Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]


 • Klişemizi de yazalım o zaman


  Çakır'ı bilerek çıkardılar abi diziden başrol gibiydi çekemediler :D

 • The Last Dance .... Kesinlikle izleyin derim. NBA tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu Michael Jordan'ın efsane hayatını anlatan mini dizi. İzleyince tekrar tekrar saygı duyacaksınız. Büyük winner herif.

 • Netflix’ın yeni dizisi Belçika yapımı güneş ışınları canlıları öldürmeye başlayınca yolcu uçağıyla güneşten kaçan bir kaç insani konu alıyor dizide bir tane Türk karakterde var ve baya etkin bir role sahip


  Bunu bende izledim, müthiş bir dizi. Ama yeni sezon hala yayınlanmadı...

 • Az önce Dark dizisini izledim konusu ilgi çekici olduğu için tercih etmiştim pişman etmedi beni son bölümde tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar sorusu geldi aklıma Charlot-Elizabeth meselesi :) Dizi fikir ve hikaye olarak üst düzeyde yalnız senarist izleyicilerin kafasını karıştırmak için elinden geleni yapmış yemezler :P Çoğu olay beklediğim gibi ilerledi beklemediğim şeyler Jonas'ın bu kadar etkin bir karakter olabileceği ve yukarıda yazdığım gibi Charlot-Elizabeth olayı aklıma gelmişti ama o kadarda olmaz demiştim oldu :) Hannah'a diyecek hiçbir lafım yok :D Dizi için nacizhane eleştirim ağır ve boş ilerliyor olması yani karamsarlık vermek için insanların bölümün yarısında boş boş bakması gerekmiyor herkes depresyonda gibi bu yüzden de yavaş hareket ediyorlar ancak olay ve kurgu muhteşem dediğim gibi biraz daha aksiyon lazım.


  En çok üzüldüğüm karakter ne çektin be çocuğum :(

  Mikkel Nielsen - Dark - played by daan lennard liebrentz (com ...


  27 Haziran'da yeni sezon geliyormuş o zamana kadar Black Mirror'ı izleyeceğim