Ankara Özel Raporlar - Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bir sistemi daha gün ışığında kar göremeden ve örtü alamadın kapadık. 2019-2020 kışı merkez ilçelerdeki kar severlerin sabrını sınadı resmen😬 ben kendi adıma kar kovalamaktan bıktım. Hava durumu uygulamalarına da bakasım gelmiyor artık. Bir an önce bahar gelse de bitse bu işkence...

• Bir sistemi daha gün ışığında kar göremeden ve örtü alamadan kapadık. 2019-2020 kışı merkez ilçelerdeki kar severlerin sabrını sınadı resmen😬 ben kendi adıma kar kovalamaktan bıktım. Hava durumu uygulamalarına da bakasım gelmiyor artık. Bir an önce bahar gelse de bitse bu işkence...

• Bir sistemi daha gün ışığında kar göremeden ve örtü alamadın kapadık. 2019-2020 kışı merkez ilçelerdeki kar severlerin sabrını sınadı resmen😬 ben kendi adıma kar kovalamaktan bıktım. Hava durumu uygulamalarına da bakasım gelmiyor artık. Bir an önce bahar gelse de bitse bu işkence...

Tam Bn bunları yazacaktım aklımı okumuşsun resmen bahar gelsede oraj kovslasak ankara nın orajlarida efsane geçen yıl ne şiddetli yağmurlar gokgurultuleri vardı ya mükemmel di

• 6 ocak ve 19 ocak sistemleri bati ilceleri ozellikle sincan etimesgut ilce merkezlerini tatmin etti sayilir.bu kar acisindan sikintiki gecen kisda hic yoktan iyidir dedigim sistemlerdi ozellikle 6 ocak sistemi gun isiginda gun boyu devam eden yogun kar cok iyiydi.insallah il genelinin butunuyle etkilendigi sistemlerin oldugu kislari tekrar gormeye baslariz yeniden.

• Konu sessizleşti yine :( şubat sonu bir soğumadan bahsediliyordu, kar yapacak seviyede gelmeyecek sanırım. Kar faslını en azından bu kış için kapattık sanki ne dersiniz?

aynen kardes ay basi gibi deli sicakliklar var nerdeyse 20ye yaklasicak gibi yavas yavas mangal sezonunu acariz😁

• Sizde de oluyor mu acaba diye sormak istiyorum. bu meteorolojinin programı sabahtan beri Ankara için sarı uyarı diyor ama tıklayınca boş çıkıyor. 3 kere falan oldu. Sizde de var mı böyle bir durum yoksa agam benimle eğleniy mi?

• Sizde de oluyor mu acaba diye sormak istiyorum. bu meteorolojinin programı sabahtan beri Ankara için sarı uyarı diyor ama tıklayınca boş çıkıyor. 3 kere falan oldu. Sizde de var mı böyle bir durum yoksa agam benimle eğleniy mi?

Eğleniyi valla.. Benimle de eğleniyi 8o

BORN IN WINTER

sanirim mgmde bu uyariyi duzenleyen cok kararsiz bugun 3 kere versekmi vermesekmi diye suruncemede kaldi verdi sonra kimse gormeden hadi geri kaldiralim dedi hahaha kimse gormeden nasil kaldirdim ama diyede dalgasini gecti.

• sanirim mgmde bu uyariyi duzenleyen cok kararsiz bugun 3 kere versekmi vermesekmi diye suruncemede kaldi verdi sonra kimse gormeden hadi geri kaldiralim dedi hahaha kimse gormeden nasil kaldirdim ama diyede dalgasini gecti.

bende açıldı o uyarı. Perşembe gündüz üçten cuma gece üçe kadar güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgar uyarısı.