Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • HAK a üzüldüm açıkçası ama son 2 yıldırda pek bir varlık gösteremediği aşikar, eğer anlaşmadıysak hem Caner hem Novak olmalı, malum o bölgede sıkıntımız büyük

Aynen hocam. İnşallah Novak ve Caner başarılı olur. Hatta Caner bazı maçlar Kanatta bile oynar.

• Aynen hocam. İnşallah Novak ve Caner başarılı olur. Hatta Caner bazı maçlar Kanatta bile oynar.

Novakta garip oyuncu oda yararlı olabilir, Trabzonda gol attı baya bek olmasına rağmen

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bir mehmet topuz vakasi olacak gibu geliyor bana.fb nezman rakipden futbolcu kpamaua calisti zarar etti.( medya da boyle gözüktu) oysa fb ni ilk teklifi ocak da yaptigi biliniyor.yinede yedek orta saha icin iyi ilk 11 için bence olmayacak bir oyuncu.ha hırsıyla ve isteğiyle iyi isler yaparsa bilmem ama tolgay ve ekici ona göre daha kreatif oyuncular.

Fb nin esas sorunu ise kanatlar bir oyun anlayisi olmadığı icin kanatta kim varsa o oynuyor.hizli atak mi istiyor yoksa pas oyunj mu buna karar verilmeli

Ekici'de basiretsizlik var sakatlıktan çıkamıyor adam.Tolgay'ın da Tolga'nın da bu sezon Fenerbahçe'ye gram katkısı olmamıştır.Mert Hakan ne olur nasıl olur bilemiyorum ama Tolgay Tolga ikilisinden kat kat iyi olacağını umuyorum.

• Novak iş yapabilir gerçekten abi.Bizim forvetlerden daha iyi iş çıkardı bu sezon.

haha aynen he forvet gibi adam:) özellikle iç saha maçlarında kilit açabilir duran toplarda baya geliyor arka direğe

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yanlış anlaşılmasın Caner Erkin için yorumum yok ama Gökhan Gönül'ü ben başkan olsaydım kulüp binasının kapısından içeri sokmazdım, yaşı da cabası.. Kaptanlık kesinlikle verilmemeli özellikle..

• Ben de tam tersi Caner'i bilmem ama Gökhan transferini gayet yerinde buluyorum.O adamdaki ruhu herkes biliyor Benfica maçındaki mücadelesini vs benim hiçbir kırgınlığım yok ona karşı.Umarım faydalı olur.

• Ben de tam tersi Caner'i bilmem ama Gökhan transferini gayet yerinde buluyorum.O adamdaki ruhu herkes biliyor Benfica maçındaki mücadelesini vs benim hiçbir kırgınlığım yok ona karşı.Umarım faydalı olur.

Caner geri dönmek istedi Aziz başkan kabul etmedi, ama Gökhan devre arasında üstelik kaptan olarak anıldığı ve belkide kaptan olarak jubile yapacağı onca yıllık takımını para için satarak ezeli rakibine gitti. Benzer zamanda Sabri Galatasarayda ne yaptı bir hatırlayın, boş mukaveleye imza attı.. Benim için Gökhan Gönül defteri Beşiktaşa gidişiyle kapanmıştır

• Fenerbahçe limiti aşarsa eğer şimdi lisans çıkaramayacak mı? 1907 tl olayı falan kabul edilmez kimse kimseyi kandıramaz sonuçta. O limitler kulüplerin borçları artmasın diye konuluyor. Gerçi sözü almasa yapamazdı bu transferleri herhalde.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Fenerbahçe limiti aşarsa eğer şimdi lisans çıkaramayacak mı? 1907 tl olayı falan kabul edilmez kimse kimseyi kandıramaz sonuçta. O limitler kulüplerin borçları artmasın diye konuluyor. Gerçi sözü almasa yapamazdı bu transferleri herhalde.

TFF ile 8 takım haftaya toplanacakmış. Büyük ihtimalle Limit arttırımı olacakmış. TRT Spor da konuşuyorlardı.

• Caner geri dönmek istedi Aziz başkan kabul etmedi, ama Gökhan devre arasında üstelik kaptan olarak anıldığı ve belkide kaptan olarak jubile yapacağı onca yıllık takımını para için satarak ezeli rakibine gitti. Benzer zamanda Sabri Galatasarayda ne yaptı bir hatırlayın, boş mukaveleye imza attı.. Benim için Gökhan Gönül defteri Beşiktaşa gidişiyle kapanmıştır

Benim fikrim de bu şekilde abi.Ben Gökhan'a kızgın değilim geldiği için de gayet memnunum.Caner de iyi oynarsa ondan da memnun olurum.

Kimse kimseyi kandıramaz mı.Bunu bir çok kulüp yapıyor ama Fener yapınca mı sıkıntı...Bu arada limit tartışmaları arasında yine transfer sezonuna ve medyadaki tartışmalara-haberlere en hızlı başlayan taraf ligi 7. bitiren Fenerbahçe oldu:grinning_face_with_smiling_eyes:

• Benim fikrim de bu şekilde abi.Ben Gökhan'a kızgın değilim geldiği için de gayet memnunum.Caner de iyi oynarsa ondan da memnun olurum.

Estf herkesin bir görüşü vardır tabiki, hayırlısı olsun ne diyelim

• Kimse kimseyi kandıramaz mı.Bunu bir çok kulüp yapıyor ama Fener yapınca mı sıkıntı...Bu arada limit tartışmaları arasında yine transfer sezonuna ve medyadaki tartışmalara-haberlere en hızlı başlayan taraf ligi 7. bitiren Fenerbahçe oldu:grinning_face_with_smiling_eyes:

Kim yapıyormuş şuan limit varken ben kaçırdım mı? Gerçekten bilmiyorum. Fener yapınca sıkıntı diye bir şey yok kim yaparsa sıkıntı olur. O limitler kulüplerin iyiliği için konuldu. Euro 9'a geliyor. Borçlar almış başını gitmiş. Gereksiz transferlerin önüne geçilmesi için var. Kim kimi kandıracak? Çok gereksiz işler.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