🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • acaba diyerek başlayıp insanları aşı olmaya yöneltmek için çıkmış bir mutasyon haberimi diye düşünmeden yapamıyorum. aşıların çıktığı şu günlerde aşı olmam diyenlerin çok olduğu bir durumda böyle bir durum kuşku uyandırıyor. Üstüne bir de aşıların etkisine bir sıkıntı gelmiyor haberi ayrı bir durum. Bu illet bir kerede iyi yönde mutasyona uğramazmı nasıl bir seydir anlamak güç sanki bir güç tarafından kontrol ediliyor her defasında daha güçlenmiş olarak savaş meydanına çıkıyor bir kere iyi bir haber gelmezmi nasıl iştir arkadaş

• İngiltereli Uzmanlar, yeni mutasyonun aşıyı etkisiz kılmadığını açıkladı.

Hocam ben enson duyduğumda araştırma yapacağız felan diyorlardı. Açıkladılar mı ben takip ettiğim yerlerde böyle bir açıklama göremedim.

• @Orada hocam, işin komplo kısmına inanan yüzdelik kısım o kadar çok ki,o yüzden bilim tarafi pek tartışılacak ortama henüz gelmemiş gibi, hele ki işin içinde egemenler(baronlar) varken.Tam da yıllarca Hollywood mutfağında pişirdikleri senaryolara uygun götürüyorlar hastalığın yayılımını ne bir eksik ne bir fazla

• Belçika, mutasyon nedeniyle Birleşik Krallık uçuşlarını ve tren hatlarını askıya aldı.

Fransa hükümeti, koronavirüs mutasyonunu değerlendirmek için olağanüstü toplandı. Kısa bir süre içerisinde Birleşik Krallık ile uçuş yasağı getirilmesi ve tüm tren seferlerinin durdurulması bekleniyor.

• Yarısı kapatmış Avrupa'nın kapıları bizimkiler hala neyi bekliyor ekonomi bitirdin bizi.

İngiltere’den Avrupa’ya ulaşım düne kadar devam etti , mutasyon çoktan Avrupa’ya ve bizi en çok etkileyecek Almanya Fransa gibi ülkelere yayıldı yayılacağı kadar bence

Sadece İngiltere’yi kapatmak da yetmez artık

2020 bit geç artık diyenler , alın size 2021 geliyor :((

• ülkeler insanlarla göz göre göre dalga geçiyorlar, İngiltere de aşı olmak istemeyenlerin oranı çok yüksek olunca mutasyon haberini çıkardılar, aşı sürecini hızlandırmak için yapılan numaradan ibaret, millet her duyduğu habere inanır olmuş

• İngiltere’den Avrupa’ya ulaşım düne kadar devam etti , mutasyon çoktan Avrupa’ya ve bizi en çok etkileyecek Almanya Fransa gibi ülkelere yayıldı yayılacağı kadar bence

Sadece İngiltere’yi kapatmak da yetmez artık

2020 bit geç artık diyenler , alın size 2021 geliyor :((

Üstadım büyük ihtimalle 2021 bize 2020 yi aratacak. Allah yardım etsin bizlere. Bill Gates daha iki gün önce önümüzdeki aylar daha ölümcül olabilir dedikten İngilterenin hali bu adamı sallandırsınlar.

• SON DAKİKA

Virüsün mutasyona uğraması sonrası karantinaya girecek olan İngiltere'de Noel için farklı şehirlere seyahat etmek yasaklandı yasaklara uymayanlar tutuklanacak

• İtalya, yeni koronavirüs mutasyonu nedeniyle Birleşik Krallık uçuşlarını askıya aldığını açıkladı.

Avusturya, yeni koronavirüs mutasyonu nedeniyle Birleşik Krallık uçuşlarını askıya aldığını açıkladı.

İspanya, mutasyona karşı Avrupa Birliği'nden toplu yanıt verilmezse Birleşik Krallık ile tüm uçuşları durduracağını açıkladı.

2 Mal editiert, zuletzt von Fease ()

• Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Kıtası Ofisi: "Yeni koronavirüs mutasyonuna karşı tetikte olunması ve Avrupa kıtasındaki ülkelerin daha sıkı tedbir alması çağrısında bulunuyoruz."

• Bune arkadaş bütün Avrupa ülkeleri uçuşlarını kapatıyor İngiltere ye. Bizde kapatalım bari diyeceğim ama ekonomi olarak kapatmaz bizimkiler.

• Bune arkadaş bütün Avrupa ülkeleri uçuşlarını kapatıyor İngiltere ye. Bizde kapatalım bari diyeceğim ama ekonomi olarak kapatmaz bizimkiler.

Bu gidişle kapanır bizde de, bir ülkeden bir şey olacağını sanmıyorum