İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Karadam35 şimdi şöyle bir durum var, konuyu da çok tartışmaya döndürmek istemiyorum sadece derdimi anlatıcam. Şaka olduğunun az çok farkındayız zaten en azından ben farkındayım. Ancak bu şaka öyle hassas bir konuda ki, hadi 1 yaptın 2 yaptın insanlar okudu geçti. Ama her sayfada senin bu şakan olunca bi tık sinirlendik yani. Totemini kendi içinde de gayet güzel yaşayabilirsin. Şimdi şöyle düşün çok çok heves ettiğin ama bir türlü olmayan bişey var ve bütün bilimsel veriler bunun yine olamayacağını söylerken biri çıkıp sana diyor ki "ya rahat ol kardeşim olacak ya" ve bunu ısrarla söylemeye devam ediyor. böyle bi durumda sen ne hissederdin ? lütfen biraz empati.

tamam kardeşim bir daha da canınızı sıkmam ben mizahi olarak algılarsınız diye düşünüp bir nebze yüzlerinizi güldürmek istedim tabiiri caizse şu sıkıntılı iğrenc kuru soguk cektıgımız günlerde içinizi ısıtmak istedim tamamen temiz kalbimle ancak yanlış anlaşılacağımı bilemezdim. Evet hepimizin hevesi kaçık evet emin olun aynı ölçüde sinir oluyorum kuru soguk olunca herseyı geçtim faturalar zaten hayatımıza kayıyor tabiri caizse ancak hayat öyle ya da böyle devam ediyor, varsın olsun saglık olsun sıhhat olsun yani bu tip şeylerden kalpler kırılmasın yüzler bir nebze olsun kalpler yumuşasın biraz daha mizahi bakılsın, tamamen bu düşünce ile yazmıştım fakat madem bu rahatsız edici oldu elbette bir kez daha yazmam yeter ki kimse üzülmesin fakat benim üzüldüğüm, kalbimin kırıldığı şey arkadaşların direkt olarak "şu karadam mıdır nedir engelleyin fazla oluyor gibi cümleler kurup, yargısız infaz ile beni ortadan sorgusuz suhalsiz kaldırma çabalarıydı fakat yazdıklarım ile umarım kendimi doğru ifade etmiş, açıklamışımdır. Herkesin herşeye rağmen canı sağolsun bir daha yazmam kardeşlerim affola..

• tamam kardeşim bir daha da canınızı sıkmam ben mizahi olarak algılarsınız diye düşünüp bir nebze yüzlerinizi güldürmek istedim tabiiri caizse şu sıkıntılı iğrenc kuru soguk cektıgımız günlerde içinizi ısıtmak istedim tamamen temiz kalbimle ancak yanlış anlaşılacağımı bilemezdim. Evet hepimizin hevesi kaçık evet emin olun aynı ölçüde sinir oluyorum kuru soguk olunca herseyı geçtim faturalar zaten hayatımıza kayıyor tabiri caizse ancak hayat öyle ya da böyle devam ediyor, varsın olsun saglık olsun sıhhat olsun yani bu tip şeylerden kalpler kırılmasın yüzler bir nebze olsun kalpler yumuşasın biraz daha mizahi bakılsın, tamamen bu düşünce ile yazmıştım fakat madem bu rahatsız edici oldu elbette bir kez daha yazmam yeter ki kimse üzülmesin fakat benim üzüldüğüm, kalbimin kırıldığı şey arkadaşların direkt olarak "şu karadam mıdır nedir engelleyin fazla oluyor gibi cümleler kurup, yargısız infaz ile beni ortadan sorgusuz suhalsiz kaldırma çabalarıydı fakat yazdıklarım ile umarım kendimi doğru ifade etmiş, açıklamışımdır. Herkesin herşeye rağmen canı sağolsun bir daha yazmam kardeşlerim affola..

Sen yaz kardeşim. Niye yazmayacaksın? Art niyet yok, dalga yok, kötü niyet yok.

