatlarıyla, mandacılığa, emperyalizme hayır dediği tarihtir, başkaldırıştır, 19 Mayıs.


  Bu ülkede yaşayan her birey şunu unutmamalıdır ki; Türk milleti ne zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket eder, o zaman önünde hiçbirşey duramaz. Sırf bu yüzden milli birliğimizi beraberliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyin gençler genç olanlar, sizler bu ulusun gelecekteki temsilcilerisiniz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüp farkedip takip edip, beraber hareket edin.


  19 nayıs anısına, ülkemizin bağımsızlığını tamamen kazanmasında payı olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk,onun silah arkadaşları ve bu yolda şehit olan tüm vatan evlatlarının ruhu şad olsun, Gençlik ve spor bayramımız kutlu ve mutlu olsun..