Marmara Raporlar-Yorumlar

• Arkadaşlar İstanbul konusuna yetişebilmek için bu konuya olsun model konusuna olsun neredeyse hiç bakamadım. Umuyorum ki herkesi mutlu eden kar yağışları olmuştur. Bugün, yarın kar yarışlarının devam edeceği her yere de iyi eğlenceler diliyorum.

hocam sakarya - kocaeli çok üzgün. Bize de yağdırın biraz :D şaka bir yana denize girmeye gidicez birazdan günlük güneşlik buralar

This profile owner is lover of african weather attacks hava-gunes11 <3

• Enes Güleç(17) hocam gözüm yollarda kaldı, bi gel de el at şu duruma fenallık geçiriyoruz bak :(

Maalesef Sakarya için beklenildiği gibi gitmemiş ve bundan sonra gelecek olan yağışta çok etkili olmaz. Bu saatten sonra günün menüsünde sığ poyraz dekleri var.

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-

• Bereket versin buna şükür kar devam ediyor :chinese:

External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Micheal Jordan-

• Arkadaşlar İstanbul konusuna yetişebilmek için bu konuya olsun model konusuna olsun neredeyse hiç bakamadım. Umuyorum ki herkesi mutlu eden kar yağışları olmuştur. Bugün, yarın kar yağışlarının devam edeceği her yere de iyi eğlenceler diliyorum.

Hocam bir hendekli olarak ben çok mutluyum 60cm kar aldık Sibirya gibi şuan burası

• External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Kesinlikle öyle komşum şu tarihi hatırlarmısın desen hatırlamam :D2

• Maalesef Sakarya için beklenildiği gibi gitmemiş ve bundan sonra gelecek olan yağışta çok etkili olmaz. Bu saatten sonra günün menüsünde sığ poyraz dekleri var.

akşam saatlerinde kuvvetli dekler bekleniyordu aslında onlarda mı hayal oldu yoksa kaşam saatlerine kadar olan durum için mi dediniz. Şu anda normalde tüm modeller kar veriyordu buraya, şu anda kar olmadığı için modellerde ileriki saatler için ne olur çıkartamıyorum.

This profile owner is lover of african weather attacks hava-gunes11 <3

• Arkadaşlar İstanbul konusuna yetişebilmek için bu konuya olsun model konusuna olsun neredeyse hiç bakamadım. Umuyorum ki herkesi mutlu eden kar yağışları olmuştur. Bugün, yarın kar yağışlarının devam edeceği her yere de iyi eğlenceler diliyorum.

Vorteks modları da vurmuş iyiyiz biz sağol hacı abi gerekli erzağı temin edecek kadar kar yok buralarda :D2

• akşam saatlerinde kuvvetli dekler bekleniyordu aslında onlarda mı hayal oldu yoksa kaşam saatlerine kadar olan durum için mi dediniz. Şu anda normalde tüm modeller kar veriyordu buraya, şu anda kar olmadığı için modellerde ileriki saatler için ne olur çıkartamıyorum.

Skewt’e baktım dekler yine sığ dek şeklinde KKD yönü ve zayıf rüzgar ile.Radarda en fazla ulaşabileceği skala 21dbz civarı.(Gün boyu)

Micheal Jordan-

• Vortex bir geldi pir geldi, konu serengetiye döndü kim kimi yerse. :D

Siz kardan kudurdunuz biz karsızlıktan, istisnalar hariç bölge ahalisi sistemin başından bu yana bu durumda :D2

• Hayır enes hocaya dicem devammı devam dicek diye korkuyorum :hfyeni (29): 1/kahkahas23s1 1/kahkahas23s1

• GabelBerg_10 hocam kara batmışşın :hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Ben dün polonya ile yarışıyordum galip çıktım havam var :hfyeni (29): :hfyeni (18): :hfyeni (18):

Bizim burası ender gelişen Osasuna atakları gibi kaldı yanınızda :D

Hayır enes hocaya dicem devammı devam dicek diye korkuyorum :hfyeni (29): 1/kahkahas23s1 1/kahkahas23s1

Bugün menü sizde de aynı sığ dekten devam .

Micheal Jordan-

• External Content youtu.be

External Content www.youtube.com