Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Özelden küfür etmenin yasak olduğunu söyledim, ben gerekenleri Samet abiye kanıtladım. Eğer haksız olsam, müdahale ederdi, Co-Admin olarak. Ayrıca kurallar doğrultusunda küfürün cezası 2 ay. Keyfe keder ceza vermiyoruz, bilginiz olmadan konuşmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca, ben her şeyi Whatsapp yoluyla yüzüne söyledim. Sağlam saçmalamışsın, benim hakkım varsa, helal ediyorum. Büyüklük bizde kalsın madem. İsteğin doğrultusunda cezan sınırsız uzatılacak.

• KarTutkusu03 uyarılara rağmen ÖM yoluyla küfür, Futbol konusundan hakaret ettiği için banlanmış, yönetici arkadaşlarımız tarafından verilen ceza uygun görülmüş (moderatör arkadaş), isteği doğrultusunda cezası sınırsız olarak uzaklaştırılmıştır. Gerçekleşmesi gereken kesin ceza (2ay) sonra, eğer fikiri değiştirirse bizde fikir değiştiririz. Uzatmanın anlamı yok. Ha ayrıca, ben gıybet etmedim yüzüne söyledim. Kim banını açmak istedi bilmem, bana öyle bir şey diyen olmadı. Bu yorumu görüyorsa o kişi, bana bildirsin lütfen. Yüzüme başka, Kerem'e başka konuşmayın rica ederim. Ya siz yalancı oluyorsunuz, ya Kerem. Neyse. Uzatmayalım.

• Özelden küfür etmenin yasak olduğunu söyledim, ben gerekenleri Samet abiye kanıtladım. Eğer haksız olsam, müdahale ederdi, Co-Admin olarak. Ayrıca kurallar doğrultusunda küfürün cezası 2 ay. Keyfe keder ceza vermiyoruz, bilginiz olmadan konuşmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca, ben her şeyi Whatsapp yoluyla yüzüne söyledim. Sağlam saçmalamışsın, benim hakkım varsa, helal ediyorum. Büyüklük bizde kalsın madem. İsteğin doğrultusunda cezan sınırsız uzatılacak.

Küfür edildiğini biliyorum, ben bir fb'li olarak bazı mesajlarda çok zorlandım, fanatik adamın ne yapacağı belli olmaz, futbol mağlesef oyundan çok şiddetle kendini gösteriyor, bu bize has bişey sanırım, sözüm sana değildi küfür etmişse cezasını çeker, aynı arkadaş banada hakaret etti,başka başka kişiler, bu konu var oldukça banlamalarda var olacaktır, o seni tahrik edip sende doğal olarak karşılık verirsin, sonra küfür vs. Demek istediğim buydu, seninle 2 yıldır aramızda erimeyen buzlar var nedenini pek anlamıyorum ama boş bişey olduğuda açıktır, ismimi görünce hemen bir burkulma iyi olur inşallah....

• Bana hakaret etmişti,ayrıca futbol konusunu silmişti.:@

Meriç sen ve Kerem'i barıştıracağım,bu iş böyle gitmez.Abiniz olarak bunu yapmalıyım.

Dehşet inatçıyımdır. Sözümden asla dönmem, yani ciddi uğraşman lazım ki boşuna. Ben senle Tunahan'ı barıştırmaya çalıştım mı, Tunahan'la dostken ? Hayır. Sende boşver, boşuna uğraşma abi.

• Selamunaleyküm arkadaşlar, ben KarTutkusu03 . Hakkımda yapılan yorumlamaları merak edip bakayım dedim, bu hesabın sahibinin haberi var bizzat kendisi söyledi benimkine girip hakkında söylenenlere yorum yapabilirsin diye. Şimdi bu son yorumum olsun. Meriç, inatçıyım sözümden dönmem demişsin, ilk kavgamıza bizzat barışma teklifini sen yapmıştın ? Sen forumda ÖM yoluyla bana küfür etti dedin ya, yanlış anlatma bu insanlara bunlar sanıyor ki kavgadan sonra ciddi ciddi sövdüm sanıyorlar. Hayır, o dost iken yazıştığımız mesajlardı, tarihini söyler misin rica etsem ? Ben hakkımı helâl ediyorum demişsin, ben de ediyordum taa ki yalan söyleyene kadar. Forumda yaptığın tartışmadan ötürü banlasaydın en doğal hakkındı, ötmezdim, fakat küfür yüzünden ban atmışın, neden küfürü ettiğim tarihte bann atmadın da öküz öldüğü vakit ban attın. Yaptığım küfürlere gâyet mantıklı, dostça ve olumlu yanıtlar vermiştin, uyardığını hatırlamıyorum ? Sanki her şeyi planlamışsın gibi geldi bana. Son olarak da dosta küfür edilmez demişsin, beni güldürme. WhatsApp vb. özeller ile ikimizin de (esprisine) yapmadığımız küfür kalmamıştı :) . Bu forumda bana " Moderator Yalakası " gibi tabirlerde bulunan; " O kim oluyor da bizleri uyarıyor " diyenler varmış. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar kendileri. Buradan ben söyledim diye desinler artık, çünkü forumda değilim ve bannlıyım, hiçbir sözüm de geçmez. Zaten benden rahatsız olanlar yüzünden foruma veda ettim, yoksa senin gereçkçesi eski olan attığın ban ile alakası bile yok

Banım eski bir gerekçeye dayalı olduğu için açılacaktı, fakat ben belirttiğim üzere forumda rahatsızlık oluşturduğum insanlar varmış, haklarına girmemek için veda ettim. Herkese Byee arkadaşlar :hfyeni (25): !!!

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük olsun...

• Selamunaleyküm arkadaşlar, ben KarTutkusu03 . Hakkımda yapılan yorumlamaları merak edip bakayım dedim, bu hesabın sahibinin haberi var bizzat kendisi söyledi benimkine girip hakkında söylenenlere yorum yapabilirsin diye. Şimdi bu son yorumum olsun. Meriç, inatçıyım sözümden dönmem demişsin, ilk kavgamıza bizzat barışma teklifini sen yapmıştın ? Sen forumda ÖM yoluyla bana küfür etti dedin ya, yanlış anlatma bu insanlara bunlar sanıyor ki kavgadan sonra ciddi ciddi sövdüm sanıyorlar. Hayır, o dost iken yazıştığımız mesajlardı, tarihini söyler misin rica etsem ? Ben hakkımı helâl ediyorum demişsin, ben de ediyordum taa ki yalan söyleyene kadar. Forumda yaptığın tartışmadan ötürü banlasaydın en doğal hakkındı, ötmezdim, fakat küfür yüzünden ban atmışın, neden küfürü ettiğim tarihte bann atmadın da öküz öldüğü vakit ban attın. Yaptığım küfürlere gâyet mantıklı, dostça ve olumlu yanıtlar vermiştin, uyardığını hatırlamıyorum ? Sanki her şeyi planlamışsın gibi geldi bana. Son olarak da dosta küfür edilmez demişsin, beni güldürme. WhatsApp vb. özeller ile ikimizin de (esprisine) yapmadığımız küfür kalmamıştı :) . Bu forumda bana " Moderator Yalakası " gibi tabirlerde bulunan; " O kim oluyor da bizleri uyarıyor " diyenler varmış. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar kendileri. Buradan ben söyledim diye desinler artık, çünkü forumda değilim ve bannlıyım, hiçbir sözüm de geçmez. Zaten benden rahatsız olanlar yüzünden foruma veda ettim, yoksa senin gereçkçesi eski olan attığın ban ile alakası bile yok

Banım eski bir gerekçeye dayalı olduğu için açılacaktı, fakat ben belirttiğim üzere forumda rahatsızlık oluşturduğum insanlar varmış, haklarına girmemek için veda ettim. Herkese Byee arkadaşlar :hfyeni (25): !!!

Nereye koçum nereye.Kaçmayacaksın mücadele edeceksin,burada dostluklar kurdun hepsini bırakacak mısın.

Hiç bir yere gitmiyorsun o kadar.

• Afyon'da Trafik kazası sebebiyle 6 üniversite öğrencisi hayatını kaybetti.Öğrencileri geziye götüren otobüs uçurumdan yuvarlandığı söyleniyor.Ölen öğrencilere Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.:(