Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Neresi kar alacak? X şehri nasıl olacak ? Sorularına cevap için zaman henüz uzun

Gerektiği zaman değerlendirme yaparız gerekirsede, bilen bilir haritalı tahminlerimiz var onuda yaparız

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-

• Neresi kar alacak? X şehri nasıl olacak ? Sorularına cevap için zaman henüz uzun

Gerektiği zaman değerlendirme yaparız gerekirsede, bilen bilir haritalı tahminlerimiz var onuda yaparız

Enes kardeşim benim evin bir balkonu kuzeye biri güneye bakıyor hangisi daha çok kar alır cevabını acil bekliyorum sulu kar içindeki suyun oranına söyleyebilirsen ona göre giyineceğim. Saygılar8)

• Henüz 5-6 gün var. Modeller hala mutabık olamıyor. Sabah-Öğle-Akşam GFS hep farklı çıktı sundu. 1-2 Gün daha geçsin şehir sorularını Enes Güleç(17) hoca cevaplar. Haritalı tahminlerini özledik oda özlemiştir uzun zaman oldu :) Bu akşam GFS,UKMO, ECMWF güncellemelerini görelim. İnşallah lehimize güzel bir sistem olur.

Benim en çok üzüldüğüm konu balkon sefasını göremeyecek olmam...ah o eski balkon manzarası şimdiden çok özledim 😁😁😁

• Kimse takır takır kar beklemesin. Şehir merkezleri havada kar görürse ne mutlu. Şakır şakır yağmur var. Yükseklere sağlam kar yağar. İç kesimler kar alır. Bilecik Bozöyük Domaniç Bursanın dağ ilçeleri Taraklı gibi yerler. Batı Karadeniz kar alır. Bolu Kastamonu Zonguldak Karabük yüksek rakımlı yerler kar alır. Benim tahminim

• Kimse takır takır kar beklemesin. Şehir merkezleri havada kar görürse ne mutlu. Şakır şakır yağmur var. Yükseklere sağlam kar yağar. İç kesimler kar alır. Bilecik Bozöyük Domaniç Bursanın dağ ilçeleri Taraklı gibi yerler. Batı Karadeniz kar alır. Bolu Kastamonu Zonguldak Karabük yüksek rakımlı yerler kar alır. Benim tahminim

Bursa ova kısmı ne olur sizce?

• Görüntüler bozdu.Şuan 500metre üstü ve Çanakkale ve Balıkesir arası hariç (Balıkesir merkez dahil değil ).Kar görmeyecektir ovalar kıyılarda dahil. Gfs sistemi yedi. Bakalım Ecm ne diyecek hala modeller ortak değil çok farklılar

• Görüntüler bozdu.Şuan 500metre üstü ve Çanakkale ve Balıkesir arası hariç (Balıkesir merkez dahil değil ).Kar görmeyecektir ovalar kıyılarda dahil. Gfs sistemi yedi. Bakalım Ecm ne diyecek hala modeller ortak değil çok farklılar

Bursayı saymadın