­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Arkada┼člar ┼ču yaz─▒y─▒ anlamad─▒m

23 Mart tarihi itibariyle uzaktan e─čitim y├Ântemiyle ve televizyon kanal─▒ndan e─čitimlerine devam edeceklerdir.

1 hafta tatil de─čilmi neden 23 sonra uzaktan e─čitim nas─▒l olucak zaten 1 hafta tatil diyor ├ž├Âzemedim merak ettik de

Okula Gidilmeyecek.O Tarihten ─░tibaren Bir Sistemle E─čitim Verilecek.20:30 da A├ž─▒klamay─▒ Dinle

• Arkada┼člar ┼ču yaz─▒y─▒ anlamad─▒m

23 Mart tarihi itibariyle uzaktan e─čitim y├Ântemiyle ve televizyon kanal─▒ndan e─čitimlerine devam edeceklerdir.

1 hafta tatil de─čilmi neden 23 sonra uzaktan e─čitim nas─▒l olucak zaten 1 hafta tatil diyor ├ž├Âzemedim merak ettik de

1 Hafta tatil ard─▒ndan nisan ba┼č─▒na kadar uzaktan e─čitim alacaks─▒n─▒z sonras─▒nda ikinci bir emre kadar yine tatil yani ┼ču anda nisan ba┼č─▒na kadar tatildesiniz sonras─▒nda da duruma g├Âre a├ž─▒klama yap─▒lacakm─▒┼č.

• baz─▒ arkada┼člar ma├žlar─▒n seyircisiz oynanmas─▒yla ilgili ┼čampiyonluktan bahsetmi┼čler ben bu karar─▒ t─▒pki okul tatilinde oldu─ču gibi tam yerinde buluyorum sa─čl─▒─č─▒n o yada bu tak─▒m─▒n ┼čampiyonlu─čundan daha k─▒ymetli daha de─čerli oldu─čunu unutmam─▒z gerekli san─▒r─▒m. Ayr─▒ca sadece alamanyan─▒n bug├╝n 500├╝n ├╝zerinde yeni vaka a├ž─▒klad─▒─č─▒n─▒ art─▒k durumun kontrol edilemez hale geldi─činide unutmayal─▒m. Avrupan─▒n ├Âzellikle almanya isvi├žre hollanda fransa bel├žika gibi ├╝lkelerde soyda┼člar─▒m─▒z─▒n yo─čun olarak bulundu─ču ger├že─činide unutmadan salg─▒n─▒n ├╝lkemize ├žok bulu┼čmamas─▒ i├žin gereken her t├╝rl├╝ tedbiri desteklemeliyiz. Emin olun avrupa salg─▒n─▒n yay─▒lma h─▒z─▒ bu ┼čekilde devam ederse b─▒rak─▒n ma├žlar─▒ soka─ča bile ├ž─▒kmay─▒ yasaklayabilirler. Ben al─▒nacak her t├╝rl├╝ mant─▒kl─▒ tedbir i├žin devletimizi destekliyorum. Umar─▒m avrupan─▒n durumuna d├╝┼čmeden bu lanetten kurtuluruz. Herkese sa─čl─▒kl─▒ g├╝nler diliyorum

• Okula Gidilmeyecek.O Tarihten ─░tibaren Bir Sistemle E─čitim Verilecek.20:30 da A├ž─▒klamay─▒ Dinle

1 Hafta tatil ard─▒ndan nisan ba┼č─▒na kadar uzaktan e─čitim alacaks─▒n─▒z ard─▒ndan ikinci bir emre kadar yine tatil yani ┼ču anda nisan ba┼č─▒na kadar tatildesiniz sonras─▒nda da duruma g├Âre a├ž─▒klama yap─▒lacakm─▒┼č.

Te┼čekk├╝rler arkada┼člar merak ettim ├Â─črenci de─čilim ama mant─▒─č─▒ ┼čimdi anlad─▒m

Hay─▒rl─▒ ak┼čamlar

• Devlet k├╝t├╝phanelerinde 100 200 kisi birlikte oturuyoruz acaba oralar─▒da kapat─▒rlarm─▒

B─░r ├žok k├╝t├╝phane kapat─▒ld─▒ b├╝y├╝k ┼čehirlerde bence oralar─▒n k─▒sa bir s├╝re i├žin ├Ânlem ama├žl─▒ kapat─▒lmas─▒ en do─čru karar olabilir.

• Ben de k├╝t├╝phanede ├žal─▒┼čan birisiyim ve bu sene ├╝niversite s─▒nav─▒na girece─čim. Bo┼čuna sa─čl─▒─č─▒m─▒zdan olmaya gerek yok.Herkes otursun evinde ├žal─▒┼čs─▒n. Ho┼č MEB'de b├╝y├╝k topluluklar oldu─ču i├žin okullar─▒ tatil etti.

• Benim gibi merak edenler i├žin Y├ľK ┼č├Âyle demi┼č. "├ťniversitelerdeki akademik ve idari personele tatil yok. Vir├╝s├╝n ├╝lkemizdeki seyrine g├Âre bu konu tekrar ele al─▒nacak."

• Ben de k├╝t├╝phanede ├žal─▒┼čan birisiyim ve bu sene ├╝niversite s─▒nav─▒na girece─čim. Bo┼čuna sa─čl─▒─č─▒m─▒zdan olmaya gerek yok.Herkes otursun evinde ├žal─▒┼čs─▒n. Ho┼č MEB'de b├╝y├╝k topluluklar oldu─ču i├žin okullar─▒ tatil etti.

Evde ortam─▒m yok k├Ât├╝ oldu benim i├žin

• Yurtd─▒┼č─▒ giri┼č ├ž─▒k─▒┼člar─▒ durmad─▒─č─▒ s├╝rece hi├ž bir tedbir i┼če yaramaz. Haberde g├Ârd├╝m kad─▒n yeni gelmi┼č dola┼č─▒yor istanbul da. Termal kamera hikaye kulu├žka s├╝resi dolmadan.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. Al1han

1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      297k
      3.7k
    3. Berkay34

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamalar─▒ (Nisan-May─▒s-Haziran-Temmuz-A─čustos-Eyl├╝l-Ekim-Kas─▒m 2020) 445

• Samet
    2. Replies
      445
      Views
      51k
      445
    3. Interstellar

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 264

• Samet
    2. Replies
      264
      Views
      3.9k
      264
    3. Samet

1. Veri Payla┼č─▒m ve De─čerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      543k
      5.1k
    3. OnuR

1. Ankara ├ľzel Raporlar - Yorumlar 6.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6.1k
      Views
      397k
      6.1k
    3. GOJIRA

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      90
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 1

• Samet
    2. Replies
      1
      Views
      78
      1