Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayatta kalma oyunlarında tps olarak resident evil serisi mükemmeldir gerek korku gerek bulmacaları ile harika bir oyun gectigimiz haftalarda serinin sonuncusu olan resident evil 7 cıkışını yaptı aldım ps4'te bitirdim herkese tavsiye ederim bu güzel oyunu..

• Don't Starve Together hayatta kalma oyunu ancak farklı sürprizlerde var özellikle arkadaşlarınızla oynuyorsanız oldukça zevkli bir oyun. En büyük artısı ise en dandik bilgisayarda bile kasmadan rahatça oynayabiliyor olmanız.

• Konuya en son 7 ay once mesaj yazılmış.Oyunsever arkadaşlar olarak burada paylaşım yapabiliriz.Benimde oynadigim Pubg son zamanlarin en popüler oyunlarindan biri.H1Z1 ve rust gibi oyunlarla ayni mantığa sahip ama daha cok dediğim oyunlardan sıkılan kişiler bu oyuna yoneliyor.Verilen parayi hakediyo mu derseniz ediyo.Su an hatirladigim kadariyla 70 tl idi.Fps oyunu oynamak isteyenler bu oyuna oynayabilirler.

• PUBG'de yaklaşık 700 saatim var
    H1Z1'den PUBGye geçtim geçmek için yüzlerce sebep bulabilirsiniz.Oyundaki optimizasyon sıkıntısı 20sindeki güncelleme ile büyük bir oranda düzeleceğini düşünüyorum ve yeni gelecek olan çöl haritası çoğu bilgisayarda rahat oynatabilecek özelliğe sahip,harita ise çok güzel olmuş
    İndirim girermiyiz derseniz bu kış indiriminde az ihtimal vermiyorum ancak önümüzdeki yaz indiriminde gireceğini düşünüyorum
    ETS2 den bahsedecek olursak yeni İtalya DLC su hoş olmuş parasını hak eder nitelikte
    Ayrıca indirime girince Cities Skylines oyununu almanızı öneririm

• @Enes Güleç(17) hocam Pubg de iki kere indirim bekledik olmadi.Yaz indirimlerinde cuzii bir sey de olsa bi indirim beklemistik.Ayni sekilde Hallowenda da olmadi.Bundan sonra da ancak oyun yerini baska oyun yerine kaptirirsa olur o da zor zaten.Steam uzerinde en cok oynanan oyun.Hocam valve oyunları hastasıyım.Left or dead cs serisi,portal falan hepsini oynamisimdir.Go 1.6 falan efsane oyunlardir.1.6 saatim go dan fazladir.Hala benim gozumde en guzel en efsane oyundur.Go ancak popülerligini kaybediyo yavas yavas.Pubg aldi o liderligi.Gelicek olan yeni çöl guncellemesiyle popülerliğini attiracaktir.Ayrica soyle bir sey de okumustum.PlayerUnknown’s Battlegrounds çıktığı günden beri, PUBGve Counter-Strike: Global Offensive sahiplerinin Counter-Strike: Global Offensive oynanış süresi %30 kadar düştü. Bu da Pubg liderligini gosteriyo.

• Çoğu Kişi Battle Royale tarzı iyi bir oyun bekliyordu diyebiliriz PUBG de bunu yaptı ve çoğu CS:GO oyuncusunu hem bu yüzden hemde hilelerin PUBG de direk banlanması yüzünden diyebilirim.Dün bi ara oyuncuların oynadığı oyun sayılarına bakayim dedim PUBG Test Server CS:GO'dan öndeydi
    Dün izlediğim yayınlarda Fps olarak Çöl haritası diğer haritaya göre daha iyiydi buda almayan kişilerin(Sistemi çok yeterli olmayan) almasını düşündürecek bir durum
    Bende şansıma H1Z1 den item düşürüp sattım ve PUBG yi aldım.PUBG bütçesi yeterli olan Battle Royal tarzı seven oyuncuların eninde sonunda alacağı oyun bence,her ne kadar fortnite ücretsiz olarak çıkarılmış olsa PUBGyi çok etkilemedi ve bencede etkileyemeyecek

• PUBG indirim günlerinden bağımsız olan herhangi bir günde 24 saatliğine 45 TL'ye inmişti.

Bende ETS2 oynayanlardanım ama Fransa ve Italyayi henuz almadım. Sağlam indirim gelmedikce almayı düşünmüyorum. Italya DLC çıktığına göre indirim zamanı Fransa DLC baya ucuzlar diye düşünüyorum. Birde dün reklamı yayınlanan Special Transport DLC çok ilgi çekici duruyor :

Bara döda fiskar följer strömmen...