Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

Hocam hepimizin duası onunla.Allah'ım şifa versin.Bu ziyaret ona moral olmuştur.İnşallah en kısa sürede aramızda olacak.

• Hocam hepimizin duası onunla.Allah'ım şifa versin.Bu ziyaret ona moral olmuştur.İnşallah en kısa sürede aramızda olacak.

Samet hocam evet çok iyi moral oldu, imkanım olursa arada yine gidicem sağolsun yeğeni kendisi girmeyip beni soktu.Ama emin olun,zaten yeğenide diyor Havaforum onun herşeyi hep sizlerden bahsediyordu diyor.İnş tez zamanda yoğun bakımdan normal odaya çıkar ve doktoru izin verir kendi yazar buraya

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Rabbim tez zamanda Hakan abiye şifa versin, en kısa zamanda aramızda görmek ümidiyle :(

• Sedat hocam siz yazdınız benim okurken gözlerim doldu.. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Rabbim Hakan hocamıza şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah tekrar aramızda olacak Allah'ın izniyle ben inanıyorum hissediyorum. Daha güzel haberler almak dileği ile inşallah..🤲

• Balıkesir’in iki yiğidi mekanları cennet olsun.

Katrancı Mehmet ve Kurtdereli Mehmet'in nadir bir fotoğrafı.Tahmini 1911 Balıkesir.

Katrancı 52, Kurtdereli 39 Yaşında.

d4280f8e61ea1a.jpg

Gençlik halleri

Göbeğe boşuna Türk kası dememişler :)

9B13E210-1A2B-4BEC-84C7-7E90F111631D.jpeg

• Şafi hürmetine Rabbim şifa versin en yakın zamanda sağlık sıhhet afiyetler ihsan etlesin inşaallah.

Allah razı olsun ağabey.

• Abiler ablalar kardeşler. Size bir şey danışacağım. Pek kimseyle derdimi paylaşabilen biri değilim. En azından burada içimi dökmek akıl almak istedim. Ben bir kızdan hoşlanıyorum. Yaklaşık 2.5 senedir kızdan hoşlanıyorum. Aynı semtte oturuyor ve ailelerimiz iyi kötü birbirini tanıyor. Kızla bazı bazı denk geliyoruz merhaba merhabadan öteye geçmiyor muhabbetimiz. Sanki o da benden hoşlanıyor ama gözlerinden anlam çıkarmaya çalışıyorum ama emin olunacak bir mevzu da değil. Kızın herhangi bir sosyal medya hesabı olmadığı gibi zaten sosyal medyadan birine yazan biri de olmadım. Yüz yüze konuşsam bir bir sakince duygularımı anlatsam onu korkutur muyum? Abes veya ayıba kaçar mı? Geri dönüşü tepkisi kötü cerayen eder mi? Binbir ihtimali düşünmekten kılı kırk yarmaktan aylar yıllar kovaladı. Bana bir yol gösterin tecrübelerinizden bir yol kılavuzu çıkarayım istedim.

• Abiler ablalar kardeşler. Size bir şey danışacağım. Pek kimseyle derdimi paylaşabilen biri değilim. En azından burada içimi dökmek akıl almak istedim. Ben bir kızdan hoşlanıyorum. Yaklaşık 2.5 senedir kızdan hoşlanıyorum. Aynı semtte oturuyor ve ailelerimiz iyi kötü birbirini tanıyor. Kızla bazı bazı denk geliyoruz merhaba merhabadan öteye geçmiyor muhabbetimiz. Sanki o da benden hoşlanıyor ama gözlerinden anlam çıkarmaya çalışıyorum ama emin olunacak bir mevzu da değil. Kızın herhangi bir sosyal medya hesabı olmadığı gibi zaten sosyal medyadan birine yazan biri de olmadım. Yüz yüze konuşsam bir bir sakince duygularımı anlatsam onu korkutur muyum? Abes veya ayıba kaçar mı? Geri dönüşü tepkisi kötü cerayen eder mi? Binbir ihtimali düşünmekten kılı kırk yarmaktan aylar yıllar kovaladı. Bana bir yol gösterin tecrübelerinizden bir yol kılavuzu çıkarayım istedim.

Bence gördüğün zaman bir buluşma teklif edebilirsin. Kafede kahve içmek , çay içmek gibi oradan da sohbeti ilerletip açılabilirsin.

Üstadım ortak arkadaşınız var mı varsa ortak arkadaşınız aracılığıyla bir araya gelmeye çalışın eğer yok ise bence merhaba diyip bir yere davet edin veya zamanınız var mı diyip konuya girin hanımefendiye herşeyi en başından açıklayabilirsiniz. Naçizane görüşüm budur hocam.

• Bence gördüğün zaman bir buluşma teklif edebilirsin. Kafede kahve içmek , çay içmek gibi oradan da sohbeti ilerletip açılabilirsin.

Benimde aklıma yatan tek seçenek bu. Kabul ederse gelirse içimden geçenleri anlatayım. Herhalde kötü tepki vermeyecek kadar da hatrım vardır diye düşünüyorum. Olmazsa da Allah hakkında hayırlısını versin ne diyim. İçimde tutmaktan düşünmekten daha kötü olamaz diye düşünüyorum

• Üstadım ortak arkadaşınız var mı varsa ortak arkadaşınız aracılığıyla bir araya gelmeye çalışın eğer yok ise bence merhaba diyip bir yere davet edin veya zamanınız var mı diyip konuya girin hanımefendiye herşeyi en başından açıklayabilirsiniz. Naçizane görüşüm budur hocam.

Sanırım hepinizin görüşü aynı. Dediğiniz gibi yapacağım. Hakkımızda hayırlısı