23 Şubat'ta Kuvvetli Soğuk ve Kar yağışı Gelecek

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • yine basladınız...helal olsun sıze 2016 yı tahmin edebildiğinize göre siz ne zaman kıyamet kopacağınıda biliyorsunuz demektir...ben agır konusunca kötü oldum hep..ama harbıden hakedıyorsunuz...

• Keşke olsa ama 2015 2012 gibi olacaksa 2016 efsane olacaksa 2017 buzul çağı.Ben ANTİSICAK'ı başarılı buluyorum ama bu da abartı olmuş ZEMHERİ'ye katılıyorum o zaman kıyameti de biliyorsunuzdur.

• kımse kim ne farkeder? pendikçi tarzındaki kişilerin burda cirit atmasına malesef bizler izin veriyoruz..nasıl mı? o gibi üfürükçülerin salladığı palavralara ınanıpta ondan medet bekleyenler varsa eğer,onun gibi egosunu buralarda bosaltmaya aday olan belkide onlarca gereksiz insanda vardır...unutmayın pendikçi ve benzeri karakterleri yaratan yine bizlerizdir...önümüzdeki sene bu gibi durumlara izin veripte boşu bosuna beklentiye girmeyelim arkadaşlar...gerek yok..burda kaynak gösteripte gercekten bu olaya bilimsel olarak gölünü vermiş bir çok bilgili ve tecrübeli arkadaşımız var...onlar yeterde artar..sonucta tahmin işi bu..tutar ya da tutmaz..burası hiç önemli degıl...biz bu gibi durumlara tedbirimiz alalım takdir her zaman ALLAH ındır...

• bence artık kardan öte yağışı düşünsek iyi olur hepimiz kar istiyoruz ama şuan asıl yağış sıkıntısı var gelecek yağışın kuvveti önemli olan bence

• Zitat von anteptekar pid='90440' dateline='1392793866'

kışın bittiğini herkes biliyor.şu anda antepde öyle bir hava varki.tarihin şubat olduğunu bilmesem haziran sanırdım.bazıları hala kar diyor.

Kimse Antep için kar beklemiyor, İstanbul için bekliyorlar. Antep'te hava sıcak diye İstanbul'da yağmaz diye bir şey yok. Bende beklemiyoruma ama mantıksız bir yorum.

• Herkese oncelikle selamlar...Kar tutkunlari buraya uye olma nedenlerimiz nedir o cok gormeyi istedigimiz karin yagmasini mujdeliyecek haberler almamizdir.Tahminci ustalarimiz da kendilerine has yontemlerle TAHMIN yapmaktadirlar ve dedikleri tarihlerde kimi zaman kar yagmis kimi zaman sadece sogumus kimi zamanda yagmurlu gecmistir.Efsaneyi aramak en guzel hayalimiz degilmidir?Burada ustalari yermenin bir anlami varmi.Karayollarinda ya da belediyede il icin karli havalarda tedbirler almakla sorumlu kisiler degiliz..Yani herkes uslubunda birbirine saygili olmak zorundadir.Zemheri arkadasimiz da bir profildir bakis acisi vardir pendikci gibi arkadaslar da bu forumun tuzu biberidir.Yoksa forum forum olmaktan cikar ustalar baslik acar kendilerinden baska yoruma izin vermez.Uzun lafin kisasi herkes kendine iyi baksin tahminde bulunsun seviyesiz polemiklerden uzak duralim.Sibiryadan koptum geliyorum:hfyeni (25):

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...