Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Buradaki bazı fenerli arkadaşların hümanistligini görünce gözlerim yaşardı 😀

Adamlar otobüsümüzü kurşunladılar övünür gibi pankarta resmettiler bugün.

Neymiş neymiş herkes her yerde kutlama yapabilirmiş. Yav he he...

• Hocam bizim ülke için ''herkes heryerde sevinebilir sevinmeli'' lafı imkansız. Maç öncesi tribünde açılan pankartı gördünüz mü bilmiyorum ama Fenerbahçe twitter hesabında açıklama yaptı zaten. Fenerbahçe'nin otobüsünün kurşunlanması ile ilgili pankart açıldı maç öncesi. Yani sizce bu adamlara karşı Fenerbahçe taraftarı Bağdat Caddesin de sevinme imkanı verir mi?

Güzel kardeşim, herşeyin çetelesini tutarsan bu iş kan davasına döner. Ülkemizde futbolun bir eğlence olduğunu, takım tutmanın ölmeye geldik demek olmadığını siz gençlerden başlayarak anlatmalı. Herkes heryerde sevinebilmeli, sizin yaşınız küçük hatta benimde yaşım yetmiyor ama bu ülkede şuan ki inönü stadında bütün takım taraftarlarının beraber arka arkaya lig maçlarını seyrettiği yıllar var. O zaman neydi de şimdi ne olmuş ?

Bu fanatik düşüncelerden ve taraftarlıktan çıkmadığımız sürece futbolda ilerleyemediğimiz gibi dahada kötüye gideceğiz. Fenerbahçe holiganları denen rahatsızlar böyle bir açıklama yapıyorsa bu ülkenin kolluk kuvvetleride gerekeni yapar, yapmalı. Bağdat caddesi kimsenin tapulu malı filan değil

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Buradaki bazı fenerli arkadaşların hümanistligini görünce gözlerim yaşardı 😀

Adamlar otobüsümüzü kurşunladılar övünür gibi pankarta resmettiler bugün.

Neymiş neymiş herkes her yerde kutlama yapabilirmiş. Yav he he...

İsim ver hoca isim ver korkma, sen bide eğitimcisin değil mi? bu ülkede senin gibi dar bakışlı eğitimciler olduktan sonra, sokakta taraftar dediğin insanların birbirini kovalayıp öldürmesi doğal birşey zaten.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• O pankartı görmüştüm ama o anlama geldiğini hiç düşünmemiştim. O kadar detaylı incelememiştim. Bizim pankartımızı kuru kafa var diye içeri almayanlar bu pankartı içeri alıyorsa emeği geçen ve içeri aldıran herkese yazıklar olsun.

• Herkes her yerde sevinebilir, sevinmelidir de karşı tarafı tahrik etmediği sürece. Bir futbol için insanların birbirini kırıp dökmesine gerek yok. Trabzonsporluların geçmişte fbye yaptığı ayıp, değmez insan hayatıyla oynamaya. Bence futbolun içinde bile çözülmesi gereken çok büyük sorunlar var, ülkecek bir sürü sorunumuz varken futbolda olmaması kaçınılmaz zaten :)

Herşeye rağmen tebrikler.

• İsim ver hoca isim ver korkma, sen bide eğitimcisin değil mi? bu ülkede senin gibi dar bakışlı eğitimciler olduktan sonra, sokakta taraftar dediğin insanların birbirini kovalayıp öldürmesi doğal birşey zaten.

Sene 2012.

Bu sığ düşünceli eğitimci Trabzon Samsun maçında başına ucu açık bicaklarin tuvalet fayanslarinin atıldığını gördü.

BU sığ eğitimci Arkadaşının trabzonda fener bayrağı kaplı nevresimini balkona kurutmak için asamadigini da gördü.

Bugünkü pankarta gelince. Tüfeğin ucunda kanarya fotosu var. Ne kadar masumane değil mi?

Kısasa kısas esastır.

SİZE derin düşünceli eğitim hayatınızda başarılar...

Eğitimciliğime öğretmenliğine laf etmekten sizi men ederim bu arada...

Herkes işine baksın.

