Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tema seçenekleri de açılmıştır yeni forumun temalarini kullanabilirsiniz.

hocam bunlar hep beyaz ya gözümü alıyor bunun dark mode olanı da çıkacak mı acaba :)--

Scientia potentia est

• Arkadaşlar forumu güncelledik.

Sistem olarak en son sürümdeyiz.

Bazı yerler ingilizce gözükebilir, gördüklerinizi buradan yazabilirsiniz.

1 adet koyu renk yeni tema çalışmamız var, yakın zamanda kullanıma açacağız.

• Emeğinize sağlık teşekkür ederim gerçekten güzel olmuş bir canlılık gelmiş.

Profillere son yazılanlar alanı özellikle çok beğendim yalnız o başlığı tıklanabilir duruma getirip forum akışında da görülebilir yapabilirsek daha kullanışlı olur gibi yazılar görünmüyor çünkü, içine girmek zorundayız okumak için.

Bir de en çok beğeni alan kısmı hatalı geliyor sanırım en çok mesaj yazan kısmından çekiyor aynısını.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

Einmal editiert, zuletzt von berkay_tuku ()

• Fotoğraf eklentimiz tekrar aktif hale getirilmiştir.

Bu eklentimizde de sürüm yükselttik.

Fotoğraf yüklemede sorun yaşayanlar bize lütfen bildirsin,

birkaç gün deneme yapacağız.

• Fotoğraf eklentimiz tekrar aktif hale getirilmiştir.

Bu eklentimizde de sürüm yükselttik.

Fotoğraf yüklemede sorun yaşayanlar bize lütfen bildirsin,

birkaç gün deneme yapacağız.

Hocam bir sorun yok ama fotoğraf yükleme MB boyutunu 10mb dan daha yüksek yapma gibi bir durumunuz var mı? Mesala sınırı 15-20mb gibi bir arlar da olsa. Çektiğimiz fotoğrafları burada daha kaliteli atabiliriz. Mesala bir fotoğrafı çekiyorum 18mb kapasitede. Bunu forumda paylaşamıyorum, aynı fotoğrafı daha düşük çözünürlükte atmak zorunda kalıyorum...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Hocam bir sorun yok ama fotoğraf yükleme MB boyutunu 10mb dan daha yüksek yapma gibi bir durumunuz var mı? Mesala sınırı 15-20mb gibi bir arlar da olsa. Çektiğimiz fotoğrafları burada daha kaliteli atabiliriz. Mesala bir fotoğrafı çekiyorum 18mb kapasitede. Bunu forumda paylaşamıyorum, aynı fotoğrafı daha düşük çözünürlükte atmak zorunda kalıyorum...

Evet, artık günümüzde fotoğraflar 15-20 MB seviyesine kadar çıktı.

Limiti 20 MB'a kadar arttırmayı düşünüyoruz.

Zaten eklentimiz, 20 MB'lık fotoğrafa sıkıştırma uyguluyor, mevcut boyutunu kaliteyi korumaya çalışarak düşürüyor.

Bunun üzerinde çalışıyoruz :)

• Forumda HF Puan dışında "Online Puan" adı altında yeni bir puan sistemi getiriyoruz.

Şu an sadece ana sayfada profilinizde gözükmektedir.

Sadece online olma durumuna göre gelecek puandır.

Birkaç denemenin ardından sistemde problem olmaz ise detaylarıyla duyurusunu yapacağız.

Şu an tamamen deneme aşamasındadır.

• 2 puanım olmuş bile :P

• Hocam peki ya hf puan nasıl kazanılıyor önceden 1 mesaj yazınca vs 2 puan veriyordu şimdi o da kalkmış sadece giriş yaparak günde 5 bin puan kazanabiliriz