• Sen yaz kardeşim. Niye yazmayacaksın? Art niyet yok, dalga yok, kötü niyet yok.

çok teşekkür ederim anlayışın için kardeşim keşke tüm kardeşlerim aynı şekilde düşünse ama ddiğim gibi yine de yanlış anlaşılmalara sebeiyet vermişsem özürdilerim diğer kardeşlerimizden

• Özür dilememek için önce yazdığımızı bir okumalıyız, empati yapmalıyız, iki kere düşünüp bir kere konuşmalıyız...Herkes sizin gibi düşünemez, hayat istediğiniz gibi gelişemez,

fazla da konuyu uzatmaya gerek yok bence, bu yaşananlarda size de ders olsun, stresli durumlarda şaka pek gitmez burada.. Hele kar konusunda..

• Özür dilememek için önce yazdığımızı bir okumalıyız, empati yapmalıyız, iki kere düşünüp bir kere konuşmalıyız...Herkes sizin gibi düşünemez, hayat istediğiniz gibi gelişemez,

fazla da konuyu uzatmaya gerek yok bence, bu yaşananlarda size de ders olsun, stresli durumlarda şaka pek gitmez burada.. Hele kar konusunda..

size katılmıyorum ayrıca benim biliyor musunuz ki nasıl bir hayatım var ve sanıyor musunuz ki stressiz bir yaşam sürüyorum elbette hayır elbette benim de zor bir hayatım var hem de tahmin edemeyecegıız kadar zor ancak benim yüzüm yine de gülmeye çalışıyor enerjimi bu şekilde topluyorum ve iyimserim herzaman ve insanların iyi hissetmesi açısından böyle bir yazı yazmıştım ayrıca empati kuran bir insanım ve özrü de saygımdan diledim kimsenin burda kalbini kırmak degıldı niyetım kaldı ki yazılanları okumadan geçen bir insan değilim lakin bu saygısızlıgı yapmam okumayı da severim. Bana bir şeyin ders oldugu flaan yok bu üslübunu dogru bulmuyorum bence biraz daha sag duyulu davranabilirsin. Konuyu uzatmaya benim de niyetim yok fakat sen bu şekilde"ders olsun sana bu" tarzı bir cümle yazınca cevap vermezsem kendime saygısızlık etmiş olurdum kusura bakma, sevgiler ve sağlıklı günler dilerim..

• tartismayi uzlaştirin arkadaşlar hepimiz insaniz duygusaliz hata ederiz cok normal yeterki ozumuzu bilelim zira bir cok kavim sırf tartisip inatlaşmaktan dolayi helak olmustur iyilikten zarar gelmez arkadaşlar lutfen birbimizi anlamaya empati kurmaya cok riayet edelim .

• tartismayi uzlaştirin arkadaşlar hepimiz insaniz duygusaliz hata ederiz cok normal yeterki ozumuzu bilelim zira bir cok kavim sırf tartisip inatlaşmaktan dolayi helak olmustur iyilikten zarar gelmez arkadaşlar lutfen birbimizi anlamaya empati kurmaya cok riayet edelim .

ben zaten uzlaşma yolundayım söylediklerine kesinlikle katılıyorum :)

• size katılmıyorum ayrıca benim biliyor musunuz ki nasıl bir hayatım var ve sanıyor musunuz ki stressiz bir yaşam sürüyorum elbette hayır elbette benim de zor bir hayatım var hem de tahmin edemeyecegıız kadar zor ancak benim yüzüm yine de gülmeye çalışıyor enerjimi bu şekilde topluyorum ve iyimserim herzaman ve insanların iyi hissetmesi açısından böyle bir yazı yazmıştım ayrıca empati kuran bir insanım ve özrü de saygımdan diledim kimsenin burda kalbini kırmak degıldı niyetım kaldı ki yazılanları okumadan geçen bir insan değilim lakin bu saygısızlıgı yapmam okumayı da severim. Bana bir şeyin ders oldugu flaan yok bu üslübunu dogru bulmuyorum bence biraz daha sag duyulu davranabilirsin. Konuyu uzatmaya benim de niyetim yok fakat sen bu şekilde"ders olsun sana bu" tarzı bir cümle yazınca cevap vermezsem kendime saygısızlık etmiş olurdum kusura bakma, sevgiler ve sağlıklı günler dilerim..

size katılmıyorum ayrıca benim biliyor musunuz ki nasıl bir hayatım var ve sanıyor musunuz ki stressiz bir yaşam sürüyorum elbette hayır elbette benim de zor bir hayatım var hem de tahmin edemeyecegıız kadar zor ancak benim yüzüm yine de gülmeye çalışıyor enerjimi bu şekilde topluyorum ve iyimserim herzaman ve insanların iyi hissetmesi açısından böyle bir yazı yazmıştım ayrıca empati kuran bir insanım ve özrü de saygımdan diledim kimsenin burda kalbini kırmak degıldı niyetım kaldı ki yazılanları okumadan geçen bir insan değilim lakin bu saygısızlıgı yapmam okumayı da severim. Bana bir şeyin ders oldugu flaan yok bu üslübunu dogru bulmuyorum bence biraz daha sag duyulu davranabilirsin. Konuyu uzatmaya benim de niyetim yok fakat sen bu şekilde"ders olsun sana bu" tarzı bir cümle yazınca cevap vermezsem kendime saygısızlık etmiş olurdum kusura bakma, sevgiler ve sağlıklı günler dilerim..

Hala okuduğunuzu anlayamıyorsunuz maalesef,kimse sizin hayatınızı sorgulamıyor, günümüz şartlarında herkes zor şartlar altında zaten, hepimiz sınavdan geçiyoruz, empati yapmış olsanız, bunları yazmazdınız.Ders her zaman lazım, sıkıntı yapılacak bir şey değil..Yazın çeşmeye geldiğimde görüşürüz..

• Hala okuduğunuzu anlayamıyorsunuz maalesef,kimse sizin hayatınızı sorgulamıyor, günümüz şartlarında herkes zor şartlar altında zaten, hepimiz sınavdan geçiyoruz, empati yapmış olsanız, bunları yazmazdınız.Ders her zaman lazım, sıkıntı yapılacak bir şey değil..Yazın çeşmeye geldiğimde görüşürüz..

Neyse üstadım ben anladığımdan eminim ancak şu bir gerçek o da burada hiçbirimizde artniyet yok buradaki herkesin ve sizin de güzel insanlar olduğunuzdan eminim, zaten kar seven insanlar duygusal ve güzel kalpli olurlar bu sebepten konuyu uzatmamıza da gerek duymuyorum. Ayrıca eğer çeşmeye yolunuz düşerse baş tacımsınız elbette beklerim herzaman tanışmak da isterim arkadaş olmuş oluruz :)

• izmirin yagis konusunda malesef bu sene kismetsizligi var neredeyse tum ulke yagisli izmir tarafi boş herhalde batidan sicak soguk dalgasi alamamasi sebebiyle yagis alamiyor insallah seneye umdugunu alir

• izmirin yagis konusunda malesef bu sene kismetsizligi var neredeyse tum ulke yagisli izmir tarafi boş herhalde batidan sicak soguk dalgasi alamamasi sebebiyle yagis alamiyor insallah seneye umdugunu alir

Hocam Nisanın ilk haftasından itibaren bi hareketlenme var gibi olacak inşallah 🙏

• İnsanlar umutlarını büsbütün kaybetmişken yağmuru indiren ve rahmetini yayan da O’dur. O her türlü övgüye lâyık olan gerçek dost ve gözeticidir. -Şura 28

Bağışlanma dileyin ki üzerinize bol bol yağmur yağdırsın- Nuh 11

Yağmur duası niyeti olarak yazılmıştır. Allah bölgemize ve ülkemize bol bereketli yağışlar nasip etsin. Amin