• İsim ver hoca isim ver korkma, sen bide eğitimcisin değil mi? bu ülkede senin gibi dar bakışlı eğitimciler olduktan sonra, sokakta taraftar dediğin insanların birbirini kovalayıp öldürmesi doğal birşey zaten.

Dar bakış açısını tekrar değerlendirmenizi tavsiye ederim bir eğitimci olarak.

• Eğitimci dediğin yanlışa yanlış diyecek doğrusunu gösterecek. Kısasa kısas diyerek kin ve nefreti körüklemeyecek. Sıradan sokaktaki vatandaş değil eğitimci dediğin. Doğruyu savunana yada olması gerekeni söyleyenle dalga geçip hümanistliğe bağlamayacak. Pankart yanlışsa bunuda belirtecek, yaşadıklarınızı Fenerbahçe stadında yaşamayan var mı? Galatasaraylı taraftarlara oturacakları yere yumurta pisliği ot koyan Fenerbahçe taraftarı değil mi? Fanatikliğin lüzumu yok savunmanın hiçbir mantıklı yanıda yok.

• Dar bakış açısını tekrar değerlendirmenizi tavsiye ederim bir eğitimci olarak.

dar bakış açılı bir eğitimciye cevabımı verdim sizde oradan nemalanabilirsiniz

• Narsil sen hangi takımı tutuyorsun abi ?

Bu akşam koyu Trabzonsporlu gibi konuşuyorsun.

ne kadar kötü.. Olması gerekeni söyleyince karşı taraf oluyorsun değil mi? Benim hangi takımı tuttuğumu forumu 10 yıldır takip edenler bilir söylememe gerek yok.

• ne kadar kötü.. Olması gerekeni söyleyince karşı taraf oluyorsun değil mi? Benim hangi takımı tuttuğumu forumu 10 yıldır takip edenler bilir söylememe gerek yok.

Neyin kötü abi adam sana kalkmış Trabzon'da forma ile gezdirmezler diyor sen kalkıp siz gezdirin farkınız olsun diyorsun yada sen holiganlik bilmiyorsun yada holigan görmemişsin bu dediğin şey 25 30 yıl evveldi herkes adam gibi tutardı takımını su sıralar Bağdat caddesinde Trabzonsporlular var ve kovalaniyor nerdekaldi kötüye iyilik ne işi var orda ne demeye gitmiş oraya bunların sonuçlarını bilmiyorlar mı Fenerbahçe büyük llokmadır.

• dar bakış açılı bir eğitimciye cevabımı verdim sizde oradan nemalanabilirsiniz

Merak ettim vasfınız nedir? Bu kadar rahat yafta vurabiliyorsunuz insanlara?

He yok moderatorum buralar benim diyorsanız hay hay. Buyurun güle güle kullanın. Yok moderatorlugu bir kenara bırakalım eşit şartlarda tartışalım derseniz buyurun.

• Nemalandım bile. Çok hümanistsiniz ama hümanistliğe tamamen aykırı yazıyorsunuz. Bu kararlığınız için sizi tebrik ederim.

Sevindim adınıza nemalandırabildiysek ne mutlu

• Merak ettim vasfınız nedir? Bu kadar rahat yafta vurabiliyorsunuz insanlara?

He yok moderatorum buralar benim diyorsanız hay hay. Buyurun güle güle kullanın. Yok moderatorlugu bir kenara bırakalım eşit şartlarda tartışalım derseniz buyurun.

Ne yaftası yahu? siz gelip bana laf sokuşturacaksınız hümanist adı altında dalga geçeceksiniz sonra da gelip burada hesap mı soracaksınız? Bak hala mesela olaya fanatiklik gözüyle bakmaya devam ediyorsunuz.

Birde şunu hatırlatayım burada moderatörde bir üyedir ve kimseden üstün değildir buyrun yazın

• Valla diyecek hiçbir şey yok adamlar sonuna kadar şampiyonluğu hak ettiler en yakın rakipleri yerlerde sürünürken gittiler aslanlar gibi oynadılar kimse bahane bulmasın ne hakemlere ne federasyona... Tebrikler Real Madrid