İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Temmuz ortasında bu soğuklar sizi neden bu kadar mutlu etti anlayamadim. Zaten eylul sonu baslayip nisan sonuna kadar bu havalari yaşayacağız birakin da 2 3 ay güneş görelim sıcak görelim. Şile'deyim su an 3 4 saattir gök delinmiş gibi bir yağmur var ve sıcaklık 12 13 derece. Ağzımdan buhar cikiyordu bir ara. Temmuz 14 ve ağzımdan buhar çıkıyordu...

Her mevsim kendi şartlarını yaşatmali, her şeyin normali güzel.

Sıcaktan bunaldığımız için olabilir mi? Merak etmeyin önümüzdeki 2 ay hala yaz ayındayız, güneş elbet çıkacak. Mis gibi serinlik varken tadını çıkartmanın nesi kötü? Terlemekten çok hoşlanıyorsunuz galiba? Ayrıca öyle bir yazmışsınız ki Kuzey Avrupa'da falan yaşıyoruz sandım, Eylül sonundan Nisan sonuna kadar soğuk hava falan yok zaten burda, arada soğuk atak alıyoruz o kadar.

• Temmuz ortasında bu soğuklar sizi neden bu kadar mutlu etti anlayamadim. Zaten eylul sonu baslayip nisan sonuna kadar bu havalari yaşayacağız birakin da 2 3 ay güneş görelim sıcak görelim. Şile'deyim su an 3 4 saattir gök delinmiş gibi bir yağmur var ve sıcaklık 12 13 derece. Ağzımdan buhar cikiyordu bir ara. Temmuz 14 ve ağzımdan buhar çıkıyordu...

Her mevsim kendi şartlarını yaşatmali, her şeyin normali güzel.

Ekim ve Kasımda bir de Mart/Nisanda 25/30 dereceler gördüğümüzde pek kimse niye bu kadar ısındık demiyor ama

Oysa ki normali 10/15 Maks 20 dereceler

Isınınca çok anormal olmuyor ama nedense üşüyünce anormal geliyor

Bu arada bu Temmuz atakları boş değil , morluklar bile görülüyor , var mutlaka hikmetleri , biraz daha kafa yoralım , yormasak da zaten yaşayıp göreceğiz

• Arkadaşlar bugün ki yağışlar ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı? Son durum nedir acaba?

Bugun aksama kadar aralikli kuvvetli yagis olabilirm Avrupa bogaz kesimi ve Anadolu yakasinda. Avrupa yakasinin diger kalan kisminda bazi bolgelerde yagis olabilir

• Diyagramın kalp ritimleri 0 olsa da aşırı sıcak bir atak yok ayın geri kalanında.

Hafta boyunca sert poyraz bizimle serinliğe devam.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.