🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 1 2 gün içerisinde okulları tedbir amaçlı tatil edeceklerini düşünüyorum inşallah virüs görülmez ama bakanın açıklamaları bizi biraz üzdü.

• Ya arkadaş bi sakin olun bende hastanede çalışıyorum . Çıkarsa tüm HF ye bildirim yaparım. Sağlık bakanı diyor ki herşeye hazırlıklı olalım . kesin çıktı veya çıkmadı diyor.

• birşey sorcam ben kapalı havuza gidiyorum spor için. su yoluyla bulaşıyor mu araştırdım ama yazmıyor hiç

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Arkadaşlar ben bir öğrenci olarak söylüyorum amacım tatil felan değil fakat okullar gerçekten acayip kirli WC'lerde sıvı sabunlar bile yok (devlet okulu olarak söylüyorum) bence tatil edilmeli olası bir vaka durumunda

• Sağlık bakanının bugün yaptığı açıklamalara göre artık her an Türkiye için ilk vakalar açıklanabilir..Böylece sosyal medyada bizim ülkeye niye virüs gelmiyor diye şikayet edenler de bir nebze rahatlamış olur...

• Okulların çok acil bir şekilde tatil edilmesi gerekiyor.Özel okullar bir nebze temiz olsa da Devlet okulları için aynı şeyi söylemicem

Özellerin devletten bir farkı yok temizlik konusunda emin olun

• Devlet okulları neyse özel okullarda aynı emin olabilirsiniz.Lise'yi özel okulda okumuştum ve sabunlukların içinde ki sabunlar bittiğinde 2-3 ay yenilenmezdi.Ayrıca 8.sınıfta söylemesi ayıp fakat sabunlukların içini açıp nasıl desem idrarını yapan arkadaşlar vardı..Okulların tatil olması en doğru karar olur.:thumbup:

• Devlet okulları neyse özel okullarda aynı emin olabilirsiniz.Lise'yi özel okulda okumuştum ve sabunlukların içinde ki sabunlar bittiğinde 2-3 ay yenilenmezdi.Ayrıca 8.sınıfta söylemesi ayıp fakat sabunlukların içini açıp nasıl desem idrarını yapan arkadaşlar vardı..Okulların tatil olması en doğru karar olur.:thumbup:

Hocam bizim özel okulda su sebilinin içini açıp işeyen bile olmuştu lisede bir de bence haftaya edilmeli okullar tatil

• Bencede süreç gayet iyi yönetiliyor gelmeyecek demek zaten imkansız bir şey biz ne kadar etkileneceğiz orası önemli inşallah kimseye bir şey olmaz hakkımızda hayırlısı

• Midilli'de vaka tespit edildiği doğruysa ülkedeki ilk vakalar İstanbul'dan önce Ege bölgesinden özellikle İzmir'den gelebilir. Turlarla gidip gelen çok kişi var.

2 Mal editiert, zuletzt von Onur35 ()

• Midilli'de vaka tespit edildiği doğruysa ülkedeki ilk vakalar İstanbul'dan önce Ege bölgesinden özellikle İzmir'den gelebilir. Turlarla gidip gelen çok kişi var.

Bence Ülkeye çoktan girmiştir bu virüs.