­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ├çok fena bayram kalabal─▒─č─▒ var, ATM'lerin ├Ân├╝nde, tatl─▒c─▒larda i├ž i├že herkes.Burada be┼čyol yolu ve Tekel diye bir yer var ├žo─ču banka,market vs orada ve ad─▒m at─▒lm─▒yor oralara girmedim uzaktan bakt─▒m.Bu ortam tam virusluk ortam...

• Yo─čun bak─▒m ve toplam ent├╝be yazm─▒yor art─▒k...

Evet hocam ka├ž g├╝nd├╝r onlar─▒n artmas─▒na ra─čmen vaka ve ├Âl├╝m say─▒s─▒ azal─▒yordu,bu da soru i┼čaretlerine neden oluyordu.┼×imdi de kald─▒r─▒ld─▒...Bu arada ┼čuan ki ├Âl├╝m oran─▒ ka├žt─▒? Zat├╝rreye ├ževirip kurtulma oran─▒n─▒ merak ettim ordan hesaplayabiliriz san─▒r─▒m.

• Evet hocam ka├ž g├╝nd├╝r onlar─▒n artmas─▒na ra─čmen vaka ve ├Âl├╝m say─▒s─▒ azal─▒yordu,bu da soru i┼čaretlerine neden oluyordu.┼×imdi de kald─▒r─▒ld─▒...Bu arada ┼čuan ki ├Âl├╝m oran─▒ ka├žt─▒? Zat├╝rreye ├ževirip kurtulma oran─▒n─▒ merak ettim ordan hesaplayabiliriz san─▒r─▒m.

Yo─čun bak─▒m─▒n fi┼čini ├žektiler :) Yak─▒nda g├╝nl├╝k say─▒da a├ž─▒klamay─▒z ki art─▒k benim i├žin fark etmiyor a├ž─▒klananlardaki g├╝ven son 2 haftada acayip sars─▒ld─▒.

Yo─čun ├Ânlem ile ya┼čamaya devam ediyorum.

• Yo─čun bak─▒m oran─▒ aktif vakaya g├Âre ├žok oldu─ču i├žin a├ž─▒klamay─▒ b─▒rakt─▒lar, oda iyimi┼č

• Yo─čun bak─▒m oran─▒ aktif vakaya g├Âre ├žok oldu─ču i├žin a├ž─▒klamay─▒ b─▒rakt─▒lar, oda iyimi┼č

D├╝nya ortalamas─▒na g├Âre acayip y├╝ksekti aktif vakaya g├Âre yo─čun bak─▒m oran─▒, normal.Turistlerin g├Âz├╝n├╝ korkutmamak laz─▒m.

• Brezilya'n─▒n sadece Sao Paulo b├Âlgesi 26.534 vaka, 713 ├Âl├╝m bildirdi. (Bu b├Âlgede g├╝nl├╝k ortalama 13-15 bin vaka, 250-350 ├Âl├╝m bildiriliyordu)

• Haha yo─čun bak─▒m ve ent├╝beyi de kald─▒rm─▒┼člar. S├╝re├ž iyi y├Ânetiliyor diyenler nerede acaba? ┼×aka gibi ya, vatanda┼č─▒na bu kadar az de─čer veren ka├ž ├╝lke var acaba? Vaka say─▒lar─▒n─▒ da a├ž─▒klamay─▒n, bo┼čuna me┼čguliyet.

• Bayram namaz─▒ , Cuma namaz─▒ ,kesim alanlar─▒ ; bu gibi mekanlara alt hastal─▒─č─▒ olanlar ve ya┼čl─▒lar gitmemesi gerek diyor hekimler ve bakan ,ev bayramla┼čma t├Ârenleri var tabi ...Ya┼čl─▒lar ve alt hastal─▒─č─▒ olan sevdiklerinize dikkat edelim aksi halde bayram sonras─▒ ac─▒ verici durumlar bizlerle olacak gibi

• A─č─▒r hasta say─▒s─▒ demek zaten yo─čum bak─▒m demektir.. Bi 900 a┼č┼čalar─▒n─▒ g├Âremedik yav.

Yo─čun bak─▒m 1.280 k├╝s├╝rd├╝, a─č─▒r hasta say─▒s─▒ 540 k├╝s├╝r.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Ankara ├ľzel Raporlar - Yorumlar 6k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6k
      Views
      395k
      6k
    3. Yigit254

1. Futbola Dair Her ┼×ey [2019/20] 5.3k

• Samet
    2. Replies
      5.3k
      Views
      163k
      5.3k
    3. kilanli

1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 3.5k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.5k
      Views
      284k
      3.5k
    3. Balkanlar

1. Konu D─▒┼č─▒ [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      45k
      1.4k
    3. 4 ┼×ubat

1. Deprem Bildirim Konusu 11k

• Gray Cities
    2. Replies
      11k
      Views
      750k
      11k
    3. Vehbi

1. Marmara ve Bat─▒ Karadeniz Raporlar-Yorumlar 7.4k

• Samet
    2. Replies
      7.4k
      Views
      486k
      7.4k
    3. MakaRov

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ┼×ahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 K─▒┼č─▒) 8

• Aytac
    2. Replies
      8
      Views
      244
      8
    3. DoquKaradeniz28

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 13

• Samet
    2. Replies
      13
      Views
      361
      13
    3. bjk123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      265