9 Aralik Polar Atak

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 5 senedir bu forumdayim ve bana sadece meteorolojik konuları ve terimleri değil insanlığı saygıyı ve sevmeyi öğrettiler hatta beraber sevindik beraber üzüldük ama en önemlisi bir başka birisi için onun yerine sevindik ve üzüldük mesut abi benim için sadece bir tahminci değil bir abidir ve sonuçta o da bir insan hata yapabilir adminimiz Samet abi yada mesut abi gerektiğinde gerekli açıklamayi yaparlar bizler en iyisi sabredilim.

• Adam tahmin yapmış sadece bu kadar

Ya çıkar birazdan der ki tahmin yaptım adı

Üstünde tahmin bu tutmadı .Eyvallah olabilir.Bu sene herkes daha kontrollü daha ayakları yere basan açıklamalar kırmayalım birbirimizi .Herkese Sevğiler

• Modeller orda arkdaslar 384 kadar var çevir çevir bak okdar bilginiz yoksa Semih hocanın dedihdende zaten bişey anlmazssiniz.cok fazla gerginlik yratiyosunuz.amatoruz sessizce takip edelim çok biliyomus gibi burda emeği geçenlere saygısızlık yapmayın.kimse zorla foruma girmeyde mecbur değil.olgunluga hoşgörüye vede saygıya davet ediyorum form uylerini.hsyirli formlar

• Her saat foruma giriyorsunuzda hem tahminci hemde yönetici arkadaşlar boş boş takılmıyorlar hepimizin işi gücü var elimizden geldiğince burada olmaya çalışıyoruz üstelik bu işi karşılıksız ve severek yapıyoruz tıpkı yazarlarımız gibi onlarda işlerinde güçlerindeler ve buraya fırsat buldukça yazıyorlar. Abuk sabuk yazacaksanız yazmayın, manasız sorular sormayın ve adam gibi takip edin..

iyi forumlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Adam tahminini yapıp kenara çekilmiş işte tutar yada tutmaz o Allahın bileceği iş. Sizde bizim gibi modelleri takip etsenize, her güncelleme sonrası soracağınıza aynı soruları.

• Modeller orda arkdaslar 384 kadar var çevir çevir bak okdar bilginiz yoksa Semih hocanın dedihdende zaten bişey anlmazssiniz.cok fazla gerginlik yratiyosunuz.amatoruz sessizce takip edelim çok biliyomus gibi burda emeği geçenlere saygısızlık yapmayın.kimse zorla foruma girmeyde mecbur değil.olgunluga hoşgörüye vede saygıya davet ediyorum form uylerini.hsyirli formlar

Kardeşim yazıları biraz daha özen göstererek yazarsak çok iyi olur. Yanlış anlama anlaşılır bir dil oluşması açısından söyledim. Hayırlı akşamların olsun

• Abicim, "Troller şeysi" diye bir başlık açılsın. Oraya yazsınlar. Hem klavye delikanlılığı duygularını tatmin ederler, hem de biz kimin ne

olduğunu anlarız. Arada da güleriz ^^

Hocam çok haklısınız biraz da gülecek bir şey olmuş olur 😂😂

• Daha 7-8 gün var.. bu insanlar neyin tutmamasından bahsediyorlar?.. 4-5 aralık sistemi bile yeni oturdu... 5-6 aralıktan önce tam bir şey söylemek zor... modellere göre konuşanlara hatırlatma: her an değişiklik olabilir, son 2-3 senenin trendi bu...bekleyip göreceğiz.. hayırlısı olsun..

• Konuda bu gecenin manşetleri; !

Meyve veren ağaç yine taşlanıyor. Ama bu öyle bir ağaçki her taş kendisini ağaca doğru atan ellerin kafasına düşüyor. :D

Klavye delikanlıları ile birlikte yönetimin avlanma sezonu tüm hızıyla başladı. :)

Bir anda konuya düşmeleri de fevkaladenin fevkinde bir tesadüf mü acaba?