🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanına yakın ekibe hergün mesai öncesi ve sonrası test yapıldığını söyledi.

Bak bunu biliyordum. Yapılan testlerin yarısı gibi rakamın tekrarlanan testler olduğunu daha önce öğrenmiştik.

Şeffaflık kelimesinin içi o kadar boşaltıldı ki , bakanımız şeffaflık için gerçek rakamları açıklamadık diyebiliyor, ve hala şeffaflıktan , vatandaşın açıklanan rakamlara güvenmesinden bahsedebiliyor.

• Az önce annem ve babamın test sonuçları geldi, annem pozitif , babam negatif. Nisan'ın ilk haftasından beri neredeyse evden çıkmiyorlardi,cuma günü annem bakkala gittim dışardan seslendim ciraktan bir şey istedim , çift maske vardı bende aldım eve geldim diyor, son 1ay da tek çıktığı gün evden oda enfekte oluyor, 70 ve 76 yaşındalar, hayırlısı Allah'tan.

• Az önce annem ve babamın test sonuçları geldi, annem pozitif , babam negatif. Nisan'ın ilk haftasından beri neredeyse evden çıkmiyorlardi,cuma günü annem bakkala gittim dışardan seslendim ciraktan bir şey istedim , çift maske vardı bende aldım eve geldim diyor, son 1ay da tek çıktığı gün evden oda enfekte oluyor, 70 ve 76 yaşındalar, hayırlısı Allah'tan.

Allah yardımcınız olsun, şifa versin. Çok garip gerçekten. O kadar dikkat edenler kapıyor, virüs falan yok diyene hiçbir şey olmuyor. Adam mı seçiyor bu virüs ben anlamadım.

• Az önce annem ve babamın test sonuçları geldi, annem pozitif , babam negatif. Nisan'ın ilk haftasından beri neredeyse evden çıkmiyorlardi,cuma günü annem bakkala gittim dışardan seslendim ciraktan bir şey istedim , çift maske vardı bende aldım eve geldim diyor, son 1ay da tek çıktığı gün evden oda enfekte oluyor, 70 ve 76 yaşındalar, hayırlısı Allah'tan. atlatirlar inşallah

Saglikli bir şekilde atlatır insallah hocam

• Şuraya bak 14 Ekim yani dün öğlen 14.30 da test yaptırdım aradan kaç saat geçti halen sonuç belli değil aslında aşı da önemli fakat bende en önemlisi ön tanı şuan için aradan 16 17 saate yakın zaman geçti Allah korusun ya pozitifse kaç kişiye yayılır kim bilir. Keşke daha erken olabilse

• Şuraya bak 14 Ekim yani dün öğlen 14.30 da test yaptırdım aradan kaç saat geçti halen sonuç belli değil aslında aşı da önemli fakat bende en önemlisi ön tanı şuan için aradan 16 17 saate yakın zaman geçti Allah korusun ya pozitifse kaç kişiye yayılır kim bilir. Keşke daha erken olabilse

Geçmiş olsun.Test yaptırdıysanız ve riskiniz varsa siz de biraz dikkat edin yaymamak için bi zahmet.

Çok geçmiş, olsun umarım çabuk atlatırlar.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Çok geçmiş olsun

İnşallah hafif geçirip atlatır

• Tipi54 test sonucu negatif ise sisteme geç giriliyor 😊

Tamamda heryer de aynı günde çıkıyor diye bir kaide yok, burda bizim apartmanda amcamlarla beraber 3 ailede çıktı virüs, pozitif sonuçları 2 günde hatta 3 günde çıkan da oldu

Geçmiş olsun hocam, inşallah sıkıntısız atlatırsınız süreci

Einmal editiert, zuletzt von Al1han ()

• Al1han hocam test sonuçları yapıldığı gün sisteme girilir

Senin dediğin de personelin hatasıdır o kadar geç düşmez

Personel aynı hatayı 3 ailede mi yapıyor, hastanede sonuçları 2-5 gün arasında çıkar demişlerdi, burda da konuşuldu testlerin geç sonuçlanması