Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ulan 😂😂 Deli ettin beni 7-8 şubat sistemi hiç yoktan orta kuvette kar yakalıyorum beyazlama yapar diyorum, beyazlama oluyor 20_25 dakika ara veriyor o zaman diliminde eriyorda eriyor 😂😂😂

Enes Güleç(17) hocam hiç mu umut yok bu ne iğrenç bir sistem böyle..

• Ulan 😂😂 Deli ettin beni 7-8 şubat sistemi hiç yoktan orta kuvette kar yakalıyorum beyazlama yapar diyorum, beyazlama oluyor 20_25 dakika ara veriyor o zaman diliminde eriyorda eriyor 😂😂😂

Sistemin şartları böyle, yeterince soğuk olan bir sistem değil bölgemiz adına, özellikle doğusu adına.

• Sistemin şartları böyle, yeterince soğuk olan bir sistem değil bölgemiz adına, özellikle doğusu adına.

Aslında dekler iyi etkileseydi sorun olmayacaktı ama düzgün yağış olmadı ve çok aralıklı oldu yağış kısmını çözdüğümüz anda sıcaklık dinlemez bu sistem

• İzmit/Umuttepe yolu, iki gündür yaşanan olaylardan sonra keyfi kalmasa da biraz olsun güzel bir görüntü. Depremzedelere elimizden gelen yardımı eksik etmeyelim.

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Deprem sayfasına bakamıyorum, 99 depremini uyanık bir halde iş yerinde canlı canlı yaşamış biri olarak piskolojim bunu kaldırmıyor arkadaşlar. Rabbim kimseye yaşatmasın, zor bir süreç ve inşallah en kısa zamanda birlik beraberlik için de toparlanırız. Elimden geldiğince de yardım etmeye çalışıyorum.

Kafam dağılsın diye de dışarıyı izliyorum buralar Kar yağışı bakımından bereketli geçiyor sanıyorum, insanlar moral bozukluğundan paylaşım yapmayınca bilemiyorum nerelerde ne var ne yok, vortexten bekledikleri etkiyi aldılar mı, memnunlar mı bilmiyorum. Öyle işte kafa dağıtmaya çalışıyorum.

Gebze / Kocaeli

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• bursada maksem bölgesinde öğlenden beri yoğun dek yağışları var,ciddi örtü oluştu.bu yağışlar gece ve yarın devam edecekmi bilgili arkadaşlar nasıl öngörüyor.

• Yarın sabah 8.30 gibi Soma'dan Bandırma'ya gideceğim. Susurluk'a kadar otoyoldan sonrası normal Bandırma yolu. Araçta yaz lastiği var sorun yaşayacağımız bir durum olur mu acaba ? Pek sevmiyorum böyle havalarda yolculuğu ama mecburiyet malesef.

• Yarın sabah 8.30 gibi Soma'dan Bandırma'ya gideceğim. Susurluk'a kadar otoyoldan sonrası normal Bandırma yolu. Araçta yaz lastiği var sorun yaşayacağımız bir durum olur mu acaba ? Pek sevmiyorum böyle havalarda yolculuğu ama mecburiyet malesef.

şuan dek yağışları var ve nere geleceği belli değil biran vuracak dek yagışı anlık yolu buzlandırıp kapatablir yollar acık olsa bile

Susurluk civarında kar yağışı görülme ihtimali var o saatlerde. Tüm yol boyu temkinli ve yavaş sürmenizi öneririm çünkü sabah erken saatlerde buzlanma olası. Mümkünse kış lastiğine geçin derim.

İster duyar kasıyor diyin ister burası meteoroloji forumu diyin, iki gündür yemeden içmeden kesildim böyle bir günde nasıl gülebiliyorsunuz anlamıyorum.. rahatça gülebiliyorsan da aç radarını al kahveni yap keyfini sinirim bozuluyor arkadaş.

• Arkadaşlar birbirinize yüklenmeyin konu da lütfen. Benim gibi hassas kişiler özellikle konudan, forumdan ve sosyal medyadan uzak duralım bir süre. Kötü psikolojiyle birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok, kimse normal değil.

Ek olarak konuda ki arkadaşlardan da rica ediyorum, ateş, gülücük vb. emojileri kullanmayalım en azından. Lütfen.

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5