Kar Öncesi Server Değişikliği!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar bu gece sorunu kökten halletmeyi planlıyoruz.Özür dileriz böyle bir problemle sizin sabrınızı sınadığımız için ama inan ki 2 gündür tüm yönetimin resmen başı ağrıdı sorunu halledebilmek adına...

• Durum cok can sıkıcı olmaya basladi kaç gün geçti değişen birşey yok senenin belki de forum olarak en aktif olacağı bu döneme denk gelmesi ciddi bir eksiklik umarım en kısa sürede düzelir....

• Değerli Hava Forum Ziyaretçileri,

Sitemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için öncelikle teşekkür ederiz.

Son günlerde yoğun ziyaretçi sebebiyle mevcut serverımız yetersiz kalmış ve serverımız sürekli olarak çökmüştür.

Sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için bu gece yarısından itibaren Cuma sabah saatlerine kadar geniş kapsamlı bakım ve onarım çalışması yapılacaktır.

Çalışma tamamlandığında özlediğiniz Hava Forum geri dönecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, birkaç gündür yaşanan bu teknik problemler sebebiyle özür dileriz.

• karadeniz sistemin bitmesi beklenmeyecek sanırım?

• Merhabalar,

İlk defa forumun bu kadar hantal kaldığını görüyorum, bu aslında iyiye işaret artan trafik olduğunu gösteriyor, ancak buna yönelik bir operasyon planınız olmalıydı ve server güncellemelerini server kapasitesi dolana kadar beklemek yerine %80 kapasite doldurması civarında bir önlem alınarak daha erken plana geçilmeliydi, neyse sorun birkaç güne çözülecekse sorun yok, ama can sıkıcı oluyor, sonuçta günlük binlerce insanın uğrak noktası ve böyle bir ağırlığa maruz kalmaları hizmet açısından hoş karşılanacak bir durum değil, yazılım veya yönetici olan sorumlularınızın daha dikkatli olmasını bekliyorum, iyi forumlar.

• Merhabalar,

İlk defa forumun bu kadar hantal kaldığını görüyorum, bu aslında iyiye işaret artan trafik olduğunu gösteriyor, ancak buna yönelik bir operasyon planınız olmalıydı ve server güncellemelerini server kapasitesi dolana kadar beklemek yerine %80 kapasite doldurması civarında bir önlem alınarak daha erken plana geçilmeliydi, neyse sorun birkaç güne çözülecekse sorun yok, ama can sıkıcı oluyor, sonuçta günlük binlerce insanın uğrak noktası ve böyle bir ağırlığa maruz kalmaları hizmet açısından hoş karşılanacak bir durum değil, yazılım veya yönetici olan sorumlularınızın daha dikkatli olmasını bekliyorum, iyi forumlar.