HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 5 (18.07.2020) Genel Yorumlama

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sedat Hocam hayırlı olsun allah tamamına erdirsin bençoktan dede bile oldum 😄😄 ikinci torun yolda hayırlısıylan.

Eyvallah hocam bende de torun var ilk kızımdan 2 yaşında Allah bağışlasın hepsini valla dede dede diye sarılıyor ya ben de ölüyom o an :)

senin 2.de hayırlısıyla saglıkla gelsin inş.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

Einmal editiert, zuletzt von Sedat ()

• Eyvallah hocam bende de torun var ilk kızımdan 2 yaşında Allah bağışlasın hepsini valla dede dede diye sarılıyor ya ben de ölüyom o an :)

senin 2.de hayırlısıyla saglıkla gelsin inş.

Ne mutlu size, erkenden torun sahibi olmuşsunuz. Benim babam 39 yaşında evlenmiş. Ben en büyüğüm. Benim de 31 yaşında daha yeni, iki ay önce kızım doğdu. Adam 70 yaşında dede oldu. Babamın mutlu olması için bizim kızın hiç dede dede demesine gerek yok. Hapşursa zaten babam sevinçten havalara uçuyor :hfyeni (18):

BORN IN WINTER

• Ne mutlu size, erkenden torun sahibi olmuşsunuz. Benim babam 39 yaşında evlenmiş. Ben en büyüğüm. Benim de 31 yaşında daha yeni, iki ay önce kızım doğdu. Adam 70 yaşında dede oldu. Babamın mutlu olması için bizim kızın hiç dede dede demesine gerek yok. Hapşursa zaten babam sevinçten havalara uçuyor :hfyeni (18):

Hep nasip kısmet hocam.Maşallah kızını da Allah size bağışlasın. sana bir tüyo vereyim kız çocuğu candır ;)

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Ne mutlu size, erkenden torun sahibi olmuşsunuz. Benim babam 39 yaşında evlenmiş. Ben en büyüğüm. Benim de 31 yaşında daha yeni, iki ay önce kızım doğdu. Adam 70 yaşında dede oldu. Babamın mutlu olması için bizim kızın hiç dede dede demesine gerek yok. Hapşursa zaten babam sevinçten havalara uçuyor :hfyeni (18):

bende de durum benzer hocam gec evlenip gec cocuk sahibi olunca el mecbur gec dede olmuslar, hos ablamdan 2 tane olunca torun sevgisi biliyorlar ama oglumun cocugu demek daha bir farkli onlara..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Eee tahminler dünmü başlamıştı konu kapalıydı ama🙄

Konu kapalı olmadı ki hiç. Konu ya açılmıştır ya da açılmamıştır. Tahmin yapmaya konu açıldığı andan itibaren başlanır. Sadece tahmininiz görünmez.

BORN IN WINTER

• Konu kapalı olmadı ki hiç. Konu ya açılmıştır ya da açılmamıştır. Tahmin yapmaya konu açıldığı andan itibaren başlanır. Sadece tahmininiz görünmez.

Tamam hocam ben görmemişim benim hatam. Teşekkürler bilgi için

• Bu haftayıda puansız kapatabilirim. Mgm tahmine göre 30 derece olması gereken bugün , 27 dereceyi zor gördü. Poyraz bugün etkiliydi.cumartesi günü de etkili.

• Yarın gerçekleşecek olan Maksimum sıcaklığın 1-1.5 derece üstü olur Cumartesi günü diye düşünüyorum.

Yazın poyrazlı günlerde modellerin sıcaklık tahminleri doğrudur burası için.Eğer yazın lodos varsa, denizden esiyorsa rüzgâr o zaman korkun Çanakkaleden :)