Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cehalet meteoroloji mühendisi falan dinlemez.Yapıştımı kalır üstünde^^^^^^ Afrikadan nağmeler... Kunta Kinte was here:S

hocam burada elestri yapilir ama twitterda ismi lazim olmayan bir mgm calisani elestrinin dozunu kacirmis, adama sorarlar sen once mgm ye bir bak sonra baskalarini elestir diye

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hocam burada elestri yapilir ama twitterda ismi lazim olmayan bir mgm calisani elestrinin dozunu kacirmis, adama sorarlar sen once mgm ye bir bak sonra baskalarini elestir diye

Kalitesizlik her alanda var hocam.İsimlerin önüne konulan etiketlerin çoğu boş.Şimdi bu açıklamayı amatörler yapsa mesela hava forum yapsa yerden yere vurulurdu...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bana soruyorlar bugün. Kum fırtınası neden oldu diye. Rüzgardan dolayı dedim. Adam diyor ki Amerika dünyanın dengesini bozdu bu kum fırtınası da o yüzden oldu. Tamam dayı dedim. Amerika üfledi Polatlı toza dumana boğuldu 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Günaydın HF, güzel bir pazar günü dileğiyle...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Günaydın sevgili arkadaşlar.

Sosyal medyada bir kaç gündür gördüğüm görüntüleri burada paylaşıyorum. Sanırım namus olan sınır kavramı suriye ve ırak sınırları için geçerli. Onları da tam koruyamıyoruz ama neyse konu bu değil.

Video da ağrı’nın doğubeyazıt ilçesinden yurda giriş yapan afgan vatandaşlarını göreceksiniz. Hemde yüzlerce. Bu kadar insanın görünmeden namus kabul edilen sınırdan geçmesi mümkün mü? Maalesef tüm doğu sınırlarımız bu geçişlere sahne oluyor.

Son zamanlarda yaşadığım semtte. Kıyafetlerinden anladığım kadarı ile afgan ve pakistanlı kaçak göçmenlerin sayısı arttı. Maalesef yurdumuza olay giriş yaptıkları kadar , çıkış yapamıyorlar. Yunanistan ve bulgaristan çok daha sıkı önlemler aldı.

Bu işin sonu kötüye gidiyor!!!

https://www.facebook.com/90876…A7menler/309863326983594/

2 Mal editiert, zuletzt von karasah ()

• Doğu Akdeniz'de sismik araştırmalar yapan Oruç Reis gemisi, Türkiye ile Yunanistan arasında NATO nezdinde başlayan müzakereler çerçevesinde Antalya Limanı'na geri döndü. Yunanistan, Oruç Reis gemisinin geri dönmesinden memnuniyet duyduğunu açıkladı.

Yunan Hükümet Sözcüsü Stelios Petsas, atılan adımı 'pozitif bir sinyal olarak niteledi. Yunan sözcü, daha iyi değerlendirme yapmak için gelişmeleri beklemek gerektiğinin de altını çizdi.

Einmal editiert, zuletzt von Fease ()

• Doğu Akdeniz'de sismik araştırmalar yapan Oruç Reis gemisi, Türkiye ile Yunanistan arasında NATO nezdinde başlayan müzakereler çerçevesinde Antalya Limanı'na geri döndü. Yunanistan, Oruç Reis gemisinin geri dönmesinden memnuniyet duyduğunu açıkladı.

Yunan Hükümet Sözcüsü Stelios Petsas, atılan adımı 'pozitif bir sinyal olarak niteledi. Yunan sözcü, daha iyi değerlendirme yapmak için gelişmeleri beklemek gerektiğinin de altını çizdi.

inşaallah bu olayda papaz brown olayına dönmez.

• Bugün Mavi Vatan diyoruz yarın vatan kabul ettiğimiz konular için NATO ile müzakere yapıyoruz.

Kısaca "R" yapıyoruz..

Vatan dediğin yeri müzakere masasına koyarsan yarın İzmir'i de müzakere masasına koyarlar..

Madem NATO nun (ABD)araya girmesiyle geri adım atacaksın bu kadar tantanayi neden çıkardın?

Böyle bir durumda caydırıcılık gücün kalır mı?

Bu hamleler yapılırken bunların hiçbiri hesaba katılmıyor mu?

Burnumuzun dibindeki adaya(Meis) asker çıkarıp resmi tören düzenliyorlar hiçbir aksiyon gosteremiyoruz.

• Biz gemimizi çekiyoruz siz de askerinizi çekeceksiniz diyeceksin. Müzakere edilecekse iki tarafta aynı adımı atacak. Adamlar hem adaya çöktü, hem de gemimizi geri çektirdi.

• Biz gemimizi çekiyoruz siz de askerinizi çekeceksiniz diyeceksin. Müzakere edilecekse iki tarafta aynı adımı atacak. Adamlar hem adaya çöktü, hem de gemimizi geri çektirdi.

bence sonucu bekleyelim. Belki daha büyük kazançlar elde etmiş olabiliriz. Öyle olmasını umuyorum. Yoksa şu geminin çekilmesi bile geri vites sayılır ama gelişmeleri beklemekte fayda var.

• Sakin beyler kim nereyi vermiş öyle kolay mı oruç reis sadece bakım için orda tekrar açılmayacak diye bişey yok. Mavi vatanın hiçbir karışının müzakeresi diye bir olay yok İzmir falan girmiş neler oluyor yapmayın. Enis 22 neyin R sinden bahsediyorsun Abd kimmiş kardeşim.

• her türlü siyasi manevrayı tartışım ,mantıklı gelir veya gelmez ayrı konu ama , şu idlib’te 33 askerimizin şehit olduğu saldırıyı ,rusyanın yaptığını bile bile tepki veremedikya çok zoruma gidiyor. Yazarken bile tüylerim diken diken oldu.askerlerimize Allahtan rahmet ,yakınlarına sabır diliyorum inşaallah

Lafa geldimi mangalda köz kalmıyor ama ,icraat hiç öyle değil maalesef.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()