Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Türk futbolundaki en büyük sorun hemen hocayı göndermek oluyor 10 hafta takımı yöneten hocayı kovmak saçmalıktır. Belki iyi sonuçlar aldı belki kötü sonuçlar aldı ama yine de sabretmek lazım. Bence fatih terim bir daha galatasaraya gelmez hatta teknik direktörlük bile yapmaz gibi geliyor

• Beşinci Fatih Terim dönemine fazla bir zaman kalmadı. Okan hocanın süresi fazla uzun sürmeyecek.

2. haftadan bu yükleme doğru olmaz hocam. Bu arada hakemlik bir konu yoktu Okan hoca boş yapmış.

• Stoper ve 10 numara transferi şart gözüküyor.3 yeni transfer henüz hazır olmadığı için takımı net göremiyoruz ancak bu 2 bölgeye acil oyuncu alınmalı.Yabancı kuralı olmasa sol açığa bir siprinter oyuncu ihtiyacı var ama o transfer zor şuan için.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Yapmayın artık lütfen. Her kötü oynanan maçta neden sürekli Fatih Terim'i sürüyorsunuz piyasaya? Onun elinde 3 sene geçirdi takım çok mu iyi top oynuyorduk? Bırakın işte hoca da mutlu bizde mutluyuz. Taylan'ı - Berkan'ı bu gibi kazmaları kim aldırdı bu takıma? Zaman verin olmazsa zaten sezon sonu değişikliğe gidilir. Fatih Terim'e gelince dünya kadar vakit, başka hocalara gelince 2-3.haftadan istifa falan.

• HerroYaMerro Usta hoşgeldin nerelerdesin ^^

Bu arada biz sürmüyoruz her kötü dönemde Galatasaraylıların ta kendisi terim diye bağırıyor her seferinde takım umudunu terime bağlamış oluyor. 4 5 hafta kötü gidişattan sonra sizin stadta taraftarlar bağırmaya başlayacak olacak birşey bu sende biliyorsun:)

• HerroYaMerro Usta hoşgeldin nerelerdesin ^^

Bu arada biz sürmüyoruz her kötü dönemde Galatasaraylıların ta kendisi terim diye bağırıyor her seferinde takım umudunu terime bağlamış oluyor. 4 5 hafta kötü gidişattan sonra sizin stadta taraftarlar bağırmaya başlayacak olacak birşey bu sende biliyorsun:)

Hoşbuldum usta eyvallah. Bizim taraftar için dedim zaten. Okan Buruk varken taraftarın Fatih Terim diye bağıracağını veya hocayı istifaya davet edeceklerini düşünmüyorum açıkçası. Sezon sonuna kadar Okan hocayla devam edilecektir. Fatih Terim'in işi artık torun sevmektir. Hocanında kafasının rahatladığını ve şuan gayet mutlu olduğunu düşünüyorum. Hocayı azcık seven insan zaten takım başına gelmesini istemez.

• Hoşbuldum usta eyvallah. Bizim taraftar için dedim zaten. Okan Buruk varken taraftarın Fatih Terim diye bağıracağını veya hocayı istifaya davet edeceklerini düşünmüyorum açıkçası. Sezon sonuna kadar Okan hocayla devam edilecektir. Fatih Terim'in işi artık torun sevmektir. Hocanında kafasının rahatladığını ve şuan gayet mutlu olduğunu düşünüyorum. Hocayı azcık seven insan zaten takım başına gelmesini istemez.

Ben ilk defa bi galatasaraylının ağzından terim için bu lafları duyuyorum. takdir ettim umudu her seferinde terime bağlamamak gerekiyor ki terim devri artık kapandı hatta yeni değil 2 3 sene önce bitti işi imparator zamanında imparatordu geçmiş geçmişte kaldı galatasaraylılar her başı ağrıdığında terim demesin başka hocalar getirsin okan buruk yetersiz olabilir yerine başkada gelebilir ama terim bu saatten sonra gelmemeli zarardan başka birşey vermez başınıza galatasaray kimsenin babasının çiftliği değil ahkam kesemez kalkıp bi teknik direktörü.

• Ben ilk defa bi galatasaraylının ağzından terim için bu lafları duyuyorum. takdir ettim umudu her seferinde terime bağlamamak gerekiyor ki terim devri artık kapandı hatta yeni değil 2 3 sene önce bitti işi imparator zamanında imparatordu geçmiş geçmişte kaldı galatasaraylılar her başı ağrıdığında terim demesin başka hocalar getirsin okan buruk yetersiz olabilir yerine başkada gelebilir ama terim bu saatten sonra gelmemeli zarardan başka birşey vermez başınıza galatasaray kimsenin babasının çiftliği değil ahkam kesemez kalkıp bi teknik direktörü.

Aynen öyle. Hayır bir de sosyal medyada falan görüyorum bu kadro Terim'in eline verilseydi işte o zaman görürdük falan diyen taraftarlar var. Berkan ve Cicaldau şu iki ayaksıza 10 milyon Euro para harcatıp takıma Aytaç'ı ne bileyim Ömer Bayram'ı falan kim kitledi de bıraktı gitti? Bizim taraftara kalsa zaten onun kredisi sonsuz bunun kredisi sonsuz. Kim veriyor bu kredileri? Her başkanla sorun yaşayan birisini takım başına getirmeye gerek yok.

• Günaydın gençler ☀

Bartra transferi de tamam.

Faslı 20 yaşında kanat Lahtimi de tamam.

Pamuk prensesler gibi uyandık bugün

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Fenerbahçe - Beşiktaş ve Trabzonspor gibi artık şu kaleye yerli bir genç kaleci şart. Yoksa bu kural olduğu müddetçe Abdülkerim ile her maçı diken üstünde izleriz. En azından kaleden feragat edersek, stoper bölgesini daha sağlama alırız. İrfan Can'ı bizim almamız lazımdı ama iş işten geçti artık.

• Fenerbahçe - Beşiktaş ve Trabzonspor gibi artık şu kaleye yerli bir genç kaleci şart. Yoksa bu kural olduğu müddetçe Abdülkerim ile her maçı diken üstünde izleriz. En azından kaleden feragat edersek, stoper bölgesini daha sağlama alırız. İrfan Can'ı bizim almamız lazımdı ama iş işten geçti artık.

Geçen sezon süre verildiği takdir de, Okan Kocuk'un neler yapabildiğini gördük hocam. Güvenmeli ve forma şansı vermeliyiz, vermek zorundayız.

Tabii ki ilk hatada linç de etmemek lazım.