Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray'la Trabzon arasında kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum neden alınmıyor ki cidden saçma bence. Bu karar iki tarafın arasını kötüleştirir sadece. Kopenhag taraftarı o yaptıklarına rağmen alınıyorken Galatasaray taraftarı neden alınmıyor? Fenerbahçe olsa anlarım ancak Trabzon'la Galatasaray arasında bir sorun olacağını düşünmüyorum maça gitseler de. Türk değil mi bu insanlar?

• Galatasaray'la Trabzon arasında kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum neden alınmıyor ki cidden saçma bence. Bu karar iki tarafın arasını kötüleştirir sadece. Kopenhag taraftarı o yaptıklarına rağmen alınıyorken Galatasaray taraftarı neden alınmıyor? Fenerbahçe olsa anlarım ancak Trabzon'la Galatasaray arasında bir sorun olacağını düşünmüyorum maça gitseler de. Türk değil mi bu insanlar?

Valla kardeşim Fenerli neden olmaz ben de onu anlayamıyorum. Bir Türk vatandaşı gidip her yerde maç izleyebilmeli. Buna razı olmazsan Kadıköy de şampiyonluk kutlama hakki olan TS li vatandaşlara yazık değil mi?

• Dele Alli eğer kafayı toplayıp tekrar futbola dönmek için geliyorsa müthiş bir performans verir.

Tottenhamdaki performasi sonrası Ingilterede en iyi oyuncular arasındaydı.

Daha önce kariyeri düşüşte olan oyuncular burada iyi performans verdiler. Mario Gomez, Aboubakar, Rosier, Ghezzal son zamanda akla gelenler.

• Valla kardeşim Fenerli neden olmaz ben de onu anlayamıyorum. Bir Türk vatandaşı gidip her yerde maç izleyebilmeli. Buna razı olmazsan Kadıköy de şampiyonluk kutlama hakki olan TS li vatandaşlara yazık değil mi?

Ben de isterim her stadda bütün takım taraftarlarının bütün maçları izlemesini ancak bu Trabzon'da pek mümkün değil Fenerbahçe- Trabzon arasında bu husumet varken. Yani bu konu hakkında çok şey yazılır ama buraya sığmaz. Biraz da yönetimlerin ve siyasetçilerin tavrı yüzünden iş bu noktaya geldi. Fenerbahçe A dese Trabzon hayır B diyor. Trabzon ev sahipliğinde Galatasaraylı ve Beşiktaşlı taraftarlarla bir olay çıkmayacağını garanti veririm ama bizim için bunu garanti edemem maalesef. Her iki taraf için de en sağlıklısı şu an deplasman tribünlerinin açılmaması.

• "Kopenhag taraftarları, Trabzonspor taraftarları ile karşılıklı olarak Fenerbahçe'ye küfür ediyor."

Herkes şerefine yakışanı yapar onlara da bu yakışır taraftar ve zihniyet olarak ne kadar aşağı da oldukları ortada.

• "Kopenhag taraftarları, Trabzonspor taraftarları ile karşılıklı olarak Fenerbahçe'ye küfür ediyor."

Herkes şerefine yakışanı yapar onlara da bu yakışır taraftar ve zihniyet olarak ne kadar aşağı da oldukları ortada.

Bu zihniyete Ermeniler mi Fener mi dersen Ermeniyi destekleyecek tipler.

Sorsan en milliyetçi de onlar en vatansever de.

• Bu zihniyete Ermeniler mi Fener mi dersen Ermeniyi destekleyecek tipler.

Sorsan en milliyetçi de onlar en vatansever de.

Akıl almıyor şu görüntüleri cidden akıl almıyor.Milliyetçiliği sadece Trabzon ve Trabzonspor'dan ibaret olan mahlukatlar.Akşama başarılar Trabzonspor şu sözde rakibiyle kendi ülkesinin takımına küfürlü tezahürat yapan mahlukatlara diyecek sözüm yok.Psikiyatri desteği şart.

• Her takım her takıma küfür ediyor günümüzde. Ama karşına elin yabancısını alıp TÜRK takımınada sövmezsin ya bu kadarda olmaz.

Benim ayar olduğum da bu zaten kardeşim. Elin Danimarkalısını alıp karşına bir ülke takımına küfreden zihniyetten herseyi bekle. Bu işi Fenerli de yapsa görüşüm aynı.

• Her takım her takıma küfür ediyor günümüzde. Ama karşına elin yabancısını alıp TÜRK takımınada sövmezsin ya bu kadarda olmaz.

Şimdi konuşsam ağır olucak içimizde Trabzonsporlular var her neyse :) .Akşama elenirlerse o küfürler döner dolaşır onlara monte olur umarım elenmezler :)

• Benim ayar olduğum da bu zaten kardeşim. Elin Danimarkalısını alıp karşına bir ülke takımına küfreden zihniyetten herseyi bekle. Bu işi Fenerli de yapsa görüşüm aynı.

Abi zaten Fenerbahçe'si Galatasaray'ı yok kanlı bıçaklı olsan bile karşında ki elin gevuru.Sen onunla boy gösteriyorsun çarpışıyorsun senin ülkenin bayrağı yakılıyor sen beraber kendi ülkenin takımı aleyhine küfürlü tezahürat yapıyorsun.Yazıklar olsun sizin getireceğiniz ülke puanından ne hayır.

• Şimdi konuşsam ağır olucak içimizde Trabzonsporlular var her neyse :) .Akşama elenirlerse o küfürler döner dolaşır onlara monte olur umarım elenmezler :)

Hocam, samimiyet ile şunu söyleyeyim, Trabzonsporun 2011 kupası teslim edilirse, bütün bu gerginlikler biter. Şimdi Fenerbahçe'li arkadaşlar köpürecekler ama mesele çözülmeden kimseye huzur vermezler. Olay akıl noktasını geçti.

• Hocam, samimiyet ile şunu söyleyeyim, Trabzonsporun 2011 kupası teslim edilirse, bütün bu gerginlikler biter. Şimdi Fenerbahçe'li arkadaşlar köpürecekler ama mesele çözülmeden kimseye huzur vermezler. Olay akıl noktasını geçti.

Gelip görsünler müzemizde bulunan kupayı :)

96 şampiyonluğunu da verelim dilerseniz.