Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • icenow123 dostum Afyon İhsaniye de bı sevdiğim saygı değer bı abimden sucuk aldım 60 lira daha yemedim sen afyonlusun bilirsin ölmeyelim baba 60 liraya sucuk mu kaldı sen diyiver hele 😂😂😂😂

Hocam bakanlığın son açıkladığı tağşiş gıda listesinde Afyonda baya bir işletme vardı.

Bildiğim kadarıyla 1 kilo sucuk için ortalama 1.2 kilo et harcanıyor, sucuk kuruyor vs. Yani kilosu 50 liraya et bu devirde bulunur mu sen düşün. Dikkat et kendine. :D

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Hava Forum on Twitter
    “İzmirliler 2022 yaz mevsimi sizi hemen bırakmıyor ama etkisini epey azaltacak. 20 Eylül itibarıyla sıcaklıklar sakinleşiyor. Sakinleşme öncesi Afrika atağı…
    twitter.com

Maalesef İstanbul'da toplu taşımaya %40 zam geldi.Minibüs indi-bindi 5,25 olmuş ayrıca.Abartmıyorum 3-5 yıl önce 2 tl ile okula gidip gelirdim.

• Tam elektronik bilet ücreti 7.67 TL
    • Tam abonman 602 TL
    • Öğrenci abonman 109 TL
    • İlk aktarma 5.48 TL
    • Taksi açılış ücreti 9.8 TL
    • Taksi kısa mesafe ücreti 28 TL
    • Minibüs indi bindi 5.25 TL
    • Okul servis ücreti 0-1 km 554 TL
    • Personel servis ücreti ilk kalkış 295 TL
    • Taksi dolmuş (kadıköy bostancı) 10 TL
  • Hocam bakanlığın son açıkladığı tağşiş gıda listesinde Afyonda baya bir işletme vardı.

Bildiğim kadarıyla 1 kilo sucuk için ortalama 1.2 kilo et harcanıyor, sucuk kuruyor vs. Yani kilosu 50 liraya et bu devirde bulunur mu sen düşün. Dikkat et kendine. :D

Yok korktum zaten hahaha 😂😂😂

• Hocam bakanlığın son açıkladığı tağşiş gıda listesinde Afyonda baya bir işletme vardı.

Tebrik ederim hocam. Çok yetkili bir izahat yapmışsınız. :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Adı sanı duyulmamış o kadar sucukçu var ki afyonda inanamazsınız. Ben 5 yıldır yaşıyorum ara ara ilk defa gördüğüm sucuk markaları oluyor, buralı arkadaşlarıma soruyorum onlar bilmiyoruz diyorlar :)

Ben sağlam bildiğim yerlerden alırım alırsam, onlarda ne kadar sağlamsa tabi orası ayrı.

• Adı sanı duyulmamış o kadar sucukçu var ki afyonda inanamazsınız. Ben 5 yıldır yaşıyorum ara ara ilk defa gördüğüm sucuk markaları oluyor, buralı arkadaşlarıma soruyorum onlar bilmiyoruz diyorlar :)

Ben sağlam bildiğim yerlerden alırım alırsam, onlarda ne kadar sağlamsa tabi orası ayrı.

Doğrudur hocam, Afyona gelme fırsatım hiç olmadı ama bizde bilindik markalarından sucuk yiyoruz. Severek tüketiyoruz, umarım falsosu yoktur. :D2

Gerçi kg fiyatlari İstanbulda 150 lirayı aştı, bunda bile hile yapmazlar herhalde. Vatandaşın hali zor. :(

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Sakatat'dan uzak durun derim.Burasi Türkiye, gözönünde bulundurun. Hile yapılmayacak hiçbir konu yok. Dün de öyleydi, bugün de öyle, biz ticaret de olaya sadece para kazanmak olarak bakıyoruz,halbuki ticaretin diğer kuralları da var ve çoğu işletme, patron, üretici bu kurallara uymuyor. Dikkatli olmak da fayda var.