16-19 Subat Sistemi DEK Sov

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arif abi ile ilgili bu haberi ne diye yaptın anlam veremedim Semih. Böyle şeylerin şakası olmaz. Heleki söylediklerinizi dikkate alan bu kadar insan varken çok ayıp.

• Arif abi ile ilgili bu haberi ne diye yaptın anlam veremedim Semih. Böyle şeylerin şakası olmaz. Heleki söylediklerinizi dikkate alan bu kadar insan varken çok ayıp.

Semih üstadımız eskiden Havaturka'daydı. Havaturka'da Arif Tarif üstadımız ile sıkı bir dostluğu vardı ve o bilginin doğru olduğunu söylüyor. İnsanları kandırdığı, şaka yaptığı yok. Kendisi Arif Tarif üstadımıza buradan dualarda bulunmamızı istiyor, bunda bir problem veya ayıp yok. Yeteri kadar bilgi sahibi olmadan, böyle net yorumlar yapmayı doğru bulmuyorum.

Ben sizin böyle tepki vermenize şaşırdım doğrusu semih hoca ne dedi acaba bu kadar tepki verdiniz?

• Semih üstadımız eskiden Havaturka'daydı. Havaturka'da Arif Tarif üstadımız ile sıkı bir dostluğu vardı ve o bilginin doğru olduğunu söylüyor. İnsanları kandırdığı, şaka yaptığı yok. Kendisi Arif Tarif üstadımıza buradan dualarda bulunmamızı istiyor, bunda bir problem veya ayıp yok. Yeteri kadar bilgi sahibi olmadan, böyle net yorumlar yapmayı doğru bulmuyorum.

Böyle işlerin şakası olmaz dualar arif abimizle

• Havaturka dan editör dahil bir çok kişi ile irtibata geçtim. Böyle bir şeyin olmadığı net bir şekilde söylendi.

Efsane Semih üstadımıza Havaturka'da ki üyelerden daha çok güvendiğimizin farkındasınızdır herhalde. Konu dışına daha fazla çıkmayalım, iyi forumlar.

• Sacmasapan salakca yorumlar yapmayin.bu isin sakasimi olurmus.Kimin ne aciklama yaptigi umrumda degil.sadece sanal sohbette gorustugu insan hakkinda ne bilebilirlerki.ben dua pesindeyken diger site reyting pesinde.bu aciklamamdan dolayida beni banlamislar.her kim banladiysa beni orda uyeligimi silmezse adam degildir.

Havaturkanin admini bile biliyor hasta oldugunu onada soyleyen benim.bide ona sorun bakalim ne diyecek.Hee inanmak istemeyende inanmaz oda benim sorunum degil.

• Sacma
    sapan salakca yorumlar yapmayin.bu isin sakasimi olurmus.Kimin ne aciklama yaptigi umrumda degil.sadece sanal sohbette gorustugu insan hakkinda ne bilebilirlerki.ben dua pesindeyken diger site reyting pesinde.bu aciklamamdan dolayida beni banlamislar.her kim banladiysa beni orda uyeligimi silmezse adam degildir.

Havaturkanin admini bile biliyor hasta oldugunu onada soyleyen benim.bide ona sorun bakalim ne diyecek.

Üstad yorumuma sinirlenme çok meraklı biriyim kendimi tutamadım sordum bence olayı gizli tutmaya calisiyorlar ortalik karısmasin diye

• Üstad yorumuma sinirlenme çok meraklı biriyim kendimi tutamadım sordum bence olayı gizli tutmaya calisiyorlar ortalik karısmasin diye

adam hasta durumu kotu yemisim ortaligi.nys ben soyleyecegimi soyledim.zamani geldiginde inanmayanlarda ogrenecek maalesef.

• Sacmasapan salakca yorumlar yapmayin.bu isin sakasimi olurmus.Kimin ne aciklama yaptigi umrumda degil.sadece sanal sohbette gorustugu insan hakkinda ne bilebilirlerki.ben dua pesindeyken diger site reyting pesinde.bu aciklamamdan dolayida beni banlamislar.her kim banladiysa beni orda uyeligimi silmezse adam degildir.

Havaturkanin admini bile biliyor hasta oldugunu onada soyleyen benim.bide ona sorun bakalim ne diyecek.Hee inanmak istemeyende inanmaz oda benim sorunum degil.

Seni banlayan adam adam mıdır hocam gerçekleri söylüyenleri sevmezler