İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ümraniyenin şaşırtmayacağına inanıyorum yanılmıyorumdur umarım hocalarım

büyük geçmiş olsun hepimize bu arada. tedbir, tedbir, tedbir.

• Binlerce vatandaşımız karda kışta enkaz altında ya öldüler ya kurtarılmayı bekliyorlar. Bizlerde burada konumuzda kar var mı yok mu bunları paylaşıyoruz. Bu foruma ve bizlere yakışmıyor. O insanlara saygımız olsun. Yemişim istanbula yağacak karı... Kusura bakmayın. Lütfen deprem bölgesi tahminleri ve deprem konusu dışında tüm konuları 24 saatliğine kitleyelim.

• Sabah kalktığımda baya kar vardı erimiş çoğu yağmurdan ;( tekrar birikir umarım katır kutur kara basmak istiyorum artık yeto

• Binlerce vatandaşımız karda kışta enkaz altında ya öldüler ya kurtarılmayı bekliyorlar. Bizlerde burada konumuzda kar var mı yok mu bunları paylaşıyoruz. Bu foruma ve bizlere yakışmıyor. O insanlara saygımız olsun. Yemişim istanbula yağacak karı... Kusura bakmayın. Lütfen deprem bölgesi tahminleri ve deprem konusu dışında tüm konuları 24 saatliğine kitleyelim.

Hocam sizin vicdanınız iyi hissetmiyor olabilir ama bir yandan da hayat devam ediyor normal yaşama geçmek lazım.

• Binlerce vatandaşımız karda kışta enkaz altında ya öldüler ya kurtarılmayı bekliyorlar. Bizlerde burada konumuzda kar var mı yok mu bunları paylaşıyoruz. Bu foruma ve bizlere yakışmıyor. O insanlara saygımız olsun. Yemişim istanbula yağacak karı... Kusura bakmayın. Lütfen deprem bölgesi tahminleri ve deprem konusu dışında tüm konuları 24 saatliğine kitleye

Einmal editiert, zuletzt von OsmAkyz ()

Hastaneler falan da kapansın deprem oldu diye, bu nasıl bir mantık ya? Hiç kimse iş falan da yapmasın, sanayi de dursun. Bıkmadınız şu sosyal medyada vicdan rahatlatma işinden.

Hocam burası story atıp paylaşım yaptığımız şarkı video paylaştığımız bir yer değil ki bilgi paylaşılıyor sadece yani hepimiz üzgünüz bu bilgileri paylaşırken ama bilgi akışına engel olmak çeşitli mağduriyetlere engel olmak bence hiç etik değil

• Deprem ile alakalı olmayan tüm konuların kilitlenmesini tavsiye ediyorum. Buradan bile bilgi akışı sağlayabiliriz, ayrıyetten radar falan takip edecek motivasyonu ve enerjiyi kendimde bulamıyorum şahsen.

• Hepimizin hevesi kaçtı tabii ki eminim forumdaki herkesin içi yanıyordur.

Tabii ki deprem kadar olmasa da kuraklık da ülkemizin için büyük bir sorun.

Elimizden geleni yaptıktan sonra yas tutup mağdurların moralini daha da etkilemek yerine kafa dağıtmak için hava olaylarını takip etmemizde bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Konunun kilitlenmesindense rahatsız olanların buraya uğramaması daha mantıklı bir çözümdür diye düşünüyorum.

Tekrardan hepimize geçmiş olsun. Yaşadığımız en büyük depremlerden birine şahit olduk. Bu gerçek bize tekrardan hatırlatıldı, umarım “bu sefer cidden” tedbir alınır.

• Hadi arkadaşlar 80 milyon deprem konuşalım. Tüm hayatın akışını durduralım. Barajları boşverelim, kuraklık hiç önemli değil zaten!!!

Kar yada yağmur yağacak kuraklık geçecek ise bu zaten kaderimizde vardır biz bunu değiştiremeyiz ama şuan orada yardıma ihtiyacı olan insanlar var onları ne yapacağız?

• Hocam sizin vicdanınız iyi hissetmiyor olabilir ama bir yandan da hayat devam ediyor normal yaşama geçmek lazım.

hocam hayatın devam etmesi bambaşka bir mevzu ülke tarihinin belki de en büyük felaketlerinden biri yaşanıyor şuan ,yaşandı oldu bitti değil şuan bu yaşanıyor on binlerce kişiye ulaşılamıyor.Kar eriyor diye ağlayan var şuan bu çok abes bir durum dışardan nasıl gözüktüğünü bir hayal edin biraz olgun olalım