23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Eşim ve kızımla İstiklal marşını beraber tüm sokak söyledik, arkasından da 10. yıl marşımız ve alkış vardı.. Çok güzel görüntülerdi çok..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Her ağızdan farklı ses çıkıyor diye balkonda ses sisteminden İstiklal Marşı'nı kendim açtım onunla okuduk.Tüylerim diken diken oldu çok güzel bir andı.

• Her ağızdan farklı ses çıkıyor diye balkonda ses sisteminden İstiklal Marşı'nı kendim açtım onunla okuduk.Tüylerim diken diken oldu çok güzel bir andı.

Hocam bizim burda da yakında ki bir okul da ses sisteminden açıldı. Çok güzel oldu.🇹🇷🇹🇷

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Adamlarda ne tür silahlar var ya adam keleşle havaya sıkıyor öyle bir ses oluyorki hemde yakından. ^^

Bir kaç mahhale ötede bizde biri Pompalı ile sıktı arka arkaya.^^

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Burada belediyenin bandosu geziyordu, İstiklal Marşı'nı onlar açtılar ama yine de seslerin karışmasına engel olamadılar. Ama yine de çok güzeldi tabii ki. İnsanlarımızın çıkıp söylemesi bile yeter.:)

• Marşımızı okuduk çoşkuyla şimdi de selalarla hoşgeldin ramazan diyoruz kalpler sıcak gönüller bir. Biz böyle güzel bir milletiz işte...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hep bahsettiğimiz o herşeyi kenara bırakıp vatan-bayrak ve ülke menfaatleri uğruna birlik olmak.. Katılım yapan herkesin ağzına eline sağlık inanın insanın gözleri doldu, tüyleri diken diken oldu..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hep bahsettiğimiz o herşeyi kenara bırakıp vatan-bayrak ve ülke menfaatleri uğruna birlik olmak.. Katılım yapan herkesin ağzına eline sağlık inanın insanın gözleri doldu, tüyleri diken diken oldu..

hocam bizim farkımız burada . Çok farklı düşüncelerin , bu kadar çok ortak yönü , ortak değeri , ortak çıkarları savunabildiği başka medeni bir devlet var mı?

• Bizim burda İstiklal Marşı okunamadi herkes balkona çıktı çıkmasına ama hicbir yerden marş çalınmadi maalesef biraz üzücü oldu benim için en azından havai fisek gösterisi alkışlar ve lazer şov bir de silah sesleri etkileyici oldu biraz daha iyi organize olabilirdi mesela bütün sokaklar ve caddelerde marş calinabilirdi polis arabalarından ama olsun yine diğer yıllardan kat kat guzeldi:thumbup:<3