🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Duseriz düşmesine de kurban bayramı var önümüzde ciddi bir risk akraba ziyaretleri muhakkak yapılır inşallah gerekli önlemleri alırız!

• İşte ben buna ikiyüzlülük derim kimse kusura bakmasın. İspanya'nın günlük 100-200 ölümden birden 3-5 ölüme inmesi (yoğun bakım sayısı 617 iken), iyileşen sayısını silmesi şüpheli değil, Fransa'nın durduk yere 36 bin vaka silmesi şüpheli değil, o kadar protestoya Avrupa'nın yükselmeyen vaka sayıları şüpheli değil ama bir tek biz şüpheliyiz çünkü onlar Avrupa ülkesi, çok medeniler :) . Yav he he.

Ülkemizi eleştirse de bu yazdıklarımı da gören arkadaşlara saygım sonsuz.

3 Mal editiert, zuletzt von Onur35 ()

• Bugun 14. Günüm gittim 2. Testimi yaptırdım sonuç yine pozitif arkadaşlar kafayı yemek üzereyim hala hiç bir belirtim yok.

En azından rahatsızlığın yok. Bazı yakalananlar, sağlığıma çok dikkat ettiğim halde resmen süründürdü diyor.

• En azından rahatsızlığın yok. Bazı yakalananlar, sağlığıma çok dikkat ettiğim halde resmen süründürdü diyor.

evet bunada çok şükür sağlığım yerimde ama benim testim yine pozitif çıktı sağlık bakanlığından aramadı daha kimse ne yapacağım 14 gün dahamı kalacam karantinada

• Ben bugun kendi isteğimle test yaptırmasaydım ne olacaktı? Bana sağlık bakanlığından 2. Tezt zorunlu değil 14 gününüz geçtimi sizi iyileşti sayıyorlar dedi. Ben test yaptırmayıp 14 günüm doldu diye çıksaydım gezseydim demekki yaymaya devam edecektim. İnanın takip sıfır arkadaşlar 14 günde beni sadexe 2 kere aradılar.

• Ben bugun kendi isteğimle test yaptırmasaydım ne olacaktı? Bana sağlık bakanlığından 2. Tezt zorunlu değil 14 gününüz geçtimi sizi iyileşti sayıyorlar dedi. Ben test yaptırmayıp 14 günüm doldu diye çıksaydım gezseydim demekki yaymaya devam edecektim. İnanın takip sıfır arkadaşlar 14 günde beni sadexe 2 kere aradılar.

Karantinada kalmaya devam edin hocam yoksa süper yayıcılardan olacakmışsınız resmen test yaptırmasaydınız.14 gün bekleyip test yaptırmadan iyileşti sayılanların arasından sizin gibi olanlar virusu yaymaya devam ediyor haberleri olmadan.

• Karantinada kalmaya devam edin hocam yoksa süper yayıcılardan olacakmışsınız resmen test yaptırmasaydınız.14 gün bekleyip test yaptırmadan iyileşti sayılanların arasından sizin gibi olanlar virusu yaymaya devam ediyor haberleri olmadan.

Hocam bu şekilde Sanırım bu virüs hiç bitmeyecek.

2.test için eve mi geliyorlar

• grafikerali

Hocam geçmiş olsun

Benimde 21. Günümdü buqun

Devlet hastanesine gidip test yaptırmak istedim.

Dediğiniz gibi 14 günü geçmişsin seni negatif olarak görüyoruz diyor derdimi anlatamadım doktorlara yada ANLAMAK istemediler anlıyacağın test yapmadılar isteğe bağlı test yapmıyoruz diyor.

Ben ise isteğe bağlı test yapmayın dedim bnm semptomlarım halen devam ediyor dedim burun kıvırıyorlar üstüne basa basa da dedim ben toplu taşıma kullanarak iş yerime gidiyorum işyerimde 400 kişiye yakın çalışan var peki bunlara benden bulaşırsa sorumluluk size ait bu dediği mi kabul etmediler bende ilçe sağlık müdürlüğünü aradım durumu bir bir anlattım sağolsunlar sağlam ayar çekmiş olsa gerek ki başhekim geldi yanıma hemen bütün testleri yaptırdı şimdi sürüntü testinin sonucunu bekliyorum eğer yine pozitif çıkarsa hastahaneye yatış yapılacak

Bnm bayağı ağır geçti ne elim ne ayaklarım tutuyor bitkinlik kemiklerim bile ağrıyor 😔

• Okancan geçmiş olsun tekrardan. İnşallah kısa zamanda atlatırsın. Niye bu kadar diretti ki doktor semptomlar olduğu halde test yapmama nedeni neymiş? Her gün 50 bin test yapılıyor. Test bu kadar zor yapılıyorsa hangi 50 bin kişiye her gün test yapılıyor şüphe uyandırıyor insanda ister istemez.