Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Beyler bide kendimizi çok buyütüyoruz euro 2000 2002 dünya kupası 2003 konfedrasyon ve euro 2008 den başka neyimiz var ?

• Meriç takım geriye yaslandı. İleride basan takımdan başka birşey bilmiyorsan Selçuk'un bugün iyi oynadığını göremezsin tabiki. İlk yarıda Volkan-Caner-Gökhan G. ve Burak haricinde hücuma kimse çıkmadı. İkinci yarıda Hakan, Töre, Kazım haricinde kimi gördün? Kaç tane top kesi saydın mı? Kaç tane pas dağıttı yada kaç kaz ikili mücadeleye girdi saydın mı?

Ne hücumda, ne savunmada, sahada yok gibiydi. Zaten şuan Selçuk'u savunan tek kişide sensin, sosyal medyada, her yerde. Alper ve Emre çok daha verimli olurdu, bak her zaman demiyorum, bu maç için diyorum. Buda Selçuk için son yorumum.

• Burada onda bunda suç bulacağınıza kendinize 11 kişi niye defans yaptık diye sorsanız şampa çıkacarağım.
    Bu anlayışa 10 numara oyun! Kimseye kötü denemez.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Ne hücumda, ne savunmada, sahada yok gibiydi. Zaten şuan Selçuk'u savunan tek kişide sensin, sosyal medyada, her yerde. Alper ve Emre çok daha verimli olurdu, bak her zaman demiyorum, bu maç için diyorum. Buda Selçuk için son yorumum.

Klasik Galatasaraylı yorumu, boş ver Meriç.

• Ne hücumda, ne savunmada, sahada yok gibiydi. Zaten şuan Selçuk'u savunan tek kişide sensin, sosyal medyada, her yerde. Alper ve Emre çok daha verimli olurdu, bak her zaman demiyorum, bu maç için diyorum. Buda Selçuk için son yorumum.

Önder Özen niye siz gibi düşünmüyor acep?

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Bu maça gerçekten çok üzüldüm, kazansaydık en azından play-off'a kalırdık. Ama artık play-off bile çok zor. Önümüzdeki takımların beklenmeyen mağlubiyetler alması gerek. Hollanda'nın aldığı İzlanda ve Çek C. mağlubiyetlerini avantaja çeviremedik

• Burada onda bunda suç bulacağınıza kendinize 11 kişi niye defans yaptık diye sorsanız şampa çıkacarağım.
    Bu anlayışa 10 numara oyun! Kimseye kötü denemez.

Ben zaten Selçuk yüzünden yenildik dedim ya kardeş. Nasıl okuyorsan artık. Maç oynandı. Bazı oyuncuların, bazı davranışları kötüydü. Bunları söylerim gayette, kimseye onun yüzünden yenildik demedim.
    Selçuk yok gibiydi, beğenmedim. Töre fazla bencil. Kazım'ın milli takımda işi yok. Volkan Babacan iyiydi. Bu kadar.

• Klasik Galatasaraylı yorumu, boş ver Meriç.

Önder Özen'ede klasik BJK'li yorum de canımı ye

Albert Einstein

• Size tavsiye
    Birdaha herhangibir maçı izlerken elinize bir kağıt alın oyuncular için tek tek not tutun. Maç sonunda o nota bir bakın bakalım.

Albert Einstein

• Banane kardeşim Önder Özen'den ? Banane ? Ben futbol yorumcularıyla aynı şeyi düşünmek zorunda mıyım ? Yada o yorumcu diye, her şeyi biliyor, her yorumu doğru mu ? Mantığınız bu mu ? Komikmiş.

Düşünce özgürlüğü var tabiki. Ama bugün Selçuk leş dese burayı doldururdun. ;)
    Ayrıca Selçuk'u savunduğumdan falan değil bu yazdıklarım. Kendisine sempatim sadece 1,5 sezon sürdü...

Albert Einstein

• Düşünce özgürlüğü var tabiki. Ama bugün Selçuk leş dese burayı doldururdun. ;)
    Ayrıca Selçuk'u savunduğumdan falan değil bu yazdıklarım. Kendisine sempatim sadece 1,5 sezon sürdü...

Doldurmazdım. Emin ol. Çünkü adam akılı Demirkol ve Rıdvan Dilmen'in yorumları hariç hiçbir yorumcunun dediğini buraya yazmam, hatta onların yorumlarınıda 2-3 kez yazmışımdır en fazla.
    Benim yoktu, -10 oldu sempatim.

• Volkan Babacan: Genel olarak iyiydi, Demirel'i aratmadı. Yediği golde de hatası yoktu, son anda Huntelaar'a çarptı.
    Selçuk İnan: Gerçekten kötü oynadı, sahada 90 dakika boyunca hiçbir aksiyonunu göremedim. Yerine Alper oynasaydı veya Çalhanoğlu'yla başlasaydık çok daha iyi olurdu.
    Gökhan Töre: Gerçekten çok bencil, yeteneğine rağman ne yapıp edip pozisyonları mahvediyor. Teknik direktör olsaydım Yılmaz Vural gibi ağzını burnunu dağıtana kadar döverdim.
    Volkan Şen: Sahanın kötülerindendi.
    Ozan Tufan: Çok top kaybı ve pas hatası yaptı. Gol de onun hatasıyla geldi.
    Caner Erkin: Sahanın en iyilerindendi, her zamanki gibi yeteneğini özellikle ilk yarı ortaya koydu.
    Burak Yılmaz: Görevini yerine getirdi ve golünü attı. Bugün iyiydi.
    Hakan Çalhanoğlu: Beğendiğim oyunculardan.
    Kazım: Hollanda Ligi'nde baya formda ama hatalı pasları yüzünden az daha bir gol daha yiyorduk, yeterli değil

• Önder Özen'den banane! Sen maça Galatasaray gözlüğü ile bakıyorsun, çıkar o gözlüğü gerçekleri gör.

Bugün Hollanda'da Robben veya Persie'den biri olsa 4'lük olurduk diyerekten yine bu gözlükle mi bakmış oluyorum?
    Yine çelişki yine çelişki ;)

Albert Einstein

• İmza : Meriç KURT. Aynen öyle. %100 katılıyorum.

• Kazakistanı dışarda yenersek izlanda çeklere yenilirse sonra biz letonya ve hollandayı içerde yenersek izlanda hollandaya yenilirse çek deplasmanından galibiyetle dönersek ardından izlandayı evimizde yenersek gruptan 3.çıkarsak play off ta iyi bi takım gelirse

Gideriz gideriz :D