Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tipi54 üstadım, Burası Türkiye, nice cevherleri erittiler, bu piyasada, Her soruya cevap vermeyeceksin. Aklıma 90'lar geldi. O zaman da Yugoslavya "dan hocalar gelirdi. Bol malzeme verirlerdi medyaya.

• Tipi54 üstadım, Burası Türkiye, nice cevherleri erittiler, bu piyasada, Her soruya cevap vermeyeceksin. Aklıma 90'lar geldi. O zaman da Yugoslavya "dan hocalar gelirdi. Bol malzeme verirlerdi medyaya.

Türkiye işin ucunda olunca hiç birşeye şaşırmıyorum hocam geçen mahsun karaca varya bi video yapmıştı kahkaha atmıştım bugün başıma geldi market yapayım dedim eşimle çıktık üç beş birşey aldık adamla hukukumuz var tanıdık çakal ya fiyatları bilmiyorum bana kalktı 680 lira dedi içimden söyledim dıştan değil ulan 8 9 kalem mal aldık nasıl 680 lira tutuyor yazıklar olsun ya dedim uzattım kartı adama adam bana demezmi ulan zafer 180 lira cebime atsam anlamazsın niye dedim 500 lira tuttu 680 dedim nedeyim kardeşim geçen ay aldığım fiyatların hiç biri yokki dolandırılsak hiç anlamayız dedim vallahi öyle gülüştük kahta üzüldük :)

• Türkiye işin ucunda olunca hiç birşeye şaşırmıyorum hocam geçen mahsun karaca varya bi video yapmıştı kahkaha atmıştım bugün başıma geldi market yapayım dedim eşimle çıktık üç beş birşey aldık adamla hukukumuz var tanıdık çakal ya fiyatları bilmiyorum bana kalktı 680 lira dedi içimden söyledim dıştan değil ulan 8 9 kalem mal aldık nasıl 680 lira tutuyor yazıklar olsun ya dedim uzattım kartı adama adam bana demezmi ulan zafer 180 lira cebime atsam anlamazsın niye dedim 500 lira tuttu 680 dedim nedeyim kardeşim geçen ay aldığım fiyatların hiç biri yokki dolandırılsak hiç anlamayız dedim vallahi öyle gülüştük kahta üzüldük :)

Buldum videoyu ahahaha :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• Patronu sevmeye başladım hocam :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Şaka bir yana futbolu kafada bitirdi mesut hocam futbolcu olup ülke ülke gezmek kulübe ihanettir ticaret yeri değil burası.

Vatan millet sakaryayla yıldız parlamaya devam etmez.Sen Endonozeya'ya ticaret Fransa'ya yarış izlemeye gidersen takımın maçlarını oturup evden izlersin.Ben zaten ilk geldiği günden bu yana istemedim hiç güzelim Pelkası yedik şu adamın uğruna.Bir de ne kadar klas olursa olsun bizim lig oduncu ligi sert olucaksın bir omuza devrilirsen 5 dakika top oynamazsın bu ligte.

• Vatan millet sakaryayla yıldız parlamaya devam etmez.Sen Endonozeya'ya ticaret Fransa'ya yarış izlemeye gidersen takımın maçlarını oturup evden izlersin.Ben zaten ilk geldiği günden bu yana istemedim hiç güzelim Pelkası yedik şu adamın uğruna.Bir de ne kadar klas olursa olsun bizim lig oduncu ligi sert olucaksın bir omuza devrilirsen 5 dakika top oynamazsın bu ligte.

Ali koçun bazı laflarını seviyorum usta dobra adam ne varsa direkt söylüyor iyi yaptılar Fenerbahçe aşığıyım diyorsun kafan neye eserse onu yapıyorsun doyduysan kalk git kardeşim yatarak para yemek ihanet. kimbilir şimdi nerde bide alexle kıyaslıyorlar bunu lan alex kadro dışı olduğunda bu kadar taraftara şikayet etmedi takımı karakter meselesi.

• Şampiyon yapamazsa görcem ozaman hocanı 1/kahkahas23s1

Ortak şampiyon olsun olmasın tabi ki hedef şampiyonluk ama İsmail'den Jesus'a geçmek kalibredir.Bak gör transferde bile Jesus ismini duyan oyuncunun aklı karışır.Kim Min Jae gitmek istiyordu neden çünkü takımın başında adama katkı sağalayabilecek bir isim yoktu.Ayrıca avrupa kupalarına önem verende bir hoca şampiyonlar ligi avrupa ligi ortamına alışık bir isim varsın ülkede şampiyon olmasın avrupada ismimiz duyulsun ülke puanı gelsin.Keşke üç büyüklerin hepsinde Schmidt,Nagelsmann,Ragnick gibi isimlerde olsa

• Ali koçun bazı laflarını seviyorum usta dobra adam ne varsa direkt söylüyor iyi yaptılar Fenerbahçe aşığıyım diyorsun kafan neye eserse onu yapıyorsun doyduysan kalk git kardeşim yatarak para yemek ihanet. kimbilir şimdi nerde bide alexle kıyaslıyorlar bunu lan alex kadro dışı olduğunda bu kadar taraftara şikayet etmedi takımı karakter meselesi.

Kendine de dobra olsa keşke :hfyeni (18): .Hocanın da dediği gibi 4-5 nokta transferle sonuç ne olursa olsun Ali Koç arkasına yaslanır.Aşçı güzel malzeme güzel sonuç güzel bir yemek güzel bir ziyafet olmalı artık

• Kendine de dobra olsa keşke :hfyeni (18): .Hocanın da dediği gibi 4-5 nokta transferle sonuç ne olursa olsun Ali Koç arkasına yaslanır.Aşçı güzel malzeme güzel sonuç güzel bir yemek güzel bir ziyafet olmalı artık

Doğru dedin ortağım. Bakalım görcez bizede kala kala ismeal kaldı. İsmail kalsa yine bi nebze iyidide ismeal olunca güven vermiyor. :D

• Kendine de dobra olsa keşke :hfyeni (18): .Hocanın da dediği gibi 4-5 nokta transferle sonuç ne olursa olsun Ali Koç arkasına yaslanır.Aşçı güzel malzeme güzel sonuç güzel bir yemek güzel bir ziyafet olmalı artık

Aynen hocam kim bu sene bence kalacak tutacak onu jorge öyle geliyor inşallahta böyle olur off bide adam gibi forvet yemin ediyorum uçarız adam akıllı forvet görmeyeli seneler oldu bea

• Doğru dedin ortağım. Bakalım görcez bizede kala kala ismeal kaldı. İsmail kalsa yine bi nebze iyidide ismeal olunca güven vermiyor. :D

Bizim limit güzelde siz neler yaparsınız bu tranfer döneminde ondan hiç emin değilim ortak :D .Ben olucam ucuza veya opsiyonlu toplarım gençleri 1 baba santrafora veririm tüm parayı.Nasıl olsa avrupa macerası yok tutanı da 15-20'ye yolla bu borçlar bitmez yoksa

• Aynen hocam kim bu sene bence kalacak tutacak onu jorge öyle geliyor inşallahta böyle olur off bide adam gibi forvet yemin ediyorum uçarız adam akıllı forvet görmeyeli seneler oldu bea

İnşallah kalır Kim Jesus'un gelişiyle bir ihtimal daha fazla artmıştır kalma ihtimali ama gözü avrupada gibi geliyor bana :)

• İnşallah kalır Kim Jesus'un gelişiyle bir ihtimal daha fazla artmıştır kalma ihtimali ama gözü avrupada gibi geliyor bana :)

Gözü avrupada hocam doğru lakin bu sene kalıp kendini daha fazla ıspat edebilir diye düşünüyordur cünkü şampiyonlar liğine giden bi takım bi iş yaparsa çoğu büyüğün gözüne çarpar %100

• Birileri yine kasınıyor anlasılan

Yunan Savunma Bakanı Panagiotopoulos:

“Türkiye herhangi bir olumsuz durumda ağır bedeller ödeyeceğini bilmelidir. Ordumuz her zaman hazır durumdadır.”