Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Olmamak için bir tane geçerli sebep söylesene?Van Persie ve Robben olsa 5-6 yer gelirdik derdim.

karamsar olabilirsin ama neden ?? alırsak o maçı ne diyeceksin ben sonuna kadar inanıyorum alacağımıza biraz güvenin ya hemen bitiriyorsunuz her şeyi
    hollanda sanki harika oyun oynuyor kötü oynanan dönem geçti kaç ay oldu artık önümüze bakalım elbet farklılıklar göreceğiz takımda

• Volkan alınmaz artık. Alınmamalıda...
    Egemen konusunu bilemem. Teknik yönününden değerlendireceksek alınması gerekebilirdi. Zaten Ömer'de gelmiyor artık. Ha Ömer gelip Egemen gelmese o zaman olabilir derdim...

Yıllarca milli takıma hizmet etmiş birine bu yapılan ayıptır.Ben Volkan'ın yerinde olsam daha milli takıma gelmem, biraz burunları sürtsün

• karamsar olabilirsin ama neden ?? alırsak o maçı ne diyeceksin ben sonuna kadar inanıyorum alacağımıza biraz güvenin ya hemen bitiriyorsunuz her şeyi
    hollanda sanki harika oyun oynuyor kötü oynanan dönem geçti kaç ay oldu artık önümüze bakalım elbet farklılıklar göreceğiz takımda

Hollanda kazanamazsa gruptan çıkamaz.Baskılı oynayacaklar.Gösteri maçı da değil bu.Rahat rahat dağıtırlar bizim defansla orta sahayı.

• ula yemişim izlanda'yı adamları gözünüzde çok büyüttünüz çekleride kime çakılacakları belli olmaz onların,ve bu gruptanda çıkacağız bence fazla karamsarsınız bir fikstüre bakın 6 maçın 4 ünü alsak bile çıkma ihtimalimiz yüksek

• ula yemişim izlanda'yı adamları gözünüzde çok büyüttünüz çekleride kime çakılacakları belli olmaz onların,ve bu gruptanda çıkacağız bence fazla karamsarsınız bir fikstüre bakın 6 maçın 4 ünü alsak bile çıkma ihtimalimiz yüksek

İnşallah dediğin olur biz yanılırız.

• Yıllarca milli takıma hizmet etmiş birine bu yapılan ayıptır.Ben Volkan'ın yerinde olsam daha milli takıma gelmem, biraz burunları sürtsün

Volkan haklı ilke haksız duruma düştü kardeşim. Bugün Emenike'nin formayı çıkarıp stadı terk etmesine ne kadar tepki gösteriyorsanız bende Volkan'ın stadı terk etmesine tepki gösteriyorum.
    Emenike ve Volkan kendisine edilen hakaretlerden ötürü haklı iken haksız duruma düşmüşlerdir. Hem Emenike hem de Volkan formayı almamalıdır. Ben böyle düşünürüm. Yarın öbür gün Muslera gelsin yapsın bunu onun içinde aynısını derim.
    Ayrıca Türkiye'de kaleci sıkıntısı yok. Çıkıyor kaleciler...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Volkan haklı ilke haksız duruma düştü kardeşim. Bugün Emenike'nin formayı çıkarıp stadı terk etmesine ne kadar tepki gösteriyorsanız bende Volkan'ın stadı terk etmesine tepki gösteriyorum.
    Emenike ve Volkan kendisine edilen hakaretlerden ötürü haklı iken haksız duruma düşmüşlerdir. Hem Emenike hem de Volkan formayı almamalıdır. Ben böyle düşünürüm. Yarın öbür gün Muslera gelsin yapsın bunu onun içinde aynısını derim.

Aynen öyle.300 tane densiz yüzünden sahayı terketmeyecekti.

• Volkan haklı ilke haksız duruma düştü kardeşim. Bugün Emenike'nin formayı çıkarıp stadı terk etmesine ne kadar tepki gösteriyorsanız bende Volkan'ın stadı terk etmesine tepki gösteriyorum.

Volkan Emenike gibi o şanlı bayrağımızın olduğu formayı çıkarmadı.Stadı terketti ama geri döndü, ikisini karşılaştırmak hatadır

Türkiye'de kaleci çıkıyor ama bu maça tecrübeli bir kaleci lazım, bu sebeple Volkan çağırılmalıydı

• topal-selçuk-alper-çalhanoğlu-töre-burak ilersi böyle olursa iş yapar ama sıkıntımız biraz defans ömerin gelmemesi kötü oldu ama ersan-serdar ikilisi olacak sanırım serdar neysede ersandan korkuyorum belki oraya topalı koyup orta sahaya emreyi alabilir bilemiyorum :D :D

• Volkan Emenike gibi o şanlı bayrağımızın olduğu formayı çıkarmadı.Stadı terketti ama geri döndü, ikisini karşılaştırmak hatadır

Türkiye'de kaleci çıkıyor ama bu maça tecrübeli bir kaleci lazım, bu sebeple Volkan çağırılmalıydı

Ben de Fenerliyim, ama milli maçla da kulüp maçını karşılaştıramazsın. Kulüpten paranı alır oynarsın, özellikle Emenike gibi yabancıların takımla hiçbir bağı yoktur. Fakat milli takımda minnet borcu, vatana hizmet var. İsterse kafana taş atsınlar yine de terkedemezsin milli maçı

Türkiye = Fenerbahçe değil. Türkiye = hiçbir takım değil. Bu yüzden Fenerbahçe'de edilen küfürler ile, milli takımda edilen küfürler aynı değil. Yine ayrıca Emenike'ye maç içinde ki aptalca performansından, salakça triplerinden protesto edildi. Volkan ise, maça başlamamıştı. Neyse. Ben olsam bende almam ancak farklı nedenlerden dolayı.

• Beyler volkan artik milli formayi giyemez.bizi onemli macta yalniz birakan kaleciyle isimiz olmamali ulkede kalecimi yok baska ? Ayrica kaleci kalmasin yine almam herkes kufur yiyor milli mac bu o kadar para alirken ve o paralari kolay kolay harcarken iyi sahaya cikinca ufak zorluk gorunce kacis yok oyle.her isin zorlugu vardir volkana yapilan son derece dogru fenerbahceli kardeslerim olaya yanli bakmayin