Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evet Bursa'ya geri dönüş yaptım izin bitti ancak bugünde Bursa bana inat sıcakta maşallahı vardı:) Bakalım Eylül ayı nasıl geçecek yağış açısından..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bursa'da bugünde sıcak ve bunaltıcı geçti. En azından geceleri belli saatler sonrası biraz çekilir oluyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Gündüzün aksine Bursa'da güzel rüzgar var şuara evde her yeri açtım kurander çok güzel serinletiyor:)

• Bursa'da 3-4 gecedir serin oluyor. Rahat uyuyoruz, artık kış gelsin fenalık geldi:) Bu arada GabelBerg10 nerelerdesin yahu bayadır göremedim seni?

• Bursa'da 3-4 gecedir serin oluyor. Rahat uyuyoruz, artık kış gelsin fenalık geldi:) Bu arada GabelBerg10 nerelerdesin yahu bayadır göremedim seni?

Tarla tapa tatil ev tutma derdi derken uğrayamadım hiç abi buralardayım artık.Abonelikleri hallettikten sonra geçen hafta Görükle'de 3 gece kaldım son gece cam açık yattım o günden beri hastayım mevsim geçişi vurdu :D2

• Tarla tapa tatil ev tutma derdi derken uğrayamadım hiç abi buralardayım artık.Abonelikleri hallettikten sonra geçen hafta Görükle'de 3 gece kaldım son gece cam açık yattım o günden beri hastayım mevsim geçişi vurdu :D2

vayy sen buralara görükleye kadar mı geldin:) geçmiş olsun dikkat et, kışın bolca sistem kovalayacağız sen lazımsın bize:)

• vayy sen buralara görükleye kadar mı geldin:) geçmiş olsun dikkat et, kışın bolca sistem kovalayacağız sen lazımsın bize:)

Teşekkür ettim abi artık buralardayız inşallah Susurluk'tan sonra Görükle pek kesmez gibime geliyor ama hadi hayırlısı :D2

• Teşekkür ettim abi artık buralardayız inşallah Susurluk'tan sonra Görükle pek kesmez gibime geliyor ama hadi hayırlısı :D2

Havalar serinledi ya nasıl döndün sahalara köftehor seni

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Cuma ve Cumartesi günleri Bursa için yağış durumu tam olarak nedir acaba. Bu konuda birisi diyagram veya bilgi paylaşırsa çok mutlu olurum. Sulama yapacağız da yağışın durumuna göre sulamayı erteleyelim mi ona karar vereceğiz. Hani şöyle en azından bi 15-20 kg civarı ve üzeri bir yağış olacaksa sulama yapmayacağız

• Cuma ve Cumartesi günleri Bursa için yağış durumu tam olarak nedir acaba. Bu konuda birisi diyagram veya bilgi paylaşırsa çok mutlu olurum. Sulama yapacağız da yağışın durumuna göre sulamayı erteleyelim mi ona karar vereceğiz. Hani şöyle en azından bi 15-20 kg civarı ve üzeri bir yağış olacaksa sulama yapmayacağız

render-gorax-blue-005-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-KLW66a.png

not 5 eylül tarihli tahmindir...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...