Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Bir kerede tarafsız yorum yapsanız şaşacağım zaten açın rıdvan dilmen dinleyin semih bey.Bakın ne diyor?Herhalde onun dediklerine de inanırsınız.Haftaya maç var diye karşı takımı küçültmenin manası yok.
    Gelecek hafta oynanacak maça gelince fenerbahçe tabi ki favori ama.....

Samet bey Beşiktaş bugün çok mu iyiydi? Hayır tabiki, yorgunluk belirtileri göze çarptı.Erciyes'in pozisyonları var, lütfen Beşiktaş'ın kötü oyununu inkar etmeyin

• Samet bey Beşiktaş bugün çok mu iyiydi? Hayır tabiki, yorgunluk belirtileri göze çarptı.Erciyes'in pozisyonları var, lütfen Beşiktaş'ın kötü oyununu inkar etmeyin

1-Beşiktaş kötü oynadığı için 5 attı değil mi?Tabi ki erciyesin pozisyonları olacak onlarda futbolcu.
    2-Bırakında yorgun olsunlar deplasmandan deplasmana geldiler normal değil mi?
    3-Bence iyi olduklarının kanıtı gece yarısı gelip dinlenmeden bu kadar diri kalabilmek.

• Perşembe günü Brugge ile oynayıp, pazar günü birde derbi oynamak, çok zor. Beşiktaş'lı futbolcuların işi zor vallaha, Fener pazar günü alır. Bugün Beşiktaş gayet iyiydi.

• 1-Beşiktaş kötü oynadığı için 5 attı değil mi?Tabi ki erciyesin pozisyonları olacak onlarda futbolcu.
    2-Bırakında yorgun olsunlar deplasmandan deplasmana geldiler normal değil mi?
    3-Bence iyi olduklarının kanıtı gece yarısı gelip dinlenmeden bu kadar diri kalabilmek.

Karşında Erciyes varsa 5 atarsın, rezil bir savunması var Erciyes'in.

Beşiktaş oyunun belli bölümlerinde iyi oynamıştır ama bunu 90 dakikaya kesinlikle yayamamıştır.

Brugge maçı uzarsa Beşiktaş'ın derbide işi çok zor olur

• Perşembe günü Brugge ile oynayıp, pazar günü birde derbi oynamak, çok zor. Beşiktaş'lı futbolcuların işi zor vallaha, Fener pazar günü alır. Bugün Beşiktaş gayet iyiydi.

Ben o maçı hep unuttum.Maç uzarsa ki bence uzamayacak ama onun yorgunluğu da yeter beşiktaşa.

• Beşiktaş'ın 5-1 kazandığına bakmayın, bugün belli bölümler dışında sahada tel tel dökülen bir Beşiktaş vardı.

Bu Beşiktaş'ı haftaya Fenerbahçe rahat yener

Haftalardır Beşiktaş şampiyonluk yarışından kopacak diyorsun ben ne dedim ama şampiyon ya Galatasaray yada Beşiktaş olacak şampiyonluk yarışından birisi kopacaksa bu Fenerbahçe olacak hep beraber göreceğiz hakemsiz tökezliyorsunuz belki önünüzde derbi kalmadı fikstürü en zor takım yine de sizsiniz.

• Haftalardır Beşiktaş şampiyonluk yarışından kopacak diyorsun ben ne dedim ama şampiyon ya Galatasaray yada Beşiktaş olacak şampiyonluk yarışından birisi kopacaksa bu Fenerbahçe olacak hep beraber göreceğiz hakemsiz tökezliyorsunuz belki önünüzde derbi kalmadı fikstürü en zor takım yine de sizsiniz.

Biz bu akşam kazanırsak göreceğiz kim kopacak.Yarıştan siz de kopabilirsiniz.

• 3 takımında zor maçları var eğer haftaya fenerbahçe beşiktaşı yenerse derbisi kalmıyor. Bence 3'ü de son haftaya kadar burun buruna gelecekler öyle kopma olmayacak anadolu takımları iyi değil,Fenerin maçları zor olduğu gibi Galatasarayında Beşiktaşında zor maçları var.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ligde neyin ne olacağı belli değil bence hiçbir maçı küçümsemeyin 3 takımda şampiyonluk için eşit şekilde adaydır ama ben fenerbahçe'yi favori görüyorum

• Kırk yıllık R hiç oldu.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein