Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Olur mu güzel kardeşim, benim tam isabet edeceğim ne malum, zaten beni tanırsınız, emin olsam net koyardım tahmini.

Senin atmasyon güzel duruyorda, diyorum ki, şunu 27 yapsak, hem gündönümü sonrası olsa, hemde bi blokajla işi yılbaşına bağlasak :hfyeni (18):

Atmışken destekli atalım hesabı :/8103*

Yılbaşı gelsin.Kuzular benden :hfyeni (18):

• Öncelikle ,Beşikdüzün'de ,memlektimde hayatlarından şu genç yaşta kopan iki gence Allah'tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Videolari izliyorum ve o mendirekte bu çocukların ne işi vardı diyorum. Üzgünüm, yol mevzusuna gelince denizin yolu alacağından şüphe duymadım bu yaşıma kadar ama gazetecilerin böyle keskin yorumları çok can sıkıcı.. Bu afete kim ne yapabilir? Yol içeriden de olsaydı, farklı felaketleri yaşamayacağımızın garantisi yok.

Tabiki hocam gazetecilerin yazdıkları bazen can sıkıcı olabiliyor maalesef.Bazı yerlere mesaj vermeye çalışıyorlar herhalde ama biz halk olarak tabiki normal karşılamayız onların bu yorumlarını

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Ben anlamadım abiler şimdi Aralığın kaçı bizim sistem için beklenen tarih kafam çorbaya döndü 😂

Arda yüzde 45 tayfunun dediği tarih yüzde 45 ümitin dediği tarih yuzde 5 hepsi yüzde 4 hiçbirisi yüzde 1 benim dediğim tarih sen buna göre yap planını🤣

• Ben anlamadım abiler şimdi Aralığın kaçı bizim sistem için beklenen tarih kafam çorbaya döndü 😂

Bakarsın hepsi gelir,bakarsın hiçbiri gelmez ardacım bu olasılık.Hele uzun vade tahminler söz konusu ise olasılık bir hayli düşüktür.Biz eğleniyoruz işte.Çok takılma keyfini çıkar😂

• Bakarsın hepsi gelir,bakarsın hiçbiri gelmez ardacım bu olasılık.Hele uzun vade tahminler söz konusu ise olasılık bir hayli düşüktür.Biz eğleniyoruz işte.Çok takılma keyfini çıkar😂

Eğleniyormuyuz ben çok ciddiyim ben göz doktoruna gittim bana sen yakını göremiyorsun uzağı çok iyi görüyorsun dedi🤣🤣

• Bu konular çok ciddiyeti kaldırmaz başkanım.Ya kahin olursun ya tahin😂😂

Sen benim güldüğümü hiç gördünmü ciddiyet önemli reis 🤣

var bir hayalimiz tayfundanda bize fayda yok hep kendi öğrenmiş bize birşey bırakmamış bizde bakabildiğimiz kadar uzağa bakıyoruz

Arda tahmin adı altında ümit abinin tayfun abinin ve abdullah abinin tarihler daha olası olur tahmin içerir. Benim yazdığımı kaale alma sakın sağlam sallıyorum :hfyeni (18): Bakma ümit abinin tarihle kesişti bu sefer sallama tarihim ondan heyecan yaptım 1/kahkahas23s1

• Sen benim güldüğümü hiç gördünmü ciddiyet önemli reis 🤣

var bir hayalimiz tayfundanda bize fayda yok hep kendi öğrenmiş bize birşey bırakmamış bizde bakabildiğimiz kadar uzağa bakıyoruz

Sen kalp gözü açık adamsın abi ben sana canı gönülden inanıyorum:))

• Arda tahmin adı altında ümit abinin tayfun abinin ve abdullah abinin tarihler daha olası olur tahmin içerir. Benim yazdığımı kaale alma sakın sağlam sallıyorum :hfyeni (18): Bakma ümit abinin tarihle kesişti bu sefer sallama tarihim ondan heyecan yaptım 1/kahkahas23s1

Arada illa ki tutar yani güzel denk gelmiş. Ben de ikinizinki birbirini destekleyince herhalde asıl tarih o sandım :hfyeni (18):

Hedef Hava Harp Okulu

• Arda tahmin adı altında ümit abinin tayfun abinin ve abdullah abinin tarihler daha olası olur tahmin içerir. Benim yazdığımı kaale alma sakın sağlam sallıyorum :hfyeni (18): Bakma ümit abinin tarihle kesişti bu sefer sallama tarihim ondan heyecan yaptım 1/kahkahas23s1

Biz bu sallama işini burda öğrendik sonra sallaya sallaya tutturmayı öğrendik tayfun kadar olmasada. salla kardeşim illaki tutacağı zaman gelecektir