­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Hocam maa┼č destek vard─▒ galiba ba┼čvuruyu i┼čveren yap─▒yor

Belirlenen sekt├Ârlere var.Mesela toplumu ilgilendiren ├Âzel yuvalar kapat─▒ld─▒.Ama herhangi bir destekleri yok...

• ispanya = 6584 yeni vaka toplamda 39673.

Bug├╝n ├Âl├╝ say─▒s─▒ 514 ile kendi rekorunu k─▒rd─▒. Toplam 2696 ├Âl├╝m. Ger├žekten inan─▒lmaz rakamlar.

• https://www.memurlar.net/haberÔÇŽrusun-etkisi-bitecek.html

─░├žpoliitik y├Ân├╝ olmayan (olsa zaten payla┼čmazd─▒m) ve kafada ciddi soru i┼čaretleri b─▒rakan bu yaz─▒ ger├žekten ilgin├ž.

├çin devleti hastal─▒─č─▒n Wuhan─▒n d─▒┼č─▒na pek ta┼čmad─▒─č─▒n─▒ iddia ediyor , hastal─▒k t├╝m d├╝nyay─▒ kas─▒p kavuruyor ama ├žok yak─▒ndaki ┼×angay da y├╝z tane bile vaka yok

Hi├ž ama hi├ž inand─▒r─▒c─▒ de─čiller

• ├çin'in Yunnan b├Âlgesinde bir ki┼či hantavir├╝s nedeniyle otob├╝ste hayat─▒n─▒ kaybetti.Otob├╝steki 38 ki┼či karantinaya al─▒nd─▒.Vir├╝s kemirgen d─▒┼čk─▒s─▒ndan veya enfekte kemirgenden insana ge├žiyor.

• Yav ├çin umar─▒m silinirsin haritadan vallahi nefret ediyorum sizlerden yaa.├ľmr├╝ hayat─▒m boyunca sevmedim ┼ču ─▒rk─▒ ┼čimdi ne kadar hakl─▒ oldu─čumu birkez daha g├Âr├╝yorum..Hantavir├╝s ne arkada┼č nas─▒l besleniyorsunuz neler yap─▒yorsunuz nas─▒l bir mide var sizde ya..

• Hantavir├╝s ne arkada┼č nas─▒l besleniyorsunuz neler yap─▒yorsunuz nas─▒l bir mide var sizde ya..

Beslenmeyle bula┼čm─▒yor farelerin idrar─▒na veya d─▒┼čk─▒s─▒na temas yolu ile bula┼č─▒yor. 2009 y─▒l─▒nda da ├╝lkemizde 9 Hentavirus vakas─▒ g├Âr├╝lm├╝┼čt├╝.

• Beslenmeyle bula┼čm─▒yor farelerin idrar─▒na veya d─▒┼čk─▒s─▒na temas yolu ile bula┼č─▒yor. 2009 y─▒l─▒nda da ├╝lkemizde 9 Hentavirus vakas─▒ g├Âr├╝lm├╝┼čt├╝.

Hocam bunlardan her┼čey beklenir canl─▒ canl─▒ hayvan yiyen bir ─▒rk bu.D─▒┼čk─▒ falanda yiyordur bunlar..<X

• ─░nsanlar rahatlam─▒┼č gibi 8 g├╝nd├╝r ilk kez bu kadar kalabal─▒k sokaklar mahallemde

Aynen hocam az ├Ânce f─▒r─▒na gideyim dedim herkes d─▒┼čarda sanki vir├╝s├╝ atlatm─▒┼č─▒z gibi