2019 Sonbahar Mevsimi Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tahmin aslında özetle hepimizin beğendiği accu tahmininden farklı .. Kasım dışında... Bakalım ne olacak?

2015 sonbaharını da accu hemen hemen benzer yayınlamış ama sonbahar kurak gecti.aslinfa hareketlilik e bakinca sonbahar guzel olaack gibi fakat bir-çok tahmin sicak yayinliyir ozrllikle ecm.sicak varsa yagis yoktur.ama bati keeimler onumuzdeki hafta iyu yagis alacak sanki

• Genel olarak son yıllarda sonbahar yağışları daha çok ekim ayı ve çevresine toplandı.Bakalım bu sene nasıl olacak?Bu sezon olabildiğince fazla yağış almamız lazım önümüzdeki sezonun kurak geçmesini bekliyorum çünkü 7. seneye yaklaştık 2013-14 sezonu 2020-21 sezonu.7 senede bir şiddetli kuraklık geçiriyoruz.

• 2015 sonbaharını da accu hemen hemen benzer yayınlamış ama sonbahar kurak gecti.aslinfa hareketlilik e bakinca sonbahar guzel olaack gibi fakat bir-çok tahmin sicak yayinliyir ozrllikle ecm.sicak varsa yagis yoktur.ama bati keeimler onumuzdeki hafta iyu yagis alacak sanki

Ben de yazdaki iniş çıkışlı sıcaklık grafiğinin sonbaharda devam etmesini bekliyorum, hayırlısı olsun.

• Ben hep ayva takip ederim bu sene bol şükür, ayvanın bol olduğu yıllar Kış mevsimi çetin geçer derlerdi büyüklerimiz hakkaten öyle oluyor