Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bazı arkadaşlar Bünyamin SÜRMELİ nin söyediklerini konvertır etmiş ,sanki yani o videodan nasıl şubat ayının kapandığı ,bittiği kanısına vardılar çok merak ediyorum açıkçası adam kış bitti felan dememiş hatta üstüne üstün eklemiş şubat 23 gibi bir sistem (zayıf) ,Şubat sonuna doğru ikinci bir sistem var ki Marmarada ve batı bölgelerde dahi kar yapabilecek sert bir sistem gibi görünüyor demiş ,buna istinaden nasıl bu sonuçu çıkarmış ılık seven kardeşlerimz anlamadım vallahi :)

• Uyari mesajlari almisim baybarsky vermis hangi sebeble vermis beliremis uyari seviyemin duzeltilmesini istiyorum.

hocam admin ve moderatörleri etiketleyerek mesajını yaparsan daha hızlı sesini duyurabilirsin ( Özel Mesaj da atabilirsin hocam ) etiketlediğinde bildirim gider yetkililere mesajını görebilirler

• Uyari mesajlari almisim baybarsky vermis hangi sebeble vermis beliremis uyari seviyemin duzeltilmesini istiyorum.

dün bn de aldım .muhtemelen ,bu trollere cevap verdiğim bir yazıdan dolayı,isim vermeyeceğim .her neyse yarın bu saatlerde silinir o otomatikmen ama ikinci uyarı seviyesi ilk aldığının iki katı olur bu katlanarak devam eder her aldığın ardışık uyarılarda :(

• dün bn de aldım .muhtemelen ,bu trollere cevap verdiğim bir yazıdan dolayı,isim vermeyeceğim .her neyse yarın bu saatlerde silinir o otomatikmen ama ikinci uyarı seviyesi ilk aldığının iki katı olur bu katlanarak devam eder her aldığın ardışık uyarılarda :(

uyarı aldığımız nerden anlaşılıyor ? ÖM ilemi yoksa başka yöntemlemi ?

• uyarı aldığımız nerden anlaşılıyor ? ÖM ilemi yoksa başka yöntemlemi ?

profilim yazan bölümde "not ekle "kısmı var ya .oranın üst kısmında uyarı seviyesi uyarının başlama ve bitiş saati ve tarihi ve uyarıyı veren kişi şeklinde yazı çıkıyor .ancak uyarı aldığında o yazıyı görebilirsin bildirimlere de düşüyor zaten de boşver şaban kardeşim ,sen en iyisi hiç öğrenme acılardan tecrübe yapacağına tatlı tatlı konuşarak acemi kal ;)bana dün 11.37 de verdiler bugün 11.37 de yaklaşık 20 dakika önce kaldırmış moderatör arkadaşlar uyarı seviyesi 0 a geri indi :)

• profilim yazan bölümde "not ekle "kısmı var ya .oranın üst kısmında uyarı seviyesi uyarının başlama ve bitiş saati ve tarihi ve uyarıyı veren kişi şeklinde yazı çıkıyor .ancak uyarı aldığında o yazıyı görebilirsin bildirimlere de düşüyor zaten de boşver şaban kardeşim ,sen en iyisi hiç öğrenme acılardan tecrübe yapacağına tatlı tatlı konuşarak acemi kal ;)bana dün 11.37 de verdiler bugün 11.37 de yaklaşık 20 dakika önce kaldırmış moderatör arkadaşlar uyarı seviyesi 0 a geri indi :)

hocam trollere 2li münakaşaya girmeyelim dediğimiz gibi direk raporlarsak en güzeli olur.. uyarı almayalım hiçbirimiz hepimiz HavaForum tutkunuyuz hacım ...

• hocam trollere 2li münakaşaya girmeyelim dediğimiz gibi direk raporlarsak en güzeli olur.. uyarı almayalım hiçbirimiz hepimiz HavaForum tutkunuyuz hacım ...

işin garip tarafı ben uyarı aldığım konuda daha önce sözlü uyarı almadığıma durumun farkında olmadan ,hani derler ya kurunun yanında yaşta yanar ben o duruma düştüm.küfür yok hakaret yok ,şaka mahiyetinde de olsa bundan sonra cevap vermiyorum o arkadaşlara ve şuna da inanıyorum .burada gelip de bir tanesi o cesareti gösteremezken,özellikle ecm ve gfs gibi bilimsel ağırlı konuları seçerek bizlerin ceza yemeleri için bizleri tongaya düşürüyorlar .çünkü orada moderatör arkadaşlar her güncellemede daha hassas davranıyor bunu da bildikleri için tahrik edici sözlerini hep o tip yerlerde bizler gibi KAR sevdalısı insanlara kullanıyorlar :) Madem çok cesaretli bu güzel kardeşlerimiz ablamız abimiz ,her neyse buyrun burada konuşalım :)......ama yooook buraya gelmezler ;)

• işin garip tarafı ben uyarı aldığım konuda daha önce sözlü uyarı almadığıma durumun farkında olmadan ,hani derler ya kurunun yanında yaşta yanar ben o duruma düştüm.küfür yok hakaret yok ,şaka mahiyetinde de olsa bundan sonra cevap vermiyorum o arkadaşlara ve şuna da inanıyorum .burada gelip de bir tanesi o cesareti gösteremezken,özellikle ecm ve gfs gibi bilimsel ağırlı konuları seçerek bizlerin ceza yemeleri için bizleri tongaya düşürüyorlar .çünkü orada moderatör arkadaşlar her güncellemede daha hassas davranıyor bunu da bildikleri için tahrik edici sözlerini hep o tip yerlerde bizler gibi KAR sevdalısı insanlara kullanıyorlar :) Madem çok cesaretli bu güzel kardeşlerimiz ablamız abimiz ,her neyse buyrun burada konuşalım :)......ama yooook buraya gelmezler ;)

haklısın :) ve dikkat et genelde herkesin sustuğu anlarda yorum atıyorlar ... amaçları huzur bozmak .. tahriklere kapılmayalım - kapılmak yok ;)