Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaklasım 1 hafta 10 gündür sol kolum omuzdan aşağısı tamamen uyuşuktu, Allah korusun felçli gibiydim hiçbir şekilde kolumu hissetmiyordum çok kötüydüm, son 2 gündür kendine gelmeye başladı bugün hiçbir şeyim kalmadı, 4-5 sene önce yine aynısı olmuştu 1 ay felan kolumun uyuşukluğu geçmemişti, kaç kere hastaneye gittim hiçbir şey çıkmadı sebebini bilmediğim şekilde ara sıra kol uyuşukluğu çekiyorum

Geçmiş olsun. Aynı problemler vardı boyun düzleşmesi, boyun fıtığı ve kireçlenme çıktı. Beyin ve sinir cerrahisi görmediyse bir gösterin derim. Hala ağır yük taşıdığım zaman pazardan dönünce falan sol kolumda his kaybı olur

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• hocam dün paylaştım bu ara baya yoğunum okulda cevap yazamadım, paylaşımınızı 4 gözle bekleriz, bu konular ülkemizin savunma sanayi açısından çok önemli gelişmeler, bundan 25-30 yıl evvel ki Türkiye'den eser yok, her gün bir füze deneniyor yeni silahlar ortaya çıkıyor. Dün kızıl elmayı paylaştım ama aslında anka-3 haberi de geldi bunu paylaşmamıştım. Anka-3 ün tasarımı da çok hoşuma gitti..

hocam nerde gördünüz tasarımı ben bulamadım daha açıklanmadı diye biliyorum

• Yaklasım 1 hafta 10 gündür sol kolum omuzdan aşağısı tamamen uyuşuktu, Allah korusun felçli gibiydim hiçbir şekilde kolumu hissetmiyordum çok kötüydüm, son 2 gündür kendine gelmeye başladı bugün hiçbir şeyim kalmadı, 4-5 sene önce yine aynısı olmuştu 1 ay felan kolumun uyuşukluğu geçmemişti, kaç kere hastaneye gittim hiçbir şey çıkmadı sebebini bilmediğim şekilde ara sıra kol uyuşukluğu çekiyorum

Kardeşim çok geçmiş olsun , dikkat et kendine

• Geçmiş olsun. Aynı problemler vardı boyun düzleşmesi, boyun fıtığı ve kireçlenme çıktı. Beyin ve sinir cerrahisi görmediyse bir gösterin derim. Hala ağır yük taşıdığım zaman pazardan dönünce falan sol kolumda his kaybı olur

Gittim hocam, fıtık felan da yok, ama tekrar gidicem beyin cerrahisine

• Offizieller Beitrag

Yaklasım 1 hafta 10 gündür sol kolum omuzdan aşağısı tamamen uyuşuktu, Allah korusun felçli gibiydim hiçbir şekilde kolumu hissetmiyordum çok kötüydüm, son 2 gündür kendine gelmeye başladı bugün hiçbir şeyim kalmadı, 4-5 sene önce yine aynısı olmuştu 1 ay felan kolumun uyuşukluğu geçmemişti, kaç kere hastaneye gittim hiçbir şey çıkmadı sebebini bilmediğim şekilde ara sıra kol uyuşukluğu çekiyorum

Geçmiş olsun

• okuldan eve geldim ateşim vardı 500 mg parol aldım 1 saat geçti şuan 39.1 gözler filan kararıyor arada diyorum ne oluyor :D2 :D2
    yarın bizimkiler eve gelince hastaneye gidicem .

• hf ateş yarışması açılsın hasta olan herkes en yüksek aldığı değeri atsın ilk 100 e girene para değil hf virüslü rozeti verlisin :/

Geçmiş olsun hocam.

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer..!

geçmiş olsun hocam benim arkadaşım yüz felci inmişti 1 ayda geçmişti hala yüzünde çok hafif bir yamukluk var.

• hocam nerde gördünüz tasarımı ben bulamadım daha açıklanmadı diye biliyorum

Hocam 2023 yılı içerisinde açıklanacak. Tusas genel konsepte ilişkin fuarda bir sunum yapmıştı. Sunumda gördüğüm tasarım üzerine yorum yaptım ben.

• Offizieller Beitrag

Virga hocam füze, insansız hava ve kara araçları, zırhlı araçlar konusunda büyük atılım var, ancak benim beklediğim proje TF-2000 projesi, 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin özellikle son yıllarda doğu akdeniz gibi daha açık denizlerde hem hava savunma hem de taaruz icraatlarını yerine getirebilecek deniz kuvvetlerimizin olması gerekli. Şuanda gayet iyiyiz ama daha iyi olmalıyız düşüncesindeyim. Özellikle gabya sınıfı fırkateynlerin ömürlerinin de dolacak olması bu konuda eksiklik yaratacaktır..