Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Serseri34 düşündüğüne göre şampiyonluk ihtimali hiç yok sana göre

Yoo her takımın vardır şampiyonluk ihtimali ama bana göre en yüksek takım başakşehir ve onlarında olacağını düşünüyorum.Senin düşüncelerin çok ütopik şu şartlarda o garibime gitti.

• nzonzi kadro dışı kalmış 😂😂

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• boş muhabbet etmeyelim arkadaşlar fanatikliğe gerek yok, özellikle sana diyorum Serseri34, adam fenerbahçenin kadrosuna güvenmiş bu yorumu yapmış, uzatmaya gerek yok..

Konuyu gerecek mesajlardan uzak duralım lütfen..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• boş muhabbet etmeyelim arkadaşlar fanatikliğe gerek yok, özellikle sana diyorum Serseri34, adam fenerbahçenin kadrosuna güvenmiş bu yorumu yapmış, uzatmaya gerek yok..

Konuyu gerecek mesajlardan uzak duralım lütfen..

Ben güvenmesin yapmasın da demedim ki hocam.Ben neden sonuç ilişkisi içerisinde savımı açıkladım.Arkadaş MHK yı karıştırdı yoksa ortada öyle bir şey yoktu.

• Ben güvenmesin yapmasın da demedim ki hocam.Ben neden sonuç ilişkisi içerisinde savımı açıkladım.Arkadaş MHK yı karıştırdı yoksa ortada öyle bir şey yoktu.

tamam ortamı germeyelim futbol konusu zaten yeterince gerilebiliyor, karşılıklı mesajlarınız silindi, tadımız kaçmasın güzel sohbete devam edelim.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu hafta skor tahmini yarışması açalım değişsin şu muhabbet

Galatasaray-Ankaragücü

Sivasspor-Fenerbahçe

Beşiktaş-Malatyaspor

Trabzonspor-Denizlispor

Başakşehir-Konyaspor

Maçların skorlarını bilenlere 5000 HF puan verilecektir. Maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir. Bol şanslar...

• Konu içerisindeki ilgisiz mesajlar silinmiştir.Israrla yazmaya devam eden olursa konudan yasaklanacaktır.Bir takım taraftarı durup dururken başka takımı hedef haline getirip konuyu karıştıran mesaja sebep olursa o kişide konudan uzaklaştırılacaktır.Lütfen dikkat edelim.

• Galatasaray 2-1 Ankaragücü

Sivasspor 3-1 Fenerbahçe

Beşiktaş 1-2 Malatyaspor

Trabzonspor 2-0 Denizlispor

Başakşehir 3-0 Konyaspor

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Galatasaray 1-1 Ankaragücü

Sivasspor 1-2 Fenerbahçe

Beşiktaş 3-2 Malatyaspor

Trabzonspor 2-0 Denizlispor

Başakşehir 3-0 Konyaspor

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.