Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu


 • Hayatta kalma,aksiyon,macera,bilgi gibi başlıklar altında bulundurabileceğim oyunların başında ''FİREWATCH'' kesinlikle 1.sıradadır.
  Oyun konuşmaları gereğiyle orta dereceli İngilizce gerektiriyor.
  Eğer survival,aksiyon gibi başlıklar altında oyun arıyorsanız ''Firewatch'' ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilecek kapasiteye sahip.

 • Eğer futboldan hoşlanıyorsanız ve bir menajerlik oyunu arıyorsanız ayrıntılı detay ve her sene geliştirilen detaylarla beraber aradığınız oyun tam olarak ''FOOTBALL MANAGER 2017'' oyunu steam üzerinden 100TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz.
  Tabii fiyat konusuna pek karışmak istemiyorum ama malii olarak sıkıntılı durumlarınız bulunmaktaysa oyun tam olarak 100TL'yi hak etmiyor en azından ben hakettiğini söyleyemem.

 • Atmosferik,hayatta kalma,ayrıntılı oynayış ,kocaman ve birbirine bağlı haritalar,soğuk, kış , fırtına , vahşi hayvanlar ve çok daha fazlası için ;


  The Long Dark alın. Şiddetle tavsiye ederim.

  afsanw hocam evet

 • Spam yaptığımın farkındayım fakat konudaki aktfilik oranı gerçekten çok düşük en azından ben burdan yazayım ki arkadaşlarımızda geldklerinde belki kendilerine uygun oyunu buradan bulabilirler :)
  Araba tutkunuysanız ve araba oyunlarını seviyorsanız aynı zamanda kesinlikle simülatör oyunlarınıda sevmeniz gerekiyor çünkü oyun azıcık da olsa simülatör sayılır bana göre (Adı zaten simülatör ama bence tam olarak bir simülatör sayılamaz) bu arada oyun ''Euro Track Simulator 2''.
  Survival kısacası hayatta kalma,aksiyon,macera,detaylar ve özellikle bug istiyorsanız H1Z1 oyunlarına göz gezdirmelisiniz.
  Simülatör ve silah ile alakalı olan oyunları seviyorsanız ''İnsurgency'' oyunu tam olarak size göre.
  Aksiyon,hikaye vb. şeyler olsun derseniz ''Max Payne 3'' ihtiyacınızı karşılayabilecek derecede bir oyun.
  Buraya yazmak uygun değil özür dileyerek söylüyorum ''ayar vermek'' temalı bir oyun arıyorsanız ''Oh...Sir! The Insult Simulator'' tam sizin tarzınıza bir oyun.
  Overwatch tarzı bir oyun istiyorsanız fakat fiyatı veya başka sebepler dolayısıyla oyunu oynayamıyorsanız steam'de ''Paladins'' oyunu tam size göre.
  Payday oyunları hırsızlık yapmak için birebir oyunlardır ve aksiyon vb şeyler bu oyunda bolca bulunmaktadır.
  Eğer tomb raider hayranı iseniz son 2 tomb raider oyununu kesinlikle almalısınız.


  Simülatör tarzı oyunlar ilginizi çekiyorsa ve son zamanlarda internet ortamında çokça duyulan youtuberlar hakkında bir oyun arıyorsanız Youtuber Simulator tam aradığınız oyun.
  İYİ FORUMLAR HF AİLESİ :)

 • Hayatta kalma oyunlarında tps olarak resident evil serisi mükemmeldir gerek korku gerek bulmacaları ile harika bir oyun gectigimiz haftalarda serinin sonuncusu olan resident evil 7 cıkışını yaptı aldım ps4'te bitirdim herkese tavsiye ederim bu güzel oyunu..