Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Osmancık çok soğuk memleket be :) Her orduya gidişimde leblebi falan alırım ,donarım soğuktan :)

Osmancık Çorum'un en sıcak ilçesi hocam :D Rakımı da az zaten 420, Merkez 870 rakımda ağırlayayım bir gün sizi ayaz kelimesinin karşılığını görün :D

• Sağolasın abim biz de gelişeceğiz ilerde inşallah sınavım bitsin de

Hedef Hava Harp Okulu

• Osmancık Çorum'un en sıcak ilçesi hocam :D Rakımı da az zaten 420, Merkez 870 rakımda ağırlayayım bir gün sizi ayaz kelimesinin karşılığını görün :D

Misafirperverliğin için teşekkür ederim kardeşim :) Ben yaşlandım artık ,soğuğa gelemem , genç arkadaşları davet edelim :)

• Çorum denince aklıma truva, Osmancık ve sarıların Sülo gelir. Çocukluk dönemine nasıl yer edindiyse artık bu ^^

Çorum deyince akla leblebi gelmiyor ise bir sıkıntı var demektir ^^

• Misafirperverliğin için teşekkür ederim kardeşim :) Ben yaşlandım artık ,soğuğa gelemem , genç arkadaşları davet edelim :)

Hava Forum'da üye olan herkesin başımın üstünde yeri var ağabey, bir mesaj yeter :)

• Çok teşekkür ederim değerli görüşleriniz için hocam :)

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer..!

• Teşekkürler Tayfun hocam.

• Osmancık Çorum'un en sıcak ilçesi hocam :D Rakımı da az zaten 420, Merkez 870 rakımda ağırlayayım bir gün sizi ayaz kelimesinin karşılığını görün :D

Osmancık memleket ve bölge seyahatlerimde mola noktam 🙂 En yakın arkadaşım da Osmancıklı olduğu için uğrak ve sevdiğim yerler listemde 2. sıradadır üstad 8)

• Osmancık memleket ve bölge seyahatlerimde mola noktam 🙂 En yakın arkadaşım da Osmancıklı olduğu için uğrak ve sevdiğim yerler listemde 2. sıradadır üstad 8)

Osmancık'a uğrayınca sadece leblebi alıp çıkmayın bir de pirinç alın derim ^^

Her yıl Osmancık pirinç festivali düzenlenir pek adı duyulmaz ülke de ama hakikaten güzel pirinç yetişir Osmancık'ta.

• Osmancık'a uğrayınca sadece leblebi alıp çıkmayın bir de pirinç alın derim ^^

Her yıl Osmancık pirinç festivali düzenlenir pek adı duyulmaz ülke de ama hakikaten güzel pirinç yetişir Osmancık'ta.

Ben pirinci hep Osmancıktan alırım üstad zaten 8)

• Osmancık'a uğrayınca sadece leblebi alıp çıkmayın bir de pirinç alın derim ^^

olum burası üye tanıtım sayfası yöresel ürünler pazarlama sayfası değil :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.