­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Arkada┼člar ┼ču yaz─▒y─▒ anlamad─▒m

23 Mart tarihi itibariyle uzaktan e─čitim y├Ântemiyle ve televizyon kanal─▒ndan e─čitimlerine devam edeceklerdir.

1 hafta tatil de─čilmi neden 23 sonra uzaktan e─čitim nas─▒l olucak zaten 1 hafta tatil diyor ├ž├Âzemedim merak ettik de

Normalde zaten nisan ay─▒nda 1 haftal─▒k ara tatil vard─▒ onu ├Âne ald─▒lar.23├╝nden sonra da uzaktan e─čitim trt veya eba ├╝zerinden devam edecek en az 2 hafta ├žocuklar okula gitmeyecek.Daha sonras─▒ belli de─čil.

• Benim gibi merak edenler i├žin Y├ľK ┼č├Âyle demi┼č. "├ťniversitelerdeki akademik ve idari personele tatil yok. Vir├╝s├╝n ├╝lkemizdeki seyrine g├Âre bu konu tekrar ele al─▒nacak."

├Â─črenciler insanda biz idariler insan de─čilmiyiz :)

• Tedbirler yerinde, devletimize te┼čekk├╝rler, ama muhtemelen yeterli olmayacak, tamamen mant─▒k yuruterek ilerleyen s├╝re├žte yeni vakalarla birlikte yeni tedbirler al─▒n─▒r diye d├╝┼č├╝n├╝yorum, Rabbimiz yard─▒mc─▒m─▒z olsun

• Tatilin amac─▒ internet kafede oturmak de─čil zaten illaki her ┼čeyin yasaklanmas─▒n─▒ bekleyemeyiz biraz da biz al─▒caz tedbirimizi. Tatilin amac─▒ kalabal─▒k yerleri azaltmak bir s├╝re de evde zaman ge├žirelim bi kayb─▒n─▒z olmaz.

• Y├ľK'ten yap─▒lan a├ž─▒klamada, ''├ťniversitelerdeki idari ve akademik personele tatil olmayacak. Koronavir├╝s├╝n T├╝rkiye'deki seyrine g├Âre bu konu yeniden de─čerlendirilecek.├ťniversitelerde 16 Mart'ta ba┼člayacak tatil s├╝resince online ve uzaktan e─čitimle ders yap─▒lmayacak.'' ifadeleri yer ald─▒.

• Ben dedim. T├╝rkiye ┼čartlar─▒nda seyircisiz bir hi├žbir ┼čey yaramaz. 2 hafta lig ertelenmeliydi. Taraftars─▒z oynamay─▒ insan sa─čl─▒─č─▒ i├žin de─čil kendi tak─▒m menfaatleri i├žin istediler. ─░nsan sa─čl─▒─č─▒n─▒, vir├╝s├╝ d├╝┼č├╝nen ertelemeyi isterdi. ┼×imdi burada binler toplanacak. Vir├╝s bu alanlarda bula┼čm─▒yor herhalde.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Konu D─▒┼č─▒ [Genel Sohbet] 1.6k

• Interstellar
    2. Replies
      1.6k
      Views
      51k
      1.6k
    3. Ecmedical

1. ─░zmir, Ayd─▒n, Mu─čla, Manisa ├ľzel Raporlar-Yorumlar 12k

• Samet
    2. Replies
      12k
      Views
      762k
      12k
    3. Mustafaatikk

1. ­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. berkay_tuku

1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 4k

• Vintersaga
    2. Replies
      4k
      Views
      322k
      4k
    3. berkay_tuku

1. Futbola Dair Her ┼×ey [2020/21] 5.4k

• Samet
    2. Replies
      5.4k
      Views
      167k
      5.4k
    3. Aykut53

1. Veri Payla┼č─▒m ve De─čerlendirme Merkezi 5.2k

• Interstellar
    2. Replies
      5.2k
      Views
      546k
      5.2k
    3. 4 ┼×ubat

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Meltem Nedir?

• HF Bot
    2. Replies
      0
      Views
      21
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      258
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 18

• Samet
    2. Replies
      18
      Views
      371
      